Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

sakin ol cnm ya kına yakılır 1 saate kadar sonrada millet dağılır yavaş yavaş
sıkıntıya sokma kendini

kızlarrr yağmur geliyor... istanbuldayım ben anadolu yakasındayım... bereket yağacak çok şükür... ortalık biraz serinledi şimşek çakıyor şimdi ...

ben t.dağ da yım canım acayip yağmur var burda.
sel gitti.
canım sakın olmak istesemde içimde bişey var bi insanda 2 gece kına yaktırmaz ki yaa birde uzaktalar 4 saatlik yola gidip geliyorlar. halasının canı çıktı kadın enerji içeçeği ile ayakta duruyr

2 kına mı bi gece neyine yetmiyomuş
Anam biz de nerden kısacağımızı şaşırıyoruz millet ikişer tane yapıyo

evet canım 2 kına biri küçük kınaymış diğeri büyük damat tarafıda dalga geçiyor.
küçük kına büyük kına die
abartmamak lazım küçük kınada mevlüt okutturlar.
büyük kına çalgılı.
ben hiç yaptırmıcam ne bilim millete bakıyrm bir kere oluyor diyip herşeyini yaptırıyor bende onu istemem bunu isteem diyip duruyorum. kına da istemedim. büyüklerde istemedi

2 tane biraz abartı olmuş gerçekten.. ne gerek var bukdr tantanaya.. bana da abes geldi... düğünü ne zaman hafta sonu mu?

güzelim hiç stres yapma sen nişanlısısın neyini kıskanıyorsun ... nişanlının isminin yanında seni ismin anılıyordur hiç merak etme..

güzelim hiç stres yapma sen nişanlısısın neyini kıskanıyorsun ... nişanlının isminin yanında seni ismin anılıyordur hiç merak etme..

Bencede boş yere kıskanma doğru söylüyorsun canım adı yeter.
Sen güveniyosan nişanlına sorun yok.kaydirigubbakcemile5

Haklsın psiqocum walla gelin demek istemedim de kız dedim...Alışıcam yavaş yavaş...böyle şeyleri bana hatırlatın cidden çok iyi ettin de söyledin cnm...ŞenizFrench mi iyi olur diyosun sen? iyi aklımda olsun da...yerimseniben
Bir de ben pazartesi götürücem nişan bohçalarını olur di mi? nişan cumaya...bir çekçekli valiz aldım kırmızı...eşyaları ona koydum...sözde de kadife kaplı bir sandık almıştım...valzle birlikte bir deri tepsinin de içine makyaj malzemelerini,kolonya,ayna takımını,tarak, fırça vs koydum...daha süslemesi olmadı...başka önerileriniz var mı?
valizi kapatıp tülle sarmayı düşündüm...yine tepsiyi de aynı şekilde tülle sarıp kurdeleyle süslesem olur mu?

tülle kapatabilirsin ablacığım kurdelalarla yine süsleme yapablrsiniz.. kırmızı kurdelalar.. ve üzerine nazar boncukları iliştirebilirsiniz... çok hoş duruyor.. gelininiz gerçekten şanslı sizin gibi detayları düşünen araştrıan bir kayınvalidesi var..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…