Vajinusmusu yenenler/yenmeye çalışanlar (egzersiz yapanlar)/yenip anne olanlar

Slm canm bende kadın doğum doktorna gittm muande sen vajinsmus değlsn dedi ben parmk apart egzeszlrni yapablyrm hatta eşli denemyi de yapıyorm giriş oluyr bir kaç santm ilerlyo ama sonra çok acı oluyr zeytn yağıda kullanyrz sonrasnda ne yapablrm birde ben üstte olan pozsynda ilerleymyrm sanrm doğru yapamyrm off çok ayp ama pozsynu biraz açablrmsn

canım yönünü mü acaba ters yapıyorsunuz makat deliğine dogru olacak yani girince göbeğe dogru itiyorsanız agrır biraz egimli olcak asagı dogru.

Yönünü ayarlmya çalşyrz birde ıkınyorm ıkınrken nasl kasarm ki o kadar acyo ki sizlern yazdğı acmyor yazsına inanamyrm anlmadm kayp gitti diyenlere şaşıryrm

Yönünü ayarlmya çalşyrz birde ıkınyorm ıkınrken nasl kasarm ki o kadar acyo ki sizlern yazdğı acmyor yazsına inanamyrm anlmadm kayp gitti diyenlere şaşıryrm
ilk girişte batıyor gibi bi his olacak ama orayı geçerseniz içerisi çok geniş :) ıkınmaya da gerek yok aslnda üstteki pozisyonda sen kendin yerini bul koy tam ucuna sonra dik oturmaya çalış girerken açıldıgını hissedersin zaten ilk batma yada acıma hissi zamanla kaybolcak ilklerde öyle olması da normal birazcık dayanırsan o his kendini kesfettikçe zevke dönüşcek yavaş yavaş giriyor o yüzden hissettigin acı yogun gibi ama git gel yaptıkça o acı kayboluyor . bol bol yag sür ama yagsız da olmaz.

Arkadaslar merhaba
bu hastalikla 3 yildir ugrasan biri olarak bugun bende yendigimi yazabiliyorum.evet artik bende yendim diyebiliyorum. Neleri goze almadim neler yapmadim ki kurtulmak icin bu hastaliktan. Gitmedigim doktor kalmadi. Artik esimin bana yaklasmasini bile istemiyordum. Denemelrimiz hep husranla sonuclaniyor ve ben aglayarak uyuyup kaliyodum..esimle 7 yil flortten sonra evlendiķ bi de..neyseki artik bende kurtuldum bu hastaliktan. Esim bebek planlarina basladi bile hemen :)adaamin icinde oyle bir bebek istegi varmis ki soyleyemiyomus bana bu hastalik yuzunden.
Darisi butuuunnn bu hastalikla ugrasan yenemeyen arkadaslarin basina Allah tez zamanda kurtulmayi nasip etsin.

Bende kendimi anlamayan lardanim. 9 yıl görüştük çok ama çok sevdik hiç aklıma bile gelmezdi bu vajinismus. ..ama kendi kendime dedim vajinismusum...ama bizim ilişki oluyor bazen ise hiç açılmıyor olmuyor...yani anlayamadim bu işi. . Benim sorunum istek var ama acıyor çok fena.. bir aylık evliyiz. . Napabilirim... nasil bitecek bu acı. ..Buarada kızlık zarı mdan kan da gelmedi ilk gece ..doktora gitse mmi bilmiyorum. ..

Beni de

Kızlar banada yardımcı olun lütfen egzersizleri yapıyorum bugün son kez doktora gidicem ve denemeyi düşünüyorum ama nasıl yapicam bilmiyorum

Arkadaşlar merhaba
Ben hala bu derdi yenemeyince biraz daha araştırmaya başladım ve istanbulda özel bi hastanede biofeedback die bir yöntemle vajinusmusun yenileceğini öğrendim. Böyle bir şey duydunuz mu? Yaptırsn var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…