Vefatı halinde mezarına gitmeli miyim?

Hayretler içerisinde ağzım açık bir şekilde okudum. Siz ne anlatıyorsunuz ne yaşamış çocuklarınız, siz ne yaşamışsınız… Bebeğiniz başta olmak üzere hepinize geçmiş olsun. Kesinlikle konuşmamalı görüşmemelisiniz. Elti denen canavarın benim elime geçmesini çok istedim yazıyı okurken… Eşinizde konuşup görüşmesin o ailesi ile sizde uzak durun sizi arayan olursa arama beni deyip kapatın.

Ben çok üzüldüm yaşadıklarınıza. Gitmeyin ölürse falan herkes ölüyo yapacak bişey yok.

Bunlar gerçekse eğer çok geçmiş olsun tabiki. Ama cennet mahallesi dizisinden bir kesit gibi. Kucucuk veletler küfür ediyor, tokatlar,hakaretler havada ucususyor,sürekli bir kavga. Seviyesiz leş bir ortam. Burası hangi il hangi semt soyleyin de gelmeyelim yanlışlıkla

Yaziyi okumam 10dak sürdü ama okudum. Gitmem ama kimin ne kadr ömrü var Rabbim bilir bellki siz ondan önce gidersiniz Allah gecinden versin. Hasta yatan ölmez vaadesi yeten ölür

Çocukların psikolojileri iyi değilmiş. Okuldan ram raporu çıkarmışlar. Eltim de ablalarimdn dayak yedi ya. Artık bize dönüp bakmaya korkuyorlar. Benimde dengemi alt üst ettiler o ayrı. Sinirlerim baya bozuk oğluma tek bir kötü Kelime edilse bu kez ben kavga çıkarırım. Onlar da bunun farkında. Neyse en son bebeği parka götürünce gördüm onlari. gelen giden tüm çocuklara o şekilde hitap ediyorlardi. Uyumsuz ve herkesle kavga ediyorlardi. Sadeec 20 dk kaldılar iki çocukla tartışma yaşadılar. Anneleri apar topar onları almaya geldi.

O. Cocugundan sonra okumadım O kişi öldüyse gitmem

Cennet mahallesi :)

Bebek kavga esnasinda yere düşmüş, diğer çocuk beyin kanamasi geçirmiş,çocuklar dayak yiyerek hakaret duyarak büyümüş...çocukların diyorum ..
Sen daha neyin peşindesin Allah aşkına .

Merak etmeyin kötüye bişey olmaz. zorba gelini ve zorba torunları ile mutlu mesut otursun. Büyükse büyük valla herkes bir adım sonrasını düşünsün.

Neresi burası cennet mahallesi mi

Bu geniş zamanli konuşma Konya da olduğunu düşündürdü bana..
Aşırı değişik insanlarsiniz hepiniz,saç baş girmek ne kadar basit. Allah iki tarafın çocuklarınada sağlıkla büyümeyi nasip etsin biraz zor gibi ya hadi hayırlısı

Ölümü vs yi bilmem de ölene kadar görüşülmez böyleleriyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…