Vajinusmusu yenenler/yenmeye çalışanlar (egzersiz yapanlar)/yenip anne olanlar

ya kızlar LÜTFEN ERTELEMEYİNNNNNNNNN
Vaji zaten bir erteleme hastalığıdır. lütfen yenik düşmeyin sürekli eşinizle irtibat halinde olun birbirinize destek olun.. sizi esinizden baka kimse anlamaz esinizide sizden baska kımse anlamaz. sabırlı olun ve kendınızı rahat brakın lutfen ben yanıyorum gıden zamana keske hemn doktra gtseydım dedım. bosa gıtı o kadar zaman.. ama ınanın sıze yemınedıyorum korkacak bısey yok bıranlık rahat bırakın kendınızı hemn oluyo

Bnde gitmeyi dusunuyorum ama doktora bunu nasil soyleyecegimi bilmiyorum hele k8 erkek doktora

ben de onu düşünüyorum ama evde kendim de bişey yapamıyorum erteleyip duruyorum sadece ve zaman geçiyor maalesef bir buçuk oldu

Zekai tahirdeki psikolog kadın. Çok güzel ilgileniyor. Randevu almak da çok kolay. Tavsiye ederim. Ben üçüncü haftaya giriyorum, tedavi nerdeyse bitti :)

Merhaba arkadaşlar eski bir vajili olarak yardım etmek isterim. Size tavsiyem mutlaka vajinal muayene olun. Vajinal muayene sonrası septali kızlık zarım oldugunu öğrendik ve küçük bir operasyonla alındı. Sonrasında kk daki arkadaslar sayesinde kısa bir sürede yendim. Simdi anneyim çok şükür Yapmanız gereken egzersizleri yaparsanız inanın çok kısa bir sürede bitiyor bu illet. Sadece inanın kendinize gerisi kolay. Kim ne derse desin mesele sizde bitiriyor.Ne kadar zor bir süreç olduğunu çok iyi biliyorum. Ancak yaşayan biliyor bu illeti. Sorularınız olursa herzaman yardımcı olurum.

ben ewleneli 3 ay bitti 4. Aya giriyorum egzersiz yapamam diye ugraatim israstm olmadi egzersiLere baslamaya karar verdim cok zor oluyor ama bugun bi parmagimi yaptim cook ugraslar sirasinda egzersizleri nasil yaptiginizi soyleyebilirmisiniz bide hergun 1 2 saatimi ayirsam ugrasarak kac ginde yenerim artik esim de bikmis durumda deneyip deneyip olmamasindan

Vajinismusu yenen kızlar 3yillik evliyim hala yenemedim nasil kurtulabilirim yardimci olurmusunuz

Öncelikle yapamam diye düşünme pozitif düşünolacak buna inan. Egzersize gelince direk parmakla başlama önce aynada vajinal bölgeni incele ve kulak çubuğu ile başla kulak çubuğu yaptığını görünce cesaretin yerine gelecek sonrasında aşama aşama ilerliceksin bir kaç kere kulak çubuğundan sonra parmaga geçebilirsin sorun olursa yine cevaplarım

3 yılı geçiyor benimde hala yapamadık bu şekilde yaşamaya alıştım resmen
Yenmek için çaba sarfetmelisin alistik demekle olmaz kurtuldugun zaman geçen zamana uzuleceksin inan bumuymus diceksin ayrıca eşinlede problem yaşamanıza sebep olur bu şekilde inan kendine sorun olursa cevaplarım

Hera klinik diyorlar görüştüğüm kişiler o hastanede tedavi olup çözmüşler bu sorunu ama fiyatları çok eşim o parayı vermek istemiyor ne yapıcagım bilmiyorum

Ben de Hera'ya bakmıştım önce ama o fiyatları duyunca daha çok gerildim. O kadar para versem iyileşemem yüksek ihtimalle

Devlet hastanesine gittim. Ankara'dayım hatta. Zekai Tahir Burak'ta psikiyatrist var. O kadar güzel ilgileniyor ki. Çok kısa sürede çözdük. Milyarlar bayılmaya gerek yok. Üstelik çok sevecen bir hanım Ayşe Hoca. Güle eğlene resmen 3 haftada çözdük problemimizi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…