Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

yok canım onun nacar saati vardı metal bende telefon ettim spor alayım mı die olur dedi kayışlı bir saat aldık.
biz kuyumculara sorduk saatlere dünya para söyledi 400 den başlıyordu annemde demişti hatta bu kadar paraya bileklik alalım ister kullansın ister kullanmasın saklarsınız die sonra saatçiye gittik daha uygun bişey aldık.
benim abime altın kolye takmışlardı evlenirken:):) nikah bitti hemen çıkardı attı alın şunu die.:)
bizde de öyle şeyler takılmaz erkeğe kıza takılır düğünde işte set ya da bilezik

merhaba kızlar bende nişanlı bir kızım artık
graceful az kaldı canım bak :)
zaman geçiyor
iznim bitti ancak gelebildim kızlar
işlerimin yoğunluğundan yazamadım bile
en kısa zamanda fotolarımı eklicem

yok kızzz ne altını hiç sevmemm :roflol: benimkisi şu spor saat kendisi beğendi momentustan aldık..
samoms261d02ac.jpg

yok canım onun nacar saati vardı metal bende telefon ettim spor alayım mı die olur dedi kayışlı bir saat aldık.
biz kuyumculara sorduk saatlere dünya para söyledi 400 den başlıyordu annemde demişti hatta bu kadar paraya bileklik alalım ister kullansın ister kullanmasın saklarsınız die sonra saatçiye gittik daha uygun bişey aldık.
benim abime altın kolye takmışlardı evlenirken:):) nikah bitti hemen çıkardı attı alın şunu die.:)
bizde de öyle şeyler takılmaz erkeğe kıza takılır düğünde işte set ya da bilezik

bizde momentus aldık cnm, 280 euro wermiştik geçen sene iştekafamçokkarıştı kimiler altın alıoda biz altın almadık deynce aa olurmu hiç falan diolar. ama nişanlım hayatta kullnmaz öle atın saat falan napalımmm dimi yaakaydirigubbakcemile2

tabi gracem insan bir tuhaf oluyor. nişan bitiyor insana rüya gibi geliyor.
alyansına bakıyorsun sürekli.

kızlar bulabilirsem nişan ayakkabımı gösterim sizlere ama çok topuklu değildi bizim boylarımız nşanlımla eşit gibi ben topuklu giysem ondan uzun olurum giymiştim ayakkabıcıda bi tane çok güzeldi :KK43: çok beğenmiştim aldırmadı haklıydı da ama:)
söz dedi araba alınca sana enn yüksek topuklu ayakkabıyı alcam bende dedim arabada kim görcek benim ayakkabımı ben dururum bi yerde sen markete girersin tek başına o zaman görürler dedi:):)

neyse işte sonra ayakkabıcı kendi özel imalatıymış yapıyormuş daha kısa topuk çünkü fantezi aykkabıların topuğu fazla oluyor gelinlik içinde beyazını ordan alcaz:)ama normalde de azcık öyle topuk giyiyorum bulursam resmi eklerim

gracem ayakkabını nasıl alcaksın? kapalı açık??
açık alacaım canım belkide yanı açık önü arkası kapalı olanlardan alrıım bilemiyorum hangisi güzel olursa bakalım
para takılır yada tam altın gibi şeyler takılır öyle kolye filan mümkün değil takmaz zaten bende hiç sevmem:umursamaz:
zaman geçiyor
aaaaaaaaaa şebnem gelmişşşş tazennnn nişanlıı fotoooooooooo istiyoruzzzz..alkisalkisalkis

zaman geçiyor

şebnem canım tebrik ederim.
fotolarını bekliyoruz tatlım.

gracem saat güzelmiş güle güle kullansın enişte

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan selam kızlar.
Şebnem tebrikler canım opuyorumnanaktan

............
kızlar az bakın ya.
normal zamanda hani davete akraba düğününe fln giderkende giyilir dimi.

iki foto koydum hangisi daha net bulamadım ondan.
gracem benim nişanlımda takmaz doğru diyorsun tam altın ya da para en güzeli

Son düzenleme:
bizde momentus aldık cnm, 280 euro wermiştik geçen sene iştekafamçokkarıştı kimiler altın alıoda biz altın almadık deynce aa olurmu hiç falan diolar. ama nişanlım hayatta kullnmaz öle atın saat falan napalımmm dimi yaakaydirigubbakcemile2

altın saat diyince aklıma görgüsüzler gelir hep sevmem.
tarz meselesi tabii ama her zaman sade olmaktan yanayım. erkeğe altın takmak yakışmıyor bence.

tabi giyilir cnm yaa çokta güzel olur bence.. ya ben altın kolya falan takn erkekleri çok itici buluorum yaa nuri alço gibi:roflol:

magic canım valla güldürdün beni.
doğru valla bence de öyle oluyor. hiç sevmiyorum görgüsüzler takıyo :)

tabi giyilir cnm yaa çokta güzel olur bence.. ya ben altın kolya falan takn erkekleri çok itici buluorum yaa nuri alço gibi:roflol:

:roflol::roflol::roflol:

sonbaharım bence de her daim giyilebilcek bir aykakbı canım hemde siyah... çok hoş... benmkisi büyük ihtimal dore olacak

X