Vajinusmusu yenenler/yenmeye çalışanlar (egzersiz yapanlar)/yenip anne olanlar

Ya arkadaslar inanamiorum oldu bizim de iki gun once cok tskler herkese ve paylasimlarina parmak egzersizini daha bi iki gundu ikiye zoraki cikarmistim sadece buscopan tb aldim kaslarim gevsesin kasamayim kendimi diye bir de jel tabi bolca. Aa duayi unutamam uste iken ben usulca oluverdi anlamadim tskler herkese :) Allah yardimcisi olsun herkesin lutfen sadece basari paylasimlarini okuyun cesaret verio :)

Ya arkadaşlar şu parmak egzersizi nasıl yapılıyor? Yeni katıldım aranıza, okuyorum ama o kadar çok konu var ki kayboldum resmen.

Ya arkadaşlar şu parmak egzersizi nasıl yapılıyor? Yeni katıldım aranıza, okuyorum ama o kadar çok konu var ki kayboldum resmen.
parmak egzersizi denen şey şu : önce kendini rahatlatacaksın gevşeme egsersizi yaparak vücudunu rahatlat( youtubeda gevşeme egzersizi yazınca deniz resmi olan su sesiyle başlayan bir video var onu kullandım ben doktorumda onu vermişti..) sonra mastürbasyon yada esinle ön sevsme de olablr yapıp iyice gevseyip ilk başta serçe parmagınla baslıyorsun bolca yag sür sonra da ilk çizgisine kadar yavasca girdirmeye çalış derin nefes alıp vererek yani bunu zaten gevşeme videosunda öğreneceksin. sonra parmağının içinde olmasını hissetmek için sık bırak kendini idrar tutma gibi yani tut bırak egzersizi. sonra rahatlayınca tekrar parmagının ikinci çizgisine kadar ilerle aynı işlemleri yap içindeyken parmagını cevirmeye calış dairesel hareketler yani orda anlıcaksın vajinan cok esnek oldugunu. ama baslarken de devam ederken de hemen pes etmek yok azcık yanar gibi olsa da bekle ama sakın geri çekme cesaretini toplayıp devamını getir. parmaklardan önce ayna egsersizi yapabilirsin daha iyi tanırsın vücudunu. aynadan bakacaksın yani kendine iyice neresi oldugunu anla ıkınıp bak acıldıgını göreceksin.

merhaba arkadaşlar ben 2 haftalık evliyim benim sorunum biraz daha farklı
ilişkiye girmeye başladığımda inanılmaz bi acı duyuyorum bacaklarım kaskatı kesiliyor sanki içime bişey batıyor gibi ve dayanamayıp yarıda kesiyorum..doğru düzgün ilişkiye giremedik
sizce ben hasta mıyım bu durum normal mi
bu durumu yaşayan başka biri var mı yardımcı olursanız çok sevinirim kimseyle paylaşamıyorumm çok canım sıkkın :KK43:

merhaba arkadaşlar ben 2 haftalık evliyim benim sorunum biraz daha farklı
ilişkiye girmeye başladığımda inanılmaz bi acı duyuyorum bacaklarım kaskatı kesiliyor sanki içime bişey batıyor gibi ve dayanamayıp yarıda kesiyorum..doğru düzgün ilişkiye giremedik
sizce ben hasta mıyım bu durum normal mi
bu durumu yaşayan başka biri var mı yardımcı olursanız çok sevinirim kimseyle paylaşamıyorumm çok canım sıkkın :KK43:
kayganlaştırıcı yada bebe yagı fln kullanıyor musunuz? onlar çok işe yarıyor ilk başlarda bizim vücudumuz alışık olmadıgından sıvı salgılayamabiliyor kuru da çok zor olur canın yanablir. içine alabiliyorsan sadece acı duydugun içinse pozisyonu değiştir alışana kadar sen üstte ol tabi yag sürün gene de.

kayganlaştırıcı yada bebe yagı fln kullanıyor musunuz? onlar çok işe yarıyor ilk başlarda bizim vücudumuz alışık olmadıgından sıvı salgılayamabiliyor kuru da çok zor olur canın yanablir. içine alabiliyorsan sadece acı duydugun içinse pozisyonu değiştir alışana kadar sen üstte ol tabi yag sürün gene de.
çook teşekkür ederim cevabınız için..
içime alabiliyorum ama 2 3 cm den sonra acıya dayanamayıp itiyorum
kayganlaştırıcı kullandık yine aynı oldu
üstte hiç denemedim öyle daha mı kolay oluyor çok bi bilgimiz yok eşiminde benmde üstte nasıl yapacağımı dahi bilmiyorum o kadar sıkıntıdayım ki :KK43:

çook teşekkür ederim cevabınız için..
içime alabiliyorum ama 2 3 cm den sonra acıya dayanamayıp itiyorum
kayganlaştırıcı kullandık yine aynı oldu
üstte hiç denemedim öyle daha mı kolay oluyor çok bi bilgimiz yok eşiminde benmde üstte nasıl yapacağımı dahi bilmiyorum o kadar sıkıntıdayım ki :KK43:
yani bana daha kolay geldi bi deneyin bence ama hemen vazgecme azcık farklı bir duygu oluyor alışana kadar acı gibi ama aci bile değil değişik bi duygu ama alışıyorsun sonra daha çok yenisiniz zaten..pozisyon için internetten bakabilrsin resimli anlatıyor bebe yagı daha iyi sanki etkisi hemen kaybolmuyor yag oldugu için. kayganlaştırıcı biraz daha çabuk kayboluyor. üstte olmazsa da yatak ucuna geçip beline yastık koyup bacakların yukarda dene egimli bi yapısı var yani yukarı dogru degıl o da önemli öyle çok canın yanar makata dogru kaydırak gibi düşün.

yani bana daha kolay geldi bi deneyin bence ama hemen vazgecme azcık farklı bir duygu oluyor alışana kadar acı gibi ama aci bile değil değişik bi duygu ama alışıyorsun sonra daha çok yenisiniz zaten..pozisyon için internetten bakabilrsin resimli anlatıyor bebe yagı daha iyi sanki etkisi hemen kaybolmuyor yag oldugu için. kr.ayganlaştırıcı biraz daha çabuk kayboluyo üstte olmazsa da yatak ucuna geçip beline yastık koyup bacakların yukarda dene egimli bi yapısı var yani yukarı dogru degıl o da önemli öyle çok canın yanar makata dogru kaydırak gibi düşün.
bebe yağını deniyeceğim inş çook saolun
yanlış yapıyoruz o yüzden acıyor gibi düşünüyorum sürekli eşimde öyle bişey olmaz yolu bellidir zaten girdikten sonra yolunu bulur diyor ama eğimli olmasına dikkat edeceğim
çoook saolun gerçekten o kadar zorki kimseyle paylaşamamak ...
bir de tam girerken ne yapıyorsunuz yani ıkın diyenler var ama nasıl olacak anlayamadım

bebe yağını deniyeceğim inş çook saolun
yanlış yapıyoruz o yüzden acıyor gibi düşünüyorum sürekli eşimde öyle bişey olmaz yolu bellidir zaten girdikten sonra yolunu bulur diyor ama eğimli olmasına dikkat edeceğim
çoook saolun gerçekten o kadar zorki kimseyle paylaşamamak ...
bir de tam girerken ne yapıyorsunuz yani ıkın diyenler var ama nasıl olacak anlayamadım
ay evet benim eşimde yolunu bulur o diyordu :) ama öyle değilmiş :)
ıkınınca açılıyor gibi oluyor o yüzden diyorlardır ama ıkınarak değil de idrarını tut bırak yapınca daha iyi anlıyorsun ordaki kasların yerini. orda bi sürü kas var ve tıpkı kol kası yapar gibi geliştirirsek orayı da kendi istediginde degil de biz istedigimzde sıkıp gevşetebiliriz. aynaya bakıp yerini iyice öğrenebilirsiniz ayıp degil yani ben tam yerini sonradan anladım.

ay evet benim eşimde yolunu bulur o diyordu :) ama öyle değilmiş :)
ıkınınca açılıyor gibi oluyor o yüzden diyorlardır ama ıkınarak değil de idrarını tut bırak yapınca daha iyi anlıyorsun ordaki kasların yerini. orda bi sürü kas var ve tıpkı kol kası yapar gibi geliştirirsek orayı da kendi istediginde degil de biz istedigimzde sıkıp gevşetebiliriz. aynaya bakıp yerini iyice öğrenebilirsiniz ayıp degil yani ben tam yerini sonradan anladım.
tamam çook teşekkür ederim yardımınız için :)

Arkadaslar ben yeniym aranizda 2 yilim bitti evlilikte ve vajinismusla savasmaktayim 4 haftadir terapiye basladim ve bu haftaki odevimiz iki parmakti onuda sonuna kadar soktum eldiven ve anestol sayesinde bu hafta esimizle yapmamizi soylicekmis dk cok korkuyorum ya basaramazsam diye:eek:

Ya arkadaslar inanamiorum oldu bizim de iki gun once cok tskler herkese ve paylasimlarina parmak egzersizini daha bi iki gundu ikiye zoraki cikarmistim sadece buscopan tb aldim kaslarim gevsesin kasamayim kendimi diye bir de jel tabi bolca. Aa duayi unutamam uste iken ben usulca oluverdi anlamadim tskler herkese :) Allah yardimcisi olsun herkesin lutfen sadece basari paylasimlarini okuyun cesaret verio :)
Isallah darisi basima canim ya 4,cu terapim 2 parmak tam giriyo bu hafta dk esimizle denememizi soylicek insallah son bulur 2 senedir suren kabus

Canim eldiven tak ve parmaklarina ya vazelin yada sivi yag sur sak diye giriyo

Eldivenle yapıyorum zaten. Kayganlaştıcı jel aldım onu kullanıyorum. Tek parmağı sokabiliyorum yanma oluo birazcık. Ama iki parmakta kalıo. İşaret ve orta parmağımı üst üste koyup eldivenin tek psrmağına sokuyorum. Sen nasıl yapıyorsun?? Ben takılıp kaldım 2 parmakta:KK43: doktorlar 3 parmak girmeden ilişkiyi denemeyin diyorlarmış, bilginiz bar

Valla ben 3 parmagi yapamiyorum iki sonuna kadar girdi eldivenle anestol kullandim 2 parmagi soktum sonra esimle deneyeyim dedim yine sonuc husran ben ustteydim o altta bi yere gelince cok sizliyo kafasi girdi bosaldi hic bendede ondada sperm yoktu hepsi icime gitmis demekki girmis ama ben siziltidan pek anlamadim sanirim anestol boyle sizlatti suanda yine tribe girdim esim yatti ben ciktim yataktan ayy allahim bizimde zevk alarak yaptigimiz zamanlar gelecekmi:KK43:

Bize iki parmak odevi verdi yarin gitcem esinizle gelin dedi iliskiye girin diycek 3 parmak demedi bize
UOTE="nerminito, post: 42601154, member: 678345"]Eldivenle yapıyorum zaten. Kayganlaştıcı jel aldım onu kullanıyorum. Tek parmağı sokabiliyorum yanma oluo birazcık. Ama iki parmakta kalıo. İşaret ve orta parmağımı üst üste koyup eldivenin tek psrmağına sokuyorum. Sen nasıl yapıyorsun?? Ben takılıp kaldım 2 parmakta:KK43: doktorlar 3 parmak girmeden ilişkiyi denemeyin diyorlarmış, bilginiz bar[/QUOTE]
Ve

siz üstte ve sırtınız eşinize dönük mü yoksa düz olarak mı tavsiye ettgnz pozisyon

siz üstte ve sırtınız eşinize dönük mü yoksa düz olarak mı tavsiye ettgnz pozisyon
Arkadaslar bir saat evvel bu illetten kurtuldum ve suan heyecandan uyuyamiyorum rabbim hepinizin yardimcisi olsun ama sakin parmak egzersizini birakmayin ben onunla basardim azimli ve kararli olun 2 sene ugrastim ve cok sukur bu gece mukafatini aldim darisi sizlere insallah:)

Serçe parmağımı sokabiliyorum ama işaret parmağımı soktuğumda acıyor be yanıyor:KK43: hiç geçmeyecekmiş gibi:KK43:(

X