Vajinusmusu yenenler/yenmeye çalışanlar (egzersiz yapanlar)/yenip anne olanlar

Merhaba,
Burayı okuyup muhtemelen bu illetten kurtulmak için çareler arıyorsun, aa çok kolaymış ben yaptıysam herkes yapar sözünü artık ezberlemişsiindir.
Kendimden bahsedeyim bu illeti keşfettikten sonra hiç bir doktordan yardım almadan ve krem bile kullanmadan aşabildim, hatta forumda bile bi iki yazdım yardım etmek isteyen çıkmayınca kendi başımın çaresine baktım.sen de birilerinden yardım bekleyerek zaman kaybetme lütfen.spor yapmak gibi düşün her hareket seni daha ileriye götürüyor ama başlamazsan kendiliğinden kas olmasını beklersen bu biraz hayalperestlik olur.
öncelikle dua inanç ve çalışmak şart. Sonraki aşama nasıl çalışacağını belirlemek kendini en iyi sen tanırsın.kendimden örnek verırsem kendi patmagımla çalışamadım eşim benim kafamı dağıtırken odaklanmazken daha rahat oldugumu anladım ve onun parmagyla azcık azcık calıstım.daha sora penıse gectım onun yapısı cok ıygun parmaktan sadece daha genıs ona da alısılıyor :) ama vazgecıp bırakmak yok kasılma hıssedersem durup beklıyorum kendıme acı cektrmemeye calısıyorum beynıme acılı bı olay dıye yazılmasını ıstemem. Sonucta suan ılışkıye gırıyorum ama bu gırerken hala kendım sokuyorum cok yavas ve alısarak sonrası normal oluyor inşallah onu da atlatırım.
Nasılki diyet programları kişiye göredir bu da sanki öyle sana çok iğrenc asla yapamayacagın seye odaklanma yapabileceğin yöntemi sec zaten okuya okuya hepsını bılıyorsundur sonra da zamana yayarak zevke odaklanarak yapmaya basla.dısarıdan olan ılışkı ınsanı sadece elektirik yüklüyormuş sanki, gercek ilişkiye girdiğinde sonucunda o rahatlığı hıssedince vucudunda hafıflık rahatlık hıssedıceksın ben soyle tarıf edeyım tuvaletten cıkınca bagırsaklarında olusan rahatlık hafıflık varya bunu düşün o içinde oluyo harıka bı deşarj durumu bu zevkten kendini mahrum bırakma.
Kocanla arandakı karı koca ilişkisi pekişecek ve inşallah sen de bu hastalıktan muzdarıp olan herkes de hayırlısıyla kurtulur.
Ayrıca yaptığım bir sey daha vardı ayatı hırzı okudum 7 gün. Ben inançlı biriyim ve bu beni çok rahatlattı tabi latin harfleriyle değil arapçasını inanarak okumak faydalı olabilir.

Tebrik ederim sizi beyinde bittiğinin kanıdı sizsiniz .. Bu sitenin de çok faydası var . Ve inançla çözüleceğine inanıyorum ..

Tebrik ederim sizi beyinde bittiğinin kanıdı sizsiniz .. Bu sitenin de çok faydası var . Ve inançla çözüleceğine inanıyorum ..

Herkesin çok parası olmayabilir aslında çok parası olanın da o kadar masraf etmesine gerek yok. ( tabi jinekolojik muayene gerektiren durumlardan bahsetmiyorum ) eger durum tamamen psikolojikse mesela benim gibi vajinayı orada öyle bir yer yok aslında orada penis girecek kadar açılmaz gibi mitleriniz varsa ki bunun öyle olmadığını oradan çocuk çıktıgını zaten biliyoruz ama beyin bunu deneyerek öğrenmek istiyormuş oraya bir ieylerin girdiğine oturduğum yerden inanıp, iş yatağa gelince yine hüsran oluyordu egzersiz yaparak bunu bir çileye dönüştürmeden yani sevdiğiniz adamı severek bunu da görev olarak görmeyerek başlıyıverin gitsin :)

vajinismusu yenip hamile kalan arkadaşlarr , yendikten kaç ay sonra hamile kaldınız ??

burda yazanları okudum ve üye olup ben de yazmak istedim. gerçekten insanı rahatan şeyler yazılmış bu beni çok umutlandırdı yaklaşık 1.5 yıl olacak evleneli ama çok acı hissettiğim için sayı olarak normalin altında bir ilişki yaşadığımı düşünüyorum şimdi çocuk yapmaya karar verdik bunu çok istiyorum Rabbimden ama olması için acı duymamam lazım en son denediğimizde inanılmaz bir acım oldu . Öncesinde sistit olmuştum tam geçmedi sanırım biraz da bu acıyı ona bağlıyorum ama doktora gidicem artık çok korkuyorum o koltuğa oturmaktan ama bebek için yapmak zorundayım yukarıdaki yorumda aparatı kullanan arkadaş doktor tavsiyesi üzerine mi kullandı? artk ben de bişeyler denemek ve bu acıdan kurtulmak istiyorum. evliliğime yansımasından ciddi bi şekilde korkuyorum artık...

Arkadaslar bende 1,5 yillik evliyim. İnşallah bana da umut verici bi kaç bisey soylersiniz vajinusmuyum degilmiyim ondan da tam emin değilim gittiğim doktorlar sorun yok biraz ugrasin olur dedi. (Sanirim vajiden bihaberler). ama hala tam birleşme olmadi. P..sin giriş kismini yeni yeni alabiliyorum ama çok agri ve yanma oluyor ayrica devamında bi yerlere takiliyor ve ilerleyemiyoruz Parmak egzersizlerinde ise tek parmakta sikinti yok ama iki parmakta canim çok yaniyor(( birşeyler söyleyin bana çok üzülüyorum artik

Canım ucu girdiyse. Devamı gelır acı yanma olduğu an Öylece bekle acı Geçiyor Sonrasinda ıkın ve ılerlet acı olduğu an durun sakınles ve ıkınarak ılerlet acele etmeden benımde başlangıçta oyle oldu ve Öylece acı yanma oldukça beklettık bırde baktık olmus bıtmıs

Canim tskler cevap verdiğin için. Bisey daha sormak istiyorum parmak egzersizlerini gergin mu yapmaliyim ve ne kadar surmeli

Hergun mu demek istemiştim yanlis yazdim
Canım benım sana bağlı ama sen yolu yarılamıssın ucu gırmıs tek yapman gereken Uç gırdıkten sonra bekle rahatla pes etme nefes al ver kegel yap cok ıı oluyor ve sonra nasıl ılerlıyor anlamıyorsun

Canım benım sana bağlı ama sen yolu yarılamıssın ucu gırmıs tek yapman gereken Uç gırdıkten sonra bekle rahatla pes etme nefes al ver kegel yap cok ıı oluyor ve sonra nasıl ılerlıyor anlamıyorsun
İnşallah ya evliliğin ilk dönemlerinde onemsememistim simdi artik çocuk istiyorum. Çok geç kaldigimi düşünüyorum stres oldym iyice

zeytinyağı ile denedim inanılmaz faydası oldu :) egzersiz yapmadan. ilk noktayı geçti ondan sonra kastım kendimi ama yine de eskisi kadar acılı olmadıgını hissettim :) başarabildim mi sorusunun cevabı yine hayır.. ama daha kolay oldugunu düşünüyorum.. bir sonraki denemede inşallah pes etmeden içimden 2 saniye tutup izin vericem . yarın doktor randevum var bir de ona anlatıcam durumumu gerekli muayeneleri olduktan sonra hamileliğe fiziksel anlamda daha da hazır hissedicem kendimi umarım. Gerçi alttan muayeneden de korkuyorum ..

Arkadaşlar ben 8 sene yaşadım bu durumu.gitmedigim doktor bile kalmadı haydar d. Bile gittim sonuç alamadım. Derken verilen bi ilaç var uyuşturucu krem ve bişey daha aldım. Çünkü parmak egzersizleri de yapamıyorum.ama çözüme yavaş yavaş ulaştım.esimle tam anlamıyla birleşme oldu ama dikey kaslarım genede kasiliyordu. Bunu da aşmak için mücadele verirken 3 ay olmuştu çözüleli adetim geçti test filan derken 3.5 haftalik hamile olduğumu ogrendim.
Eger burda yazamadiginiz durum varsa tam ogrenmek Isterseniz özel msj atin herseyi anlatırım. Ve koymayin inancinizi kaybetmeyin. Bu çok önemli. Eninde sonunda çözülüyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…