Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

Sende orda olmak istiyosun anladığım kadarıyla ayrı sehirlerdemisiniz ki :çok üzgünüm:
Uff bazen öyle oluyo yanında olmak istiyosun mesafe oluyo seni çok iyi anlıyorum.:teselli:

hıı kızlar varya ondan mı
evet dilom ya bende yoğunluktan alamadım daha kitabı
filmde 1 sene sonra gelecekmiş new moon

hıı kızlar varya ondan mı
evet dilom ya bende yoğunluktan alamadım daha kitabı
filmde 1 sene sonra gelecekmiş new moon

Senin nişan kesin 26sımı belirlendi mi tarih.CADIARZU
Ben büyük ihtimalle ağustosun ikinci haftası ordayım.:lepi:
feneryoluna gelcem busefer.

valla canım bende kıskanıyorum sabah burdaydı gitti sankı bida gelmıcek gıbı uzuluyorum
onlarında halasının oğlunun düğünü var bensız gidince cok kıskanıyorummm anlıyorum seni((

nişanlım orda o yüzden

Benimkide bi kere halasıyla bi kınaya gitmişti
Sonra aldı boyunun ölçüsünü daha gidemez o kadınla bi yerebenneyaptımki

psiqom bu damadın bohçası abartmadan yapmak istedik. pek net çıkmadı
üstünde nazar boncuğu var birde kurdeleyi yaptırdık öle yeteneklerim yoktur pek :)

bu kayınvaldemle kayınbiraderimin daha küçük yaptık damat bohçasına göre

bu da benim bohçam

babamla annemin bohçası ve abiminde bohçası var ama çok özel değiller koymadım.

Senin nişan kesin 26sımı belirlendi mi tarih.CADIARZU
Ben büyük ihtimalle ağustosun ikinci haftası ordayım.:lepi:
feneryoluna gelcem busefer.

gülüm kesin bu pazar belli olur nişan tarihim
feneryolunda ne yapıcaksın kız
benim yoğunluğum olmazsa görüşelim mi kurban olduğum kaydirigubbakcemile3

Ya bana gelmiş olsa açmaya kıyamam valla :1rolleyes:
Çok güzel olmuş.

gülüm kesin bu pazar belli olur nişan tarihim
feneryolunda ne yapıcaksın kız
benim yoğunluğum olmazsa görüşelim mi kurban olduğum kaydirigubbakcemile3

:dilcikar: Ben burdan oraya gelcem senin yoğunluğun olacak :dilcikar:
tamam nan çok isterim gecen seferkinin de acısını çıkarırız korkma irkek değilim.delikafadulden
Düğün var tayzemin kızının ona gelcem.
Ama o nikah yapacak sadece sonra tekne kiralayıp eglence yapacaklarmış.şakkıdı

Sende orda olmak istiyosun anladığım kadarıyla ayrı sehirlerdemisiniz ki :çok üzgünüm:
Uff bazen öyle oluyo yanında olmak istiyosun mesafe oluyo seni çok iyi anlıyorum.:teselli:

canım orda olmak istiyorum birde aynı kız 2 gece kına yapıyor dün gecede kınası vardı neyseki ona gitmediler.
bu gece gitttiler yarın düğün var yanında olmak istiyrm birde herkes sıra sıra evleniyor biz

zeynebim yine streslisin anlaşılan napcaksın canım benim gidilemiyor işte... uzaklık olunca...

canım uzak olmak çok zor oluyor ya. aklım hep onda.
geçen kınadan kayınvaldem kına kesesi almış bana 2 tane bu kınadanda getirir kesin. ben kına biriktiriyorum dekor yapmıştım hatıra kızlardan alıyorum öyle kına saklıyrm salonda duruyor onu görmüş almış bana da

valla canım bende kıskanıyorum sabah burdaydı gitti sankı bida gelmıcek gıbı uzuluyorum
onlarında halasının oğlunun düğünü var bensız gidince cok kıskanıyorummm anlıyorum seni((

ya canım kimsenin düğünüyle ilgilenmiyrm bensiz gidiyor die kıskanıyrm nişanlanmadan önce hiç böyle kıskanmazdım düğüne fln gidince nişanlandım onlarda her hafta maşallah bir düğündeler kınadalar üzülüyrm artık yaaa

diloom daha 2 bohça vardı koymadım onları süslememiş kayınvaldem ben bohçanın rengine göre aldım kurdeleleri.
ama kendi bohçamı beğenmiştim kurdele nakışından hoşuma gitti:) teşk. ederim canımm.

gracefulcuğum teşk. ederim az kaldı gelecek sana da.
sana daha güzelleri gelsin canım benimm.

maşallah sizin düğünler de bitmiyo dilom. baya asortik herhalde teyzenin kızı :)
ya ne bilim erkek bohçası falan gidecek ya o yüzden öyle dedim denk gelmez inşallah.

sonbahar14 cnm bohçalar çok hoş güle güle kullanın içindekileri

zeynep sana gelen bohçada neler vardı?

canım gömlek kemer ayakkabı çamaşır kese ama vücut için değil lavanta kesesiymiş havlum ile takımdı oyası gri simli ipten yapılmış.
havlu işte birde biz çok bişey almadık makyaj malz. alıcaklardı istemedim.
damat bohçasının içinide gösterim belki görmüşünüzdür ama.
haa birde bana kemer ve ayakkabı ile takım çanta vardı kahve rengi gibi

Yok la düğün istemiyo asortiklikten değil erkek tarafı illa düğün diyo nasıl isterse yapalım diyo ama bizimki istemiyo babası hasta :çok üzgünüm: sadece nikah olsun dedi enişte beyde bari arkadaşlarla eglence olsun demiş.sositososito

Bende lavanta kesesi koyacam onlarınkine :1rolleyes:

çilekciğim çok teşk. ederim canım

anneme de triko tarzı bişey havlu çorap
babama gömlek gravat havlu çorap
abimede aynısı :)

buda damat bohçasının içi havlusu ile bohçası takımdı

maşallahh kuşum bizde başlıcaz annem bugün yavaş yavaş toparlayalım ne var ne yok dedi.. şunları koymayı düşünüyorum:
pijama takımı
röpteşambr istedi başımın etini yedi sanki çok giyecek :):):)
terlik
gömlek
kravat
çorap
iç çamaşırı
kemer
havlu
seccade...
parfüm
rollon
traş seti almayacağım çünkü ona hediye traş makinesi almıştım...başka kızlar ne olacak? eksik ne?

Son düzenleme:
diloom ben çok beğenmiştim lavanta kesemi çok şıktı bayıldım ama resmini çekemedim annem kaldırdı hemen

graceful canım biz fazla bişey yapmadık öyle anlaşmıştık zaten.
ama herşeyin iyisinden almaya çalıştık.
onlarda öyle haklarını yiyemem şimdi.
bohçanın içine daha pijama takımı fln konuluyor ama biz evlenirken alıcaz onları
şimdilik bu kadar yeter die düşündük.

siz daha ayrıntılı yapıcaksanız pijama takımı trajş mak. gibi şeylerde var tabii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…