Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

ayy ne güzel canım mutluluktan şaşkınlıktan insan ne yapacağını şaşıryor..

öyle canım sanırım mutlulukda olsa gerek,

yüzüklerimizi de nişanlımın dedesi takmam istedi güzel bir konuşma yaptı ama duygulandı ilk torunum dedi ve gözlerden yaşlar akmaya başladı hemen yüzüklerimizi takdı ve kesti kurdelayı o sırada annemin de iki gözü iki çeşme ama bende kötü oldum konuşma biraz daha uzasaydı benden de salsa sümük akacaktı

kararsız canım maşallah cok yakışmışsınız allah mutluluğunuzu bozmasınzemuszemus

kararsız bütün detayları anlat bizede ön hazırlık olsun.nelere dikkat edelim.
neler canını sıktı.
nasıldı falan?

evet insanın tüyleri diken diken oluyor mutlulukla karışık bir hüzün gibi bişey oluyor... :nazar: çok güzel cnaım benim herşey baktıkça bakıyorum bir daha ...

takı olarak ne takıldı.siz ne taktınız.bohça geldimi?
neler geldi?
kaç kişi vardı törende?
oynandımı:)
hepiciğini anlat

kızlarr nişanda çok takı takılmaz değil mi akrabalar filan .. benim hiç umudum yok wallaa...

kararsız çok güzelsin canım maşalah

cok teşekkür ederim

takı olarak ne takıldı.siz ne taktınız.bohça geldimi?
neler geldi?
kaç kişi vardı törende?
oynandımı:)
hepiciğini anlat

takı olarak nişanlımın annesi bana kolye taktı isimlerimiz yazıyo cok güzel cok beğendim(pek takı takamıyorum kolye hele hiç takamıyorum ama bunu cok sevdim ömür boyu takmayı nasip eder inşalalh Rabbim)

gelen misafiler altın ya aslında pek kim ne taktı hatılamıyorum kalabalıkda annem babam 1 er bilezik takdı kardeşimde altın cok büyük bi merasim olmadı hatta ben takı takılmaz diye oyüzden hemne el öpmeye başladım geri çevirdiler beni :)

erkek tarafı 25-30 kişi , bizim akrabalar fazla katılamadılar büyükler geldi Samsun dan, eş dost sağolsun yalnız bırakmadı toplam 50-60 arasıydı sanırım evde büyükdü kaldırdı valla dans ettik(amcamız türk sanat müzüiği okudu canlı canlı onunla dans ettik parçayı bile hatılamıyorum :KK43:( ) onuda cok ısrar ettiler yoksa öyle bişiy yapmıcak

bu tür şeyleri hiç planlamadık herşey dakikalar içinde gelişti herkesin gönlünü yapalım dedik ılıman ailerimiz var benim herşey içime sindi inşallah onlarında sinmiştim akşam arayıp halhatır sorucam cicinanneme opuyorumnanaktan

kızlarr nişanda çok takı takılmaz değil mi akrabalar filan .. benim hiç umudum yok wallaa...

ben hiç umudum yokdu ama ufak tefek olsa oldu bişiyler,

birde sen salonda yapıyordun ee büyük bir nişan nede olsa takılır canım ozaman düğün kadar olmasada

ohhh türk sanat müzğü filan süper geçmiş ne güzel maşallah... bakalım canım ben evet dışarda yapıyorum ya bilemiyorum ki kuşum umudum yok tabii düğün giib olmaz ama sözlümün ağzını aradım bilezik takacaklar dedi .. o da herşeyden bi haber ne sorsam bilmiyorum diyor.. :mymeka:

kkiin.png

Hemşomm ne güzel olmuşsunnn ,kırmızılar pek yakışmış, çok mutlu olursun inşallah
bu arada cıcek ve sekerın de cok gosterıslı ve guzel gercekten opuyorumnanaktan

ohhh türk sanat müzğü filan süper geçmiş ne güzel maşallah... bakalım canım ben evet dışarda yapıyorum ya bilemiyorum ki kuşum umudum yok tabii düğün giib olmaz ama sözlümün ağzını aradım bilezik takacaklar dedi .. o da herşeyden bi haber ne sorsam bilmiyorum diyor.. :mymeka:

kız sen aynı benim ilk zamanlarımdaki gibisinkaydirigubbakcemile3
bende sen gibiydim dert ediodum herşeyi soruodum bilmiom diodu
deli oluodumkaydirigubbakcemile
ama sora saldım çayıra mevlam kayır bi baktım osorar oldukötükedihüso
boşver akışına bırak.gör bak kendiliğinden oluo vereliniortak

ayy sinir ediyo beni psiqo bilmiorum diyince bende başının etini yiyorum niye dikkat etmiyorsun sormyorsun detay öğrenmiyorsun .. çatlatıyor benii :kızgın:

Hemşomm ne güzel olmuşsunnn ,kırmızılar pek yakışmış, çok mutlu olursun inşallah
bu arada cıcek ve sekerın de cok gosterıslı ve guzel gercekten opuyorumnanaktan

hoşgeldin şeker cok tşk ederim , çiçeği 1 hafta önceden altık o yüzden tülleri bir örnek olmadı , zaten yeniden tülü değiştirmem gerekecek ozman uygun bir tülle kaplanacak, çikolata kasem süperdi bende bayıldım kayınvalidem cok güzel bir seçim yapmış çikolatacı bile bayıldı oraya gelen müşteriler filan sözde de tabağın eşini getirmiş takım yapmış canım annem :kedi:

ayy sinir ediyo beni psiqo bilmiorum diyince bende başının etini yiyorum niye dikkat etmiyorsun sormyorsun detay öğrenmiyorsun .. çatlatıyor benii :kızgın:

tatlım aynı şeyleri bende yaptım ve cok üzüldüm bence böyle şeylerin konuşması yapılmasın psigonun dediği gibi zamana bırak sonuç adet görenek mutlaka bişiy yapacaklar , bende hiç beklemiyordum ama inan herşey içime sindi + takılarda :kedi:

canım boşver ya kendini sıktığınla kalırsın.
bak hepmizin başından geçti sen bari yapma

kararsız..... bence çok güzel olmuşsun.. çiçek çikolata da çok güzel. benim favori rengim kırmızıdır. elbisene rengine bittim...

X