Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

annem hala bana tavırlı. konuşmuyor yüzüme bakmıyor. bir şey sorunca çok sert bir şekilde tersliyor. bende artık bıraktım kendi haline. üzülüyorum ama yapacak birşey yok.
pazartesi günü fizik tedaviye başlayacam demiştim yanıma gelirsin hastaneye yalnız bırakmazsın beni diye. küzünce gelmektende vazgeçti. yalnız bıraktı beni

çok üzüldüm canım geçmiş olsun. zamana bırak en iyisi inşallah düzelir. sakın nişanlına yansıtma bişey

canım annedir mutlaka iyi olmanı istiodur ama.
bence böyle yapmasıda ysnlış.
bence de oluruna bırak herşeyi.
dua et bol bol.
allah yardımcın olsun:Saruboceq:

canım benim sen hiç üzülme ... sakın müstakbel eşine de yansıtma... siz ikiniz bir yuva kuracaksınız... birbrinize destek olun.. siz kararlı olun .. güçlü olun .. herkes anlayışlı olmak zorunda ... büyükler bazen büyüklüğünü unutabiliyor..

çok üzüldüm canım geçmiş olsun. zamana bırak en iyisi inşallah düzelir. sakın nişanlına yansıtma bişey

canım annedir mutlaka iyi olmanı istiodur ama.
bence böyle yapmasıda ysnlış.
bence de oluruna bırak herşeyi.
dua et bol bol.
allah yardımcın olsun:Saruboceq:

iyi olmamı istiyordur elbette ama çok kırıyor. nişanlımın ailesi yemeğe çağırmak istiyorlar beni ama annem bu durumdayken olmaz. ordada tavır yapmaya devam edr ne yazık ki

kesinlikle katılıyorum sakın yansıtma nişanlına inan sonra herşey daha cok karışıyor ben çok çektim onun acısını:sinifsinif:

evet büyükler bazn kendi gördüklerini bizimde görmemizi istiyorlar ama herkes bir değil karşı taraf her zaman beklentileri karşılayamayabiliyor:1no2:

iyi olmamı istiyordur elbette ama çok kırıyor. nişanlımın ailesi yemeğe çağırmak istiyorlar beni ama annem bu durumdayken olmaz. ordada tavır yapmaya devam edr ne yazık ki

ahh ahh bende ilk zamanlar annemden cok cektim hala da çekiyorum ama en iyisi susmak sanırım arkadsım allah yardımcın olsn

duyduk duymadık demeyin:)şebo sözlenmiş
ayrıntıları mutluluktan uçtuğumuz bölümünde topik açarak anlatmış:)

selamlarrr nişanlanacak güzel kızlarım...nasılsınız? hazırlıklar nasıl gidiyor? bizde de bir telaş bir telaş...tam bir hafta var ama kafayı yedim ben...bütün işler üzerimde çünkü...oğlum ve eşim çalışıyor...size bir fikir sorsam...kızın nişanlığı açık mercan rengi...ne enk oje gidebilir? aklımda olsun...gerçi kendisi de bilir ama...opuyorumnanaktan

ya ablacım bizdede aynı telaş var.
sadece fransız manikürü olabilir ablacım.
bide bana düşmez yaşımda senden küçük ama küçük nacizane bi önerim olcak
yanlış anlama lütfen beni.
demişsin ya kızın nişanlığı die gelinim desen daha bi hoş olur sanki:kedi:
ben bian kendimi düşündüm kayınvalidem kızın die hitap etse üzülürdüm:1no2:
lütfen yanlış anlama ablacıma.s.

kızlar merak ettiğim şeyler var.
özellikle nişanlananlar cvp verirse sevinirm.
siz yaptığınız bohçaları nezaman götürdünüz?
kaç kişi gittiniz.
hiç fotosu yokmu süslü bohçalarınızın?

ben cvp veriyim canım..bizde şöyle oldu..
ben nişanlımla onalra gittik aldık bohçayı onun büyük yengesi aldı bohçayı getirdik bize..
annemde onlara bizim bohçayı verdi..
normalde erkek ailesinden büyük biri getirir teyze hala gibi..
kızında aynı büyük teyze hala götürür..
ama bizde onlar getirmişken bizde onlar verdik..
nişandan 2-3 gün önce verildi bohça..

anladım canım.ama bizimki hemen verlmicek.onlar nişanda getircek bizde 2 hafta sora falan onlara götürcez.annemde kalabalık gidilir dio:s
bide neyin içinde götürcem bilemedim.valiz mi?
sandık sadece kızamı olur?çok güzel süslü sandıklar var çünkü:)

yok canım sandık yaptırma o kıza gider ki düğünde daha güzel olur nişanda normal bohçalarr..
çok güzeldi bokçalarımızz inciler sarkıyodu bana gelende:)

şimilik normal bohça yapın düğünde değişik bişe istiyosan burada kutu yapyılar kutuyu süslüyolar.. 75 ytl ye yapıyolar annem ondan yaptırcak düğün için...
resmini çekerim magazadan bak senin için :)

ama şey diycem neden nişandan sonra götürüyosunkii nişanda erkege gömlek filan almadınızmı nişanda giyömesi için bizde nişanda giyeceği gömleği aykkaısıda oldugu için nişan öncesi verdik canmm

ayyy sebnemi göremedik .. herşey çok güzel olmuş.. ne güzell... 8 gün sonrada nişanı var kızlarr psiqo nişan gününüz aynı... ayy heyecanladım bak yine...

bana nişanda sandıkla getirdiler biz de bir hafta sonra bavulla ve beyaz bir bohcayla götürdük janım evet bizde de kalabalık gidilir bohca götürmeye biz yaklasık 20 kişi gitmiştik

psiqom bohçayı bizde nişandan sonra götüreceğiz akşam... nişanda giyeceklerini alacağım tabii ... ama bohça bizde de sonradan gider... ama gein bohçası nişandan önce geline getirilir.. benimde galiba sandık kızlar... süslü sandıklardan ... görmedim ama benmki ağzından kaçırdı...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…