Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

akşam cnm. sabah 11 de randevum var.öğleden sora çok kalabalıktı.erken aldım randevuyu.akşam olacak nişan

çilek psiqo gibi topik açarsın sende "ben we arkadaşım magiclowe..." die giriş yaparsınkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

oo canım hoşgeldin tam nişan tarihini söyle grace gelince eklesin senide listeye kaydirigubbakcemile3
hayırlı olsun bu arada
TEŞEKKÜR EDERİM.TAMAM SÖYLERİMMhihoyyyt

SORMAAA HİÇ GELMİYORR.BABAMADA KIZDIM.NORMALDE ÇOK SEVER FOTO ÇEKSİN AMA İŞTE OLMADI.HAYIRLISI OLUR İNŞ.HERKEZ İÇİN.
nazlı hilal aramıza hoşgeldin a.s.
HOŞBULDUMMMM

diloom la ben o sıra asker yolunu gözlüyor olucaz inşllah ...siz gelin olurken :gitme:
:gitme::gitme:
biraz daha kalırsam pc ile birlikte yatakta uyuyacazmirmirmirmir
iyi gcler kızlar kendinize iyi bakın mirmirmirmir
,Sanki yapmadığn iş kaydirigubbakcemile3 :gitme:iyi geceler kuzuuumm Şeniz
grace uyku tutmadı. bi size bakem dedim. aman bi heyecan bi heyecan sorma yaff kafayı yicem. -tatlicadiarzu-

kaydirigubbakcemile5 İyi geceler canım heyecandan uyku tutmamıştır.kaydirigubbakcemile3

kızlar hepinizi çok öptüm. iyi geceler.
nişan söz düğün vs kmin neyi varsa hepinizin gönlüne göre olsun inş.
mutluluklar diliyorum şimdiden. tadını çıkarın. bi kere oluyo böle şeyler.

hmm iyi hadii yat bacım sen yarın nişanın var dinlenmen lazım... iyi geceler... herşey çok güzel olacak hadi bakalım dualrımız seninle...

çilek psiqo gibi topik açarsın sende "ben we arkadaşım magiclowe..." die giriş yaparsınkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
siz bu gidişle düğündaş olacaksınız anammmmm ne güzel önünzde belli bir tarih var darısı başımızaa diloommmmmmmmmmmmmdelikafadulden

aminnnnn inşş:Saruboceq: ya offf çok para lazım çoookkksenağlama acaba ewin içini döşemek nekadar patlarkii ortalamaCADIARZU

aminnnnn inşş:Saruboceq: ya offf çok para lazım çoookkksenağlama acaba ewin içini döşemek nekadar patlarkii ortalamaCADIARZU
vallaa canım benim aklımdaki rakam 20 bin buluyor...nekdr lüx istedğine bağlı... çok ıvır zıvırı var yaa baya tutuyorlar...

öptüm hepiniziii kızlarrrrr iyi gecelerrrr bugünü de devirdik geçti gitti...:1hug: tatlı rüyalar...

ıyi geceler gracem :))
Hemen geçsin günler sevdiğime kavuşmaya 1 hafta kaldı:))
Darısı sizin başınıza

dün konuştukta nişanlımla oda 20-25 milyar arası ew döşemesi için para lazım olur dedi.. bide gayet sade bi dekorasyon istioruz biz.. off para para parakaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…