Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

nişanımdan kareler albüm yapamadım boyutları cok büyük oldu buraya ekliyorum
Alıntı yapmazsanız sevinirim

Cnm çok yakışmısınız Allah tamamına erdirsin inş...

tatlım cok tşk ederim cok saolun ne güzel bir duygu bu yaa anlatamam bende nişana kadar hiç heyecan yoktu nişan bitti akşam yatağıma giriyorum bir heyecanlandım yada ne bilim garip oldum yaa parmağımda alyansımı görünce ,Rabbim herkese kısmetse etsin , inşallah hepimize mutlu bir evlilik nasıl eder ağzımızın tadı hiç bozulmasın hepimizin

Canım çok güzel görnüyorsun .. kırmızılar çok yakışmış... ALlah tamamına erdrisin.... çok güzel görünüyorsun saçın galiba dağınık dalgalı topuz

canım çok güzel olmuşsun.maşallah.allah tamamına erdirsin.
çiçeğin ve çikolatanda çok güzel.

Canım çok güzel görnüyorsun .. kırmızılar çok yakışmış... ALlah tamamına erdrisin.... çok güzel görünüyorsun saçın galiba dağınık dalgalı topuz

tatlım cok tşk ler darısı sana :) evet dağınık bişiyler yaptırdım ilk saçımı nişanlım beğenmedim iyiki gelip kuaföre bakmış bana, şimdi resimlere bakıyorumda gerçekden yüzüme hiç yakışmamış, sonra vaktim kalmadı saçım maşalıydı şuralardan buralardan alalım topuz yapalım dedim ayyy ama ne üzüldüm ağladım makyajımda yapılmıştı Allahdan iyi makyaj yapmışlar o bari bozulmadı okadar ağlamaya

oyyy kuşummm gerçekten kendimi görür gibi oldum heyecanlandım ....... o gün hiç bitmesin istiyorum ... çok güzelll Allah nazardan saklasın..

inş. bi problem çıkmasss psiqocummm
bnm çok içime sinmiştii çok şükür. inş. herşey çok güsel olurrr
sırada kimin nişanı var şimdi

bitek 9 nda şebnemin sözü var.
sora hem onun hem benim nişanım var:)

5 temmuz-kararsız Allah tamamına erdirsin ...
9 temmuz-sebnem42 söz
18 temmuz-sebnem42 nişan
18 temmuz-psiqo
25 temmuz-cadısıla87
15 agustos-graceful
26 eylül...Lepi
Eylül-Ocean
eylül-diloom
esra-sonbahar aylarında
22 kasım -ugur böcegi

tam bi komediydi stüdyo fotolarında görecektiniz beni nişanlım öyle bir sırıtmışımki herpozda 32 dişim birden görünüyor zaten tüm stüdyo fotoların göyle oluyorum yer yer kahkaha attığım bile oldu neyse ki fotoları çeken tanıdık yoksa deli bu ne demiştir, nişanlımı zor güldürdülerde ben ikimizin yerine birden gülümsedim kaydirigubbakcemile3

ayy ne güzel canım mutluluktan şaşkınlıktan insan ne yapacağını şaşıryor..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…