Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

güle güle kullan cnmm opuyorumnanaktan ya şöle değişik çok şık bilezkler war onlardanmı aldın gracemm hani üzeri böle dalgalı çizgili gibi ??

canım biri üzerinde böyle taş varmış gibi ama yok kaydirigubbakcemile3 kesme gibi ... güzel beğendim ama ikisini de biri de böyle buzlu gibi o iraz daha kalın buzlu gibi olanlardan...

foto koysana kuzumm mümkünse merak ettim yawss:kedi:. bana nişanda annemlr bişe takmamışlardı yaa düğünde takarlar genelde, nişanda ayhan çalıştılarrr hepppkaydirigubbakcemile3

annem kaldırdı valla cicim sakladı hemen ama netten bakayım varsa kaydirigubbakcemile3

ayy bu anneler babalar hep böle demekki bişe olunmasın çalınmasın diekaydirigubbakcemile3 bana nişanda takılan bileziğide kaldırmışlardı hemen nolurolmaz diekaydirigubbakcemile3

yaws kızlar nişanda erkeğe saat takılır dimi yani biz öle yaptıkta, peki düğündde bişe takılıomu erkeğe?? ne takılırkiiCADIARZU

ortalıkta bırakmayın saklayın daha iyi nişandan sonra balamın bizelkileri çalınmıştı erkek tarafının taktıları biz yaptırdık mecburen:KK43:

aman diyeyim Allah korusun bakalım kızlarr yarın aykkabı almaya gidiyorum sözlümle bulaşacağım ona da gömlek alacağız ve ayakkabı alışveriş günü yarın

ya işte bilmiyorum zynep ben petek dinçözün nikahındaki saçı yaptıracağım nişanımda yandan dalgalı topuz gibi koymuştum fotosunu... ben çok güzel bir çiçek gördüm bulamıyorum onu satılmış gitmiş birde renk porblemi var her yerde beyaz var pembe var benimkisi değişik bir yeşil... bulamaıdk annemlle dolaştık yok yani... çok sıradan duran yapay çiçekler var bsit duruyor... benim gördüğüm canlı gibiydi ve çok değişikti nasıl kaçırdım onu :mymeka: artık perşembe provaya gittiğimde orda bakıcam bakalım aksesuarlara gelinlikçide belki vardır ...

bilezik aldık canım bilezik takacaklar annemle ile babamm

canım güle güle kullan.
gelinlikçide oluyor canım ya birde sanırım çiçekçilere ve gelinlikçilere ısmarlayabiliyorsun
çünkü annemin tanıdık gelinlikçi arkadaşı vardı ben küçüktüm işte o zamanlar hatırlıyrm nişan için çiçek bulamayanlar o kadına söylüyordu onların anlaşmalı çiçekçileri ya da öyle aksesuvar yapan yerleri var yaptırıyorlar. bulursun canım mutlaka.

ben geldiimmmm.. zeynep cnm öğrenemdik yarı diolar sonuçlaramafoldumben
gracem ne takcan saçına?? takı ne aldınızzzz :kedi:

umarım çoook güzel sonuçlar alırsın canım

birde saat mi takılır die sormuşsun. bizde saat taktık canım bizde adettir kız tarafı bişey takmaz ama ben burda gördüm arkadaşlar takıyorlar aslında düğünde kız tarafı takı takar bizde
anneme dedim kızlar yazmışlar saat takılıyor die sonra annemde iyi hadi seni mi kırcam alalım dedi:) saat taktık.
düğünde de kız tarafı aile olarak her biri bilezik takar.
ya da set fln bütçeye göre değişik.damada da onun istediği bişey yani takı takarsa hani kimileri vardır bileklik kolye fln takarlar öyle bişey.
ama biz öyle bişey almıcaz annemler bana takarlar.erkeğe ne takılırki :)

gracem annen iyi etmiş kaldırmış
böyle zamanlarda daha da dikkatli olmak gerekiyor hiç güvenmemek lazım. düğün ya da nişan olduğunu biliniyorsa birileri özellikle o eve giriyorlar.
bizim burası çok kalabalık yazlık bir site biz yaz kış kalıyrz belde diyeyim size kışın 2.000 nufus yazın 10.000 kişi oluyor sitede 350 hane var ve herkes nişanım olduğunu biliyor o kadar korkmuştum ki. çünkü kimse kimseyi tanımaz pek burda.
tedbiri elden bırakmamak lazım

1 agustos-melisim-söz
1 agustos-nnisanyagmuruu- nişan
8 agustos-em4561
8 agustos-snmery
15 agustos-graceful
15 -16 agustos-ppamuk
26 eylül-Lepi
Eylül-Ocean
eylül-diloom.

inşş zeynepcim yaa.. düğünde bizdede kız tarafı kıza bya bişeler takarlar cnm ama erkeğe bişe takıldığını görmedim ben daha düğünde.. abimin düğününde bile nşanda takılan saat tekrar takılmıştı formaliteden. bide nişanlım öle tkı kullanmaz kolye bileklik falan bi saat işte.. siz saati altınmı aldınız ya kızlar ??

X