Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

Kızlar bakın bi tarfı gelinlik bi tarafı damatlıklı lavanta kesesi :))

Nikah ta bazen seker yerine böyle seyler de dağıtıyolar.

canım yeter bence bu kadar çamaşır tak. fln benimki gibi kutuda al çok şık oluyor o kapanınca da öyle kurdele ile kapanıyor simli kurdelesi vardı.
ben kayınvaldeme koydum seccade fln
damat bohçasına koymadım
birde o çamaşır kutusunda da vardı çorap öyle alın derim.

diloom valla çekmek isterdim ama kaldırdı anam dur bulabilirsem çekerim bir ara.çok şıktı böyle değil simli ipten tığ ile yapılmış el emeği.havlu oyası ile takımdı

nikahta da lavanta kesesi vericem ama belki şeker veririm nikah şekeri :)
böyle gelin damat türü bişeyler olabilir.

ayy ne şekere lavanta kesesi de mi koysam olabilir aslında .. bunuda öğredniğim iyi oldu...

evet konuştuk canım... onlarda anneme babama kardeşime yapacaklar bende kayınvalideme kayınbabama ablasına yapacağım.. tabiiki kaynana ve kayınbaba bohçaları daha az teferruatlı olacaklar...

evet konuştuk canım... onlarda anneme babama kardeşime yapacaklar bende kayınvalideme kayınbabama ablasına yapacağım.. tabiiki kaynana ve kayınbaba bohçaları daha az teferruatlı olacaklar...

tamam canım yapın tabi bunlar bir defa oluyor içinde kalmasın.
insan istiyor.

lavanta kesesi, şeker ne anlamadım ne diyosunuz kızlar hiçbişe anlamadım :roflol:
lavanta kesesi koymanın amacı ne? neden koyulur bohça güzel koksun diye mi? ne işe yarar? valla ilk defa duyuyorum güzel bişeye benziyo alabilirim bende. erkeğin bohçaına mı koyucam?
biliyorum çok soru sordum :roflol:
dilom top sende :)

anlatsamda anlamazsın delikafadulden delikafadulden
Evet yavru kuş güzel kokması amaç ama mesela dolabına asarsın kıyafetler falan güzel kokar yada oda da bi köşeye asarsın.Benim odamda masada duruyo yıllardır kokar :roflol:
Nikah sekeri yerine lavanta kesesi de veriyolar :lepi: .Güzel olluyoç

canım bende bilmem nie koymuş bohçama lavanta kesesi ama içinde lavanta yoktu sade kesesi vardı :)
sordum bu ne dedim içine altın mı koycaz çoğalıyomu die:) manasımı var dedim yok lavanta kesesi dedi nişanlım o da annesine sormuş yani.
kokması için değil anladım ki:)
diloom sen lavantası ile koy canım güzel kokar bohça.
vardır belki bir anlamı ya da şıklık olsun die koymuş netten baktım çünkü tığ işi die hiç bulamadım öyle bişey orjinal bişeydi.

böle değildi ama
graceful çok gzl bunlar
çok hoşuma gidiyor yaa kurdele nakışı el becerim olsaydı keşke.
salon takımımıda kurdele nakışı aldım zaten bayılıyrm

hıı bu yukardaki kurdele nakışlılardan bizde var canım. onlar lavanta kesesi miymiş
neyse artık ben bakarım bişeler. keşke hazır yastık bulsam da alsam :))) hazıra konuyorum anca :)

hıı bu yukardaki kurdele nakışlılardan bizde var canım. onlar lavanta kesesi miymiş
neyse artık ben bakarım bişeler. keşke hazır yastık bulsam da alsam :))) hazıra konuyorum anca :)

Valla ben kendim yapacam heyecanlı olur :))
Ama vardır satan yerler gelince arastıracam zaten kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…