Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

okdr uzak değilmiş abla şurda ne kaldı :nazar:hayrılısı olsun ablacığım.. valla bizim biraz karışık askerlik iş vs.. en erken 2011 yazı gibi olacak .. tabii Allah bilir...

evet canım ben şuan edebiyat öğretmenliği yapıyorum.. dershanedeyim nişanından sonra iznim bitecek :çok üzgünüm:

Hayırlısı canım öğretmenim...askerlik yapmadan evlenmeyin bence de...opuyorumnanaktan

yok ablacığım evlenemem zaten şartlarımız hiç müsait değil atamam olmadan ben zaten evlenemem. o yüzden bizim daha bekleme sürecimiz var daha napalım kısmet böyleymiş :çok üzgünüm:

Valla ben birazdan kahvaltıya cıkacam :)
Gelsin kilolar :))
Uykum geldi ayrıca :KK43:(
Sabah erkenden kalktım kızlarla buluşmak için :))

kolay gelsin diyelim o zaman kızlar.çalışalım ya düğün yapcaz para lazım yerimseniben

her şeyi yoluna koymadan evlenmek kötü valla kızlar.var öyle tanıdıklarım evlenip eşinden ayrı olanlar ya da evli olduğu için hiç atanıp gidemeyenler.geç olsun güç olmasın valla

günaydınnnnnnnnnn
sibel abla günaydın

ya gene aksam koyulmuş fototlar ben kacırdım ya offf offf offfffffffmafoldumben bir daha koyar mısın lütfennnn

kızlar günaydın hepinizee.
nasılsınız?
nişanlanan arkadaşlara mutluluklar diliyorumm hayırlı olsun.
resimlerini göremedim ama eminim çok güzel olmuşlardır.

kızlar giremedim ne zamandır çeyiz almaya daldım derslerdi fln derken zaman geçti haftaya kayınvaldem geliyor oturmaya yemek yapıcaz.
hünerlerimi sergileyim biraz:)

günaydınnnn.. çok kötüyüm kızlar kpss açıklancakmış bugünnn:1shok: Allahım hiç dert bitmio yaa bde bu çıktı şimdi kafaya takılcakmafoldumben

zeynom hoşgeldin.ne güzel yemekmi yapcan:)
bizde cmtsi allah izin verirse bohça vermeye gitcez:)
magic kpss bugünmü açıklanıomuş:Syarın die biliom bende
hiç umudum yok:KK43:

hoşbulduk psiqom evet yemekler yapıcam birde mangal yapcaz terasta :) dolma sarıcam baştan öğle faslı çayın yanına bişeyler börek fln.
akşama dolma barbunya ve benim değişik bir mezem var patlıcan kızartmalı kırmızı biber közlü bişey onu yapıcam. pilav ve mangal kızlar menü nasıl???
ben bohçaları görmedim :KK43: resimlerini koymuşmuydun canım yaa.
umarım güzel sonuçlar alırsınız kızlar..

günaydınnnn.. çok kötüyüm kızlar kpss açıklancakmış bugünnn:1shok: Allahım hiç dert bitmio yaa bde bu çıktı şimdi kafaya takılcakmafoldumben

emin misin ben de sürekli ösym ye bakıyorum ama heralde yarın açıklanacak gibi geliyordu bilgiyi nerden aldın canım

hoşbulduk psiqom evet yemekler yapıcam birde mangal yapcaz terasta :) dolma sarıcam baştan öğle faslı çayın yanına bişeyler börek fln.
akşama dolma barbunya ve benim değişik bir mezem var patlıcan kızartmalı kırmızı biber közlü bişey onu yapıcam. pilav ve mangal kızlar menü nasıl???
ben bohçaları görmedim :KK43: resimlerini koymuşmuydun canım yaa.
umarım güzel sonuçlar alırsınız kızlar..

menü süper zeyno.afiyet olsun şimdiden.
bohçaları daha süslemedim canım bitsin çeker koyarım fotoları sizin için

X