Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

Sonbahar ayakkabılar çok güzel şık.
Macig nuri alço demek ha :KK70:
Çilek hazırda neyiniz var anam ona göre yorum yapalım eksikleri

kızlar resimleri en kısa zamanda eklicem
hepinize tek tek teşekkür ederim
darısı tüm bekarlara:))

:roflol::roflol::roflol:

sonbaharım bence de her daim giyilebilcek bir aykakbı canım hemde siyah... çok hoş... benmkisi büyük ihtimal dore olacak

canım çok teşk. ederim bende dorelere baktım ama olmadı üstümde de dore vardı ya fazla oldu. siyah hoş oldu birde bana ayakkabı bulmak ölümmm :KK43: ayaklarım 34,5 numara ve aldığım bütün ayakkabılar büyük geliyr hepsi bi tamirden geçiyor:) bulmuşken alalım dedik.:)

teşk. ederim tatlım.

:) valla 34.5 kime söylesem herkes bi durup ayağıma bakıyor sonra doğrudur diyor.:)
ama ayakkabı bulamıyrm en küçüğü 35 ten başlıyor o ancak oluyorda bu aldığım 36 numaraydı küçültün dedim sadece kalıp verdiler yapıştırmadılar kız demişti bütün gün ayakta durucaksın ve ayakların şişicek o ayakkabı sana iyi gelir die işte yanıma verdiler kalıp yinede büyük olursa koy die tam geldi gerçekten gecenin ilerleyen saatlerinde şişiyor ayakkabılar ve hiç kalıba ihtiyaç duymadım normalde çıkıyordu ayağımdan.
fotoğrafçıya giderken birde onla uğraşmıştım :):):)

ewet bebeğim benim nuri abinnn:roflol:
nuricim.gif

gracemm model wwarmı kafanda eklesene foto falan yorum yapak...

zeynebim sen çıtı pıtı minnacık bişeysin maşallahh :nazar:

teşk. ederim canım :) opuyorumnanaktan.
aslında boyum var ama kilom ya minicik duruyorum. normal standartlarda değil ellerim ayaklarım küçücük.
hatta ilk doğduğumda annem çok korkmuş engellimi acaba elleri die:)
sonra büyüyünce daha gelişti ama yinede normal erişkinlere göre küçük ellerim ayaklarım.
birde prematüre doğmuşum belki ondandır

amanınn zeynepte benden benimde elim ayağım çok küçük cnm yaa babetlerde 36 olmuo çoğuzamankaydirigubbakcemile3

acaba şöyle daha sade mi yani kotun altına filan gece dışarı çıkarken giyebileceğim ?

NINE-WEST-CAMMERA-BAYAN-ABIYE-AYAKKABI-39-5__9683864_0.jpg

th_8.jpg

yoksa dore taşlı filan birşey mi?
242986lb.jpg

oyyyyy çok şekerrrrrrrrrrrr
ayakkabi1.jpg

Son düzenleme:
ya bence 2. çok güzel ama eğer günük kullanmakda isterim dersen 1. amannn olmuşken süslü olsun 2. gibi al gracem :)

2.ye bayıldımmm gracemmm... 1.çok sade kaçar yaa nişanın bu sonuçta olmuşken şöle en gösterşlisinden olsun dimi yaniiyerimseniben 2 2 2 2 2 2 2 2 2kaydirigubbakcemile3

canım çok teşk. ederim bende dorelere baktım ama olmadı üstümde de dore vardı ya fazla oldu. siyah hoş oldu birde bana ayakkabı bulmak ölümmm :KK43: ayaklarım 34,5 numara ve aldığım bütün ayakkabılar büyük geliyr hepsi bi tamirden geçiyor:) bulmuşken alalım dedik.:)

teşk. ederim tatlım.
kaydirigubbakcemile5 bende 35 küçük oluyo giyemiyorum :)

ewet bebeğim benim nuri abinnn:roflol:
nuricim.gif

gracemm model wwarmı kafanda eklesene foto falan yorum yapak...

:roflol::roflol:

X