Vajinusmusu yenenler/yenmeye çalışanlar (egzersiz yapanlar)/yenip anne olanlar

Hanımlar bende bu rahatsızlığı yeni atlattım sayılır. Bir şey sormak isteyen varsa seve seve yardımcı olurum yeter ki art niyetli olmasın

Vajinusmusla alakalı tüm konulara bu yorumumu yazacağım çünkü nasıl zorlu bir süreç biliyorum

Bnde ankaradayim gitmek istiyorum acaba ilk gittiginizde nasil anlattiniz durumu

N
Nasil yendiniz acaba bnde yenmek istiyorum banada yardm edermisinz

Bunu yazabileceğim hiç aklma gelmiyordu ama evet oldu sonun da ben de başardım 7 yıllık evliym biz çok üstüne düşmüyordk eşim çok anlayşlıydı beni ağlarken üzülrken görmek istemiyordu ve yaklaşmya korkuyordu size yaşadklarımı anlatmya çalışacağım. İlk başta temasa bile izin vermiyordum. Sonra bu iş böyle olmz dedim ve kendime uzun mumlrdn aparat hazırldm 3 tane mumları rulo peçetelrle kalınlştırıp şeffaf folyoyla da sabitledim 3. Aparatın çevresi 10 cm. 7 yıldr ara ara deniyordk ama sadece giriş yapabldk. Son 3 gündür deniyorz son gün yani dün eşim gelene kadar 3 boy aparatla çalştm tabi ki çok zor oldu ama yapıcam dedim uğraştım akşm eşim gelince de en büyük aparatı önce zeytin yağı ile tekrar çalıştım daha sonra kullandığım iki krem var BIOLYN ve ANESTOL POMAD aparata sürüp tekrar çalıştm krem içeride iyice dağıldı ve hemen deneme yaptık bir kaç pozisyon denedik en doğrusu ve finale ulaştığımız dog pozisyonu dediğimz eşim bitti dedi ne bitti dedim ben acı çekeceğm geçmeyeck derken girmş bile kremlern uyuştrucu etkisi var hiç hissetmedm yalnz arkadşlr pozisyon çok önemli eşinizn p. Yön vermesi çok önemli çünkü hangi pozisyon olursa olsun rahim çok açık olmadığı için gerginlkle ilerlemiyor hemen acıyor diye çektrmeyn nefes alıp vererek ıkınarak p. Hareket ettrerek devam edin zaten çok uzun yazdım Sorunuz olursa seve seve cevaplarm. İnşllh hepimz aşarız sorunmuzu.

Aynen canm katiliyorum bnde oyle yendim

Kızlar ben 4 hafta gibi kısa bir sürede çözdüm. Sakın korkmayın. İnatla devam edin. Bir başlık açıp neler yaptığımı da anlattım. Sorusu olanlara seve seve destek olur yardım etmeye çalışırım. Vazgeçmeyin!!

Bana yardim edermisinz bnm cok ihtiyacim var daha once egzersiz olmadan yenmeye calisiyordum ama anladimki egzersiz olmadan olmuyoo

Merhaba arkadaşlar,
Ne zamandır giremiyordum ben de bir zamanlar bu dertten muzdariptim hala daha çokrahat olduğumu söyleyemem ama sorun tamamen gevsemekle ve psikolojiniz ile alakalı.. ben hala zevk almıyorum fakat başarabildik.. size tavsiyem kesinlikle kendinizi bu konuda rahatlatmanız ve gevşemeniz.. bu konuda gittigim doktor da en önemli cinsel organın beyin olduğunu, durumun tamamen beyni hazırlamak ile ilgili olduğunu söylemişti.. Eğer isteyenler olursa size kitap da önerebilirim..benim için faydalı olmuştu..

B
Ba onere bilirsin

Bursa da tedavi olabilecek olan varsa kendi doktorumu öneririm 5 seans ta tamamen ilacsiz aparatsiz sadece parmak egzersizi ile bitti. Fiyati da diger vaji kliniklerine göre cok uygun 2 bin tl ve taksit imkanlari da var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…