Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

en doğrusu söylemen zaten canım düşünceni bilemezler sen söyleki istediklerini yapabilsinler.

sağol tatlım kaydettim zaten evet biraz duvak abartılı olmuş ama önden çok hoş

gelişmeleri bekliyrm canım inş. istediğin gibi olur

graceful hiç bozulma canım bana getirdiler öyle aileme almasalar daha iiydi en ucuz en tuhaf şeyleri almışlar basmalık bile koymuşlar ne makyaj seti ne bişy canm üzülme ondan sen he bide düğünde falan ohca olmıcakmış annemde daha ii olur dedi bizde nişanlına yaparız sana kalır yaptıklarımız bizim avantajımız dedi ondan kafana takma sevgi daha üstün gelir herşeye:)

saolun canlarım insan istiyor ki en güzeli en yakışanıyla olsun ama işte taraflar belli sebeplerden bir türlü uzlaşamıyorlar ... daha kendi bohçamı görmedim bende açıkçası onlarla alışverişe çıkmak hiç istemedim .. bilmiyorum yani kızlar artık poşetlerle mi gelir yoksa neler almış ne almış... zeynep hiç olur mu aslında öyle poşet filan ya.. niye böyle oluyor... ben en pahalısı olsun filan demiyorum ama bir adet var ya... bilipte bilmemezlikten mi geliyorlar ya..

evet canım poşetle getirdiler annemde çok kızdı bune böyle die bizde ellerine verdik koca bohçaları kayınvaldemin surat şeklini görmenizi isterdim.
birde hiç açmamıza izin vermedi içindekileri akrabaları görmesin diedir:)
ama allah için aileme aldıkları kaliteliydi hakkını yemem ama emek verilen bohçalar değildi. ben çok özenmiştim en güzellerini aldım.
ne bileyim kırgınım biraz o konuda çikolata bile tepsisini poşete koymuşlar utanıyormuş gibi

ama ne olursa olsun allah geçim versin takılmıyorum böyle şeyler üstünde evlenirken mutlu olmak istiyorsan fedakarlık yapıcaksın görüp görmemezliğe duyup duymamazlığa geliceksin.

kesin öyledir tabii kendisi öyle getirince utanmıştır... gönlümüzden geçtiği gibi olmuyor :çok üzgünüm:

maleseff canım öyle ama napalım mutlu olmayı bilmemiz gerekiyr biz yinede çoğuna göre çok şanslıyız hiç birşey alınmayanı yapılmayanıda var yinede şükürler olsun
ben çıkıyrm canım iyi geceler. güzel rüyalarrr..

hayırlısı olsun canım benim .. ne diyeyim bende söyledim şimdi benmkine dedimki böyle böyle olur annem, babam,kardeşim için dedim hmm öyle mi olur bilmiyorum ki ben dedi annem biliyordur söylerim ben yine de dedi... bende şimdi getirmeyin gerçektende şuan biz hiç uygun değiliz nişandan önceki hafta getirirsiniz dedim ... biraz tirp yaptım yani .. tavır aldım... ama şeytan işte diyor ki 5 sene bekledin herşey yoluna girsin durumlar düzelsin adetiyle olsun diye herşey.. şeytana uydum valaa

günaydın bayanlar... haftasonu gene kaynatmışsınız
gracefulcum o bohça işi herkes de aynı oluyor kesin bir tatsızlık can sıkıntısı oluyor..ve genelde görmezden gelen taraf kız tarafı oluyor... en iyisi cok fazla üstünde durmamak canımızı bos yere sıkmamak.... mutlu olduktan sonra gerisi o kadar da önemli değil diye avut kendini cunkü ister istemz bekledğin şekilde olmayınja kırılıyorsun:teselli:

evet mutlaka sorun çıkıooo bohça işinde.
bende grace gibiydim takmıştım başta çok üzülmüştüm ama şimdi öyle rahatımki
hiç bişi getirmeseler yinede sorun etmem.en iyisi o gecenin tadını çıkarmak.

kararsızzz nerdesin kız öldük meraktan gelde anlat

günaydın kızlar,

ben artık nişanlıyım parmağımda alyansım ve cok mutluyum aynı zamanda yorgun ama herşey cok güzeldi,

işlerimi toparlayım gelicem hemen rsimleri eklicem birazdaha merak edin :jeyyar:

kararsız hayırlı olsun
resımlerı sabırsızlıkla beklıyoruz canım:jeyyar:

günaydınlar
kararsızz tebrik ederim kuşum allah mutlu etsin , detay anlat bakalım neler yaptınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…