Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

kızlar fethiye de tanıdğı olan var mı ? yada fethiye hakkında bilgisi olan? ölüdenize yakın pansiyon ya da apart arıyorum?denize yakın olması önemli...

ewet bebemm yaaa tünaydınnn dimiiikaydirigubbakcemile3 dün gece uyku tutmadı sabaha karşı uyudum walaaakaydirigubbakcemile3 fethiyeyemi gidion ??

gitmeyi düşünüyoruz canm bakalım araştırmaya başladım nişandan sonra gidelim diyorum cadısıla bana yardımcı olacak ama çıkmış

nişanlınlamı gitceksin cnm ailenlemi??? azçok biliorum fethiyeyi hatta balayı olarak ya çeşmeye yada ölüdenize gitmek istioruz :kedi: ama öle çok bi bilgim yok benimde.. bungalowlar war orda çok şık we sewimli oluo, fiyat olarakta otele göre çok daha uygun.. ama otel olsun istiosan Lykia World Village and Residence die bi yer war gerçekten çok güzel biraz tuzlu ama malesef.. sıla turizmciymiş dediğin gibi daha yardımcı olur sana, hatta bende kopya çekerim:eek:

arkadaşlarla gideceğiz canım ama daha plan aşamasında nişanlımda gelecek inş.. aslında ben apart düşünüyorum çok zevkli oluyor öyle... sılaya soracagım bakalım

bende senin yerinde olsan ya bungalow yada apart seçerdim cnm.. hem daha eğlenceli oluo, hem ew gibi.. we cebindeki parayla daha fazla gün tatil yapma imkanın olur ohh hemdeee nişanlınlaaasengözlerimebaksanab:jeyyar::jeyyar:

aynen canım benim araştıryorum nbuldum bir yer apart günlük fiyatı 80 tl ... ölüdenize 4 km msafede..

Fethiye Ovacık/ölüdeniz'in en eski konakalama tesislerinden olan işletme müşterilerine Güvenli,huzurlu,sessiz sakin,sağlıklı,sorunsuz tatil anlayışını ilke edinmiştir..
ışletme 29 apart 120 kişi kapasite olup 24 saat her türlü ihtiyaçlarınız için personel bulundurmakdarır..
Müşterileri genelde ıngiliz ve Türk'dür..
sauna,Türk Hamamı,(12 metreye-8 metre) (3.5 metreye-9 metre) ve bir bebek havuzu olmak üzere toplam 3 adet havuza sahiptir.Apartların genelinde TV olmasına rağmen ayrıca TV
odası ,Cafe,Bar,Restaurant,Masa tenisi,spor salonu Bilardosu da bulunmaktadır.
Ovacık-Hisarönü bölgesinde gürültüden uzak doğa ile başbaşa tatilinizi geçirebileceğiniz aprt otel olup, otelin önünden geçen minibüslerle veya kendi özel aracınızla 5 dakikada dünyanın en iyi plajlarından biri olan Ölüdeniz'e (4km) kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
Yürüme mesafesindeki Hisarönü merkezinde bulunan bar&discolarda sabaha kadar eğlenme imkanı,
Fethiye ve Ölüdeniz'den günlük tekne turlarına katılabilir
fethiye-apart-6.jpg

fethiye-apart3.jpg

amanınnn kuşummm çok uyguna bulmuşunnn bencee, gayet güzel biyer herşey dahil üstelikdelikafadulden

canım yemek hariç herşey dahil değil bu ama :çok üzgünüm: apart fiyatı bu 80 tl... işte alşveriş yapıp kendin pişirceksin mutfağı var içinde odaların ....

canım yemek hariç herşey dahil değil bu ama :çok üzgünüm: apart fiyatı bu 80 tl... işte alşveriş yapıp kendin pişirceksin mutfağı var içinde odaların ....

hımmmCADIARZU banada çok uygun geldi yemek dahil sandımda.. ama canım yemekte çok tutmaz yaa bencee rahat yaparsın tatilini merak etmeyerimseniben

aynı düşüncedeyim ben beğendim bakalım arkadaşlarıma göstereceğim cicim ... kızlar liste ekliyorum...

:nazar:1 agustos-melisim-söz
:nazar:1 agustos-nnisanyagmuruu- nişan

:nazar:8 agustos-em4561
:nazar:8 agustos-snmery
:nazar:9 agustos-damlla
:nazar:15 agustos-graceful
:nazar:15 -16 agustos-ppamuk
:nazar:26 eylül-Lepi
:nazar:Eylül-Ocean
:nazar:eylül-diloom.

X