Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

bekliyoruz tatlım fotoları.sen şimdi bohçayı götürünce aradan geççek bir hafta 10 gün çeyiz derdine başlayacaksın. benim öyle olmuştuda :) bir haftada mutfak eşyalarını düzdüm ben bile şoktayım. hepsi tamam :):) bikaç eksik kaldı sadece
teşk. ederim kuşum menü için başka fikirler varsa alabilirim.
kayınvaldem heryerde sarmalarımı anlatıyormuş ::)
ben asma yaprağından kendim topluyorum bahçeden onu söylüyormuş. yesin birde tadına baksın dedim:):)

kız ne çeyizi.daha 2,3 sene var evlenmeme.
tatil derdine düşerim anca ben çok yoruldum:)

bekliyoruz tatlım fotoları.sen şimdi bohçayı götürünce aradan geççek bir hafta 10 gün çeyiz derdine başlayacaksın. benim öyle olmuştuda :) bir haftada mutfak eşyalarını düzdüm ben bile şoktayım. hepsi tamam :):) bikaç eksik kaldı sadece
teşk. ederim kuşum menü için başka fikirler varsa alabilirim.
kayınvaldem heryerde sarmalarımı anlatıyormuş ::)
ben asma yaprağından kendim topluyorum bahçeden onu söylüyormuş. yesin birde tadına baksın dedim:):)

zeynocum neler aldın kuzum çeyizine kaydirigubbakcemile2

gracemm açıklanmamış ya bakıorum sabahtan beri:1no2: şimdide yarın diolar offf daga geçiolar resmen yaa bıktım walamafoldumben sen girmişmiydin sınawa??

iyyim canım çok şükür sen nasılsın? çok yoruldum bugün annemle üçbeş eksik vardı onları ayaladık tabanlarım ağrıdı vallaa...

zeynocum neler aldın kuzum çeyizine kaydirigubbakcemile2

slm kızlar. sonuçları öğrendiniz mi??
canım mutfaktaki eksiklerimi aldım ve sadece 4 parça eksiğim kaldı.
bir haftada bitti hepsi.

psiqom benimde 2 3 yıl var canım ama alıyorum. insan nişanlanınca gördümü ay şunuda alım bunuda alım derken bir bakmışsın çeyizin tamamlanmış.

magic gracem nasılsınız canlarım

çok iyiym ben zeynebim sen nasılsın neler yapıyrosun kayınvaliden geliyormuş hadi gözün aydın hihoyyyt

evet canım. iyiyim bende ders çalışıyorum. hergün çeyizcideyim:)
adam diyordur artık yine geldi die:)
kayınvaldem geliyo kuşum evet menüyü beğendin mi yaa.
aklınıza daha güzel şeyler geliyorsa söyleyin:)

süper menüüü daha ne olsun canım normal oturmaya mı geliyor yoksa birşeler knuşmaya vermeye filan mı?

yok normal oturmaya canım yemeğe davet ettik uzak yol die öğlen gelicekler
birde annemin doğum günü vardı geçti hediye almış onu getircekler:)

off çok yoruldum zeynep anneme ayakkabı aldık ,babamın takısını aldık bana takacağı,saçıma takacağım aksesuarı aradık ama birtürlü bulamadık canım ya :sm_confused:

saçına ne takmayı düşünüyorsun tatlım.
canım annen ayakkabılarını güle güle kullansın sende takılarını canım ..
ne aldınız ayıptır sorması :)

ya işte bilmiyorum zynep ben petek dinçözün nikahındaki saçı yaptıracağım nişanımda yandan dalgalı topuz gibi koymuştum fotosunu... ben çok güzel bir çiçek gördüm bulamıyorum onu satılmış gitmiş birde renk porblemi var her yerde beyaz var pembe var benimkisi değişik bir yeşil... bulamaıdk annemlle dolaştık yok yani... çok sıradan duran yapay çiçekler var bsit duruyor... benim gördüğüm canlı gibiydi ve çok değişikti nasıl kaçırdım onu :mymeka: artık perşembe provaya gittiğimde orda bakıcam bakalım aksesuarlara gelinlikçide belki vardır ...

bilezik aldık canım bilezik takacaklar annemle ile babamm

ben geldiimmmm.. zeynep cnm öğrenemdik yarı diolar sonuçlaramafoldumben
gracem ne takcan saçına?? takı ne aldınızzzz :kedi:

X