Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

günaydın kızlar,

ben artık nişanlıyım parmağımda alyansım ve cok mutluyum aynı zamanda yorgun ama herşey cok güzeldi,

işlerimi toparlayım gelicem hemen rsimleri eklicem birazdaha merak edin :jeyyar:

gnaydın canlarımmmmm... hayırlı olsun kararsızım... hadi bakalımm bekliyoruzzz dört gözle... kızlar bohça işini bilemiyorum söylücem bakalım yaparlar mı yapmazlar mı bilemem bekleyip göreceğiz dün zeyneple paylaştım çok bozuldum dün gece anlatamam kızlar..

canım sorununu okudum nısanlınla konus sen bence bu konulara beraber karar verılır ayrıntılarada cok fazla takılmamaya calıs tatlım
cogumuzun basından gecmıs olaylar gormemezlıkten gelıceksın huzurunuz ıcın:1hug:

kararsız öğle arasına çıkcam birazdan.sakın fotoları erken kalırma.

ee kızlar bi ümitle hemen açtım foto bekliodum.yokkkkk
kararsız nerdesin

elisaa kız şaka maka 1 aylık nişanlısın sende benim bile haftaya 1 ay oluyo

organikimmm cnm bnm yaaaŞeniz ewet 06.06.09 hayatımın en güsel günü idi opuyorumnanaktan bu gün tam bir ay olduu. zaman su gibi kuzum yaaa. sanki dün gibi. şimdide düğünüme şafak sayıyorum.

nasıl nişanlılık az anlatın hele:)

psiqocum , kendi açımdan cevap vericek olursam
çok huzurluyum
daha çok bağlandık birbirimize:kedi:
kuracağımız yuvamız için daha çok planlar yapar oldukyerimseniben
aynı şehirde olmadığım için nişanlımla malesef gezip beraber vakit geçirme gibi bi şansım yok
aynı şehirde yaşıyor olsa idik eminimki çok daha güsel olurdu nişanlı olmak

organikimmm cnm bnm yaaaŞeniz ewet 06.06.09 hayatımın en güsel günü idi opuyorumnanaktan bu gün tam bir ay olduu. zaman su gibi kuzum yaaa. sanki dün gibi. şimdide düğünüme şafak sayıyorum.

negüzell keşke benimde düğünüme az bi zaman kalsa ama seneye temmuz olsun diyoruz seneye bu zamanlar bende koşuşturcam inşallahh :Saruboceq:

Nişanlılık çok güzel bi duygu psiqocum az kaldı bu duyguyu yaşamana sanki karı kocamışınız gibi oluyo bitek aynı evde yaşayıp aynı yatağı paylaşamıyosunuz

bide fırsat olursa kıyıda köşede öpücükler ve sıkıştırmalar başlıyo ayyy utandımm :kedi: kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…