Vefatı halinde mezarına gitmeli miyim?

Yok ben böyle bir seviyeye düşmem kusura bakmayın. Çocukla sokakta kavga edenin de diğerinden farkı yok gözümde . Yazımınızdan belli kuzenleri de birbirine düşman etmişsiniz. Bebeğinize de üzüldüm diğer masum da o zaten .
Bedduanızla yaşayın ben kaos sevmiyorum.

Çocuklarla kavga etmedim ki? Kötü bir kelime dahi kullanmadım. Avm kameralarından bakıldı zaten.

Ölmeye ölecekte siz önce ölürseniz mezarınıza gelsin mi ,gelmesin mi? Diye de düşünüp vasiyet bırakın.
O sizden önce ölürse cenazede kimin olduğu ölüyü ırgalamaz diye düşünüyorum

Yani içten gelmeyip görev diye yapılan göstere göstere yapılan hiçbir ibadet geçerli olmadığı için .Oraya gitmeniz de gorev gibi ..Kalp diye birsey var insan ağzından ne dökülürse dökülsün o affetmedimi olmuyor.Af hiçbir yerde kolay değili.Afffetmek için telafi gerekir.İnsan ölünce herşey sıfırlanmaz.İyi bilirdik helal olsun yetmez insan ağzı ile.Size telafi yapılmamış af etmeniz işe yararmi gerçekten olurmu ki bazı şeyler de sadece insanın affı yetmez.O nedenle bence gidip gitmemeniz fark etmez .Bazı durumların affı bizi aşar.

Ablam ben sadece senin anlatigini bilirim karşı tarafı dinleme şansım yok, ama ne yaptıysan eline koluna sağlık sakın bile kalmışsin. Biri benim cocuguma o.cocugu dese asıl or.punun çocuğu sensin derdim yapıştırırım. Sakinligini korumaya devam et . Kaynananin şuan yaptıkları hiç umurunda olmasın kendi torununu merak etmeyen kadını sen niye merak edesin, aldatıp yakalanınca pişmanım diyen insanlara benzemiş, madem pismandin ben yakalayana kadar neredeydin? Esin hariç herkesi sil . Benim oğluma bu lafı edenin gözünün yaşına bakmam

Ohhh iyi yapmışsın. Ceza evine giren onun çocuguysa beyin kanaması geçiren De senin çocuğun. İyi yapmışsın.
ölusunede bilemiyorum ben olsam giderdim sanırım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…