Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

kararsız cok guzel olmussun kuzum cokta yakısmıssınız
Allah tamamına erdırsın bır omur boyu boyle mutlu olursunuz ıns.

kararsız cok guzel olmussun kuzum cokta yakısmıssınız
Allah tamamına erdırsın bır omur boyu boyle mutlu olursunuz ıns.

canım cok teşekkür ederim

kararsız tepsimi yaptın yastıkmı
kim tuttu peki?

tepsi yaptım canım nazar boncuğu ve incilerle süsledim cok yakın bir arkadaşım tutdu 2 dk bi olay

ya kızlar benim hem yastık hem tepsi olcak.arkadaşım tutcam dio.arkadaşım evli olurmu?

kararsız maşallah çok güzel olmussun allah tamamına erdirsin bizede kısmet etsin

psiqo senin az kaldı kuşum benim stresim geçmesine çok var daha çok .. Allah hayırlısıyla ne güzel şeklyle geçmesini nasip etsin.. vallaa gece hepimize dua ediyorum :Saruboceq:

kızlarr en güzel şekliyle kararsızımızı nişanladık... Allah tamamına erdirsin.. şimdi de sıradaki arkadaşlarımız şöyle:

9 temmuz-sebnem42 söz
18 temmuz-sebnem42 nişan
18 temmuz-psiqo
25 temmuz-cadısıla87
15 agustos-graceful
26 eylül...Lepi
Eylül-Ocean
eylül-diloom
esra-sonbahar aylarında
22 kasım -ugur böcegi

kararsız gördüm kuşum fotolarını çok güzel olmuşsun kırmızılar pek yakışmış. nişanlınlada çok yakışmışsınız allah mutluluğunuzu daim etsin..

graceful dün akşam ki gelinlik için sağol valla ya bugün annemede gösterdim şimdiden kararımızı verdik:) :roflol: bugün kayınvaldemi aradım nasıl geçti düğün dedim her düğün gibi dio özel bişey olmadı dio. herkesler beni sormuş selam söylemişler.çarşamba annemle gidicez :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…