Vajinusmusu yenenler/yenmeye çalışanlar (egzersiz yapanlar)/yenip anne olanlar

o et parçası gibi görünen büyük ihtimal kızlık zarındır doktor söylemiştir gerçi kızlığının bozulup bozulmadığını beni sadece elle muayene etmişti doktor bakınca hemen dedi kızlığın bozulmamış duruyo diye. kısmı vajinismus teşhisi koydu bunu yenmek senin elinde dedi bana uzunda sürebilir çok kısa sürede yenebilirsinde demişti herşey beyinde bitiyor kendini acıyacak diye şartlandırma o zaman ordaki kaslar sıkıyor ve duvara çarpar gibi oluyor aynı şeyleri bende yaşadım öncelikle kafan rahat olacak ve dediğim gibi parmak egzersizi yap sonra mumla dene ve özellikle emla krem bana çok yardımcı oldu emla kremi muma sürdüm mumu iyice içeriye doğru soktum ve 5 dk sonra eşimle deneme yaptık çok hafif sızlama oldu ama başardık çok şükür şimdi 2 yaşında bi kızım var sende böyle düşün evlat bambaşka bi mutluluk bunları düşün cesaretini topla hergün egzersiz yap. pozisyona gelince ben alttaydım eşim üstte o şekilde başarmıştık

özür dilerim arkadaşlar özel msj gönderebilmem için doldurmam gereken msj hakkım vardı.. oyüzden deneme olarak boş msj gönderiyorum[

merhaba adınıza çok sevindim atlatan herkes için çokmutlu oluyorum.

bende 6,5 aylık evliyim ama bitürlü yapamıyorum yada ihmal edip üstüne düşmüyorum ama bu durum beni alt üst ett..

28 yaşındayım bu durumu yenip yaşım çok geçmeden çocuk istiyorum ama bi türlü olmuyorr. neler yaptınız siz nası oldu.

merhaba canım bende 5 yılın sonunda yenenlerdenim. sen daha 6 aylık evlisin sakın ihmal etme. aslında ben hiç egzersiz yapmadım ve şuna inandım bu iş eşinle çok alakalı. yani eşin sabırlıolucak bağırıp çağırdığı zaman suratını bile eşkitse insan yapamıyor. lütfen önce eşinle bunu istemeyerek yaptığını ve yenmem için bana yardım etceğine dair söz al. sabır işi bu gerçekten ben aparat falan kullanmadım egzersizde yapmadım. bir akşam yeteer dedim ya lanet olsun yapıcam dedim ve tesbih çekiyorum bebek ollsun diye duaya verdim kendimi.[3 yıldır tedavi görüyorum tüplerim falan tıkakıydı tüp denemsi falan olmadı enson laproskopi oldum ve biz aşılamaya geçecektik bende vajiyi salladım açıkcası olmuyor diyordum çocup,ğum olsun varsın vajili kaıyım diyordum. eşimde üsüme geliyordu ama tabi eksikti yarımdım ona karşı]allaha çok içten dua etmiştim bu illeti yeniyim daha önceleri bebek için dua ediyordum ama yenmeden bir ay önce vajiyi yeniyim diye dua ettim. ama bana cesaret geldi.
eşime sabırlı olcaksın bağırıp sinirlenmek yok dedim ben bu gece yenicem dedim. oda söz verdi sonra oranın çok geniş olduğunu bebek çıktığını düşünerek bacaklarımı sonuna kadar açtım belime yastık koydum. ilk defa yaptım bunu kayganlaştırıcı sürdük bolbol. sonrada derin nefes egzersizi yaptım çok önemli. iki buçuk saat uğraştık o gece yılmadım yapcaksın dedim. ucu giriyordu ama devamı yok ben kendimi kilitliyorum imkansız olmaz dedim ya ben boşanayım artık5 yıl oldu bitsin bu işkence.yuvamı yıkmak yerine acıya dayanırım ya kocama aşığım deliler gibi başaracağım. eşime sakın aniden girme dedim yavaş yavaş kassamda çıkma dedim derin nefeslerle oboğumu geçmişim haberim yok o gülüyor acıyormu dedi yok dedim oldu bak deyince şok oldum.sadece bir boğummuş orayı atlatınca kendiliğinden oluyor zaten itemiyorsun yemin edderim acının a sı yok sadece kasmayın. kastıkça yol daralıyor nnefes egzersizi ve rahatlama bukadar. deneyin eşinizle deneyin başaracaksınız.bende okadar korkuyordumki oraya hiçbirşey girmez imkansız diyordum ama giriyormuş. benim fikrim eş denemesi yapın en kısa zamanda yener anne olursunuz inşallah bende şimdi yeni evli gibiyim çok ama çok mutluyum bebişde kendiliğinden gelir inşallah sorularınız olursa cevaplarım sevgiler......

merhaba arkadaşlar bende aranıza geldim 3 aylık evliyim ve bende de aynı sorun ama sorunun ne olduğunuda bilmiyorum açkçası cok istiyorum ama olmuyor vajinam küçük ondan olur mu? zor günler yaşıyorum eşim Allahtan cok anlayışlı ama ben cok mutsuzum heran aklımda kafama cok takıyorum bana yardımcı olabilir misiniz ?vajinamın dar olma gibi durumu gercekten söz konusu olabilir mi cerrahi müdahale gerekir mi

merhaba arkadaşlar bende aranıza geldim 3 aylık evliyim ve bende de aynı sorun ama sorunun ne olduğunuda bilmiyorum açkçası cok istiyorum ama olmuyor vajinam küçük ondan olur mu? zor günler yaşıyorum eşim Allahtan cok anlayışlı ama ben cok mutsuzum heran aklımda kafama cok takıyorum bana yardımcı olabilir misiniz ?vajinamın dar olma gibi durumu gercekten söz konusu olabilir mi cerrahi müdahale gerekir mi

tatlım vajina darlığı durumu tıpta çok çok çok çok nadir bir durum.
Bizde başlarda senin gibi düşünüyoduk.
Benim tavsiyem önce bir doktora git teşhis koysun. vajiysen burda çözümü var :)

Slm kizlar.Bugun basladim egzersizlere.Önce bi kulak cöpüyle yarim santim aldim ama ittiremedim korktum.Sonra serce parmagimi denedim.Icerisi bogum bogumdu hissettim ikindikca o bogumlar dögüm gibi cözüldü sanki
.Iki bogum soktum baktim aci yok kan yok sonra orta parmagimi soktum sonuna kadar alabildim hatta git gel bile yaptim:)Yarin iki parmak deneyecegim insallah olur.Parmaklarimi ne sekil tutmam daha kolay olur?

canım önce küs gibi sok içeri içeride beklet bi süre sonra iki parmağını yanyana getirmeye çalış.

mrb arkadaşalar bn de vajinismusu yenip hamile kaldım... yalnız bz daha tam ilişkiye alışmadan eşim içime boşaldı bebek istiyorduk çünkü artık... 1 ay ancak ilişkiye girebildik o da bn hala alışamamıştım çok canım yanıyordu zeytinyağsız yapamıyorduk zaten... hamile olduğumu öğrendim ve doktor cinsel ilişki yasak dedi bn de vajili oldugmu da söylemedim... 3 ay dolunca ilişki olabilir derse nasıl yaparız bilmiyorm... bu hafta doktora gittiğimde vajili olduğumu anlatacam ancak yapabilirsiniz dese de bn çok korkuyorum... bnm zar kalın ve yüksekti yırtılmamıştı... zorla p. i içime alıyordum zaten... nasıl yapmalıyız bilemedim... yine en baaşa dönmekten korkuyorum bnm gibi olan var mı bu konuda tecrübelerininzden bahsederseniz sevinirim arkadaşlar... Allah herkese hayırlı sağlıklı sıhhatli salih evlatlar nasip etsin inş... annelik gzl duygu... herşeye ragmen bebek sahibi olacağım için çk mutluyum çk şükür...

mrb arkadaşalar bn de vajinismusu yenip hamile kaldım... yalnız bz daha tam ilişkiye alışmadan eşim içime boşaldı bebek istiyorduk çünkü artık... 1 ay ancak ilişkiye girebildik o da bn hala alışamamıştım çok canım yanıyordu zeytinyağsız yapamıyorduk zaten... hamile olduğumu öğrendim ve doktor cinsel ilişki yasak dedi bn de vajili oldugmu da söylemedim... 3 ay dolunca ilişki olabilir derse nasıl yaparız bilmiyorm... bu hafta doktora gittiğimde vajili olduğumu anlatacam ancak yapabilirsiniz dese de bn çok korkuyorum... bnm zar kalın ve yüksekti yırtılmamıştı... zorla p. i içime alıyordum zaten... nasıl yapmalıyız bilemedim... yine en baaşa dönmekten korkuyorum bnm gibi olan var mı bu konuda tecrübelerininzden bahsederseniz sevinirim arkadaşlar... Allah herkese hayırlı sağlıklı sıhhatli salih evlatlar nasip etsin inş... annelik gzl duygu... herşeye ragmen bebek sahibi olacağım için çk mutluyum çk şükür...

işte bende sana benzlyorum bukonuda. Bende ıcıme aldım bo.. Oldu bırkac defa ve ıttırme yöntemıyle. Ama tam rahat ıcıme alamıyorum . Ve z.yagsız yapmıyorm zaten ve anestol kullandım. Enson testım negatıf cıktı. Adette olmadım hala bana dua edermısın hem gebelık hem vajı ıcın. Ne mutlu sana bır bebeğin olucak. Umarım cok zekı sağllıklı güzel bır evlat olur :)

Bir buçuk yıllik evliyim bu derdi ceken bilir. Denemedigim yol etmedigim dua kalmadi bir türlü olmsdi.bu siteyi takip etmeye basldim sagolsun yenen arkadaslar yardimci oldular ama ben yine de basaramadim.zeytin yagini denedim ayna aldim calistim olmadi .bu yontemlerle deneyip başaran arkadaslari tebrik ediyorum .ama ben yapamadim bir arpa boyu yol alamadim.daha da umutsuzlandim.tum bu denemeleri yapip basaramiyorsaniz lutfen vakit kaybetmeden doktora gidin.biliyorum az bir para değil .ama eger tum çabalariniza ragmen olmuyorsa doktor tek care.ben bu sekilde 4 seansta kurtuldum ve cok kolay gecti seanslar .ve birlesme o kadar kolay oldu ki anlamadim bile ki ben dokunamiyordum bilea ağır denebilecek bir vaka idim.hep bu is kafada bitiyor diyorlardi öyle gerçekten ama ben bunu doktor sayesinde idrak ettim ve ilk seansta kafamda bu is bitti ve 4 seans sonunda cooook kolay oldu.bir buçuk yil döktüğüm göz Yaşları mi unuttum bile .Lütfen vakit kaybetmeyin evet budaki arkadaslarin tavsiyelerini uygulayin ama yapamadiysaniz doktora gidin.doktor ismini merak eden olursa yaxarim yine.cunku burda doktor reklami yapar bir durumda olmak istemem.herkes evliliginde mutlu olmayi hak eder bu derdi ceken herkese allahtan sifa diliyorum

işte bende sana benzlyorum bukonuda. Bende ıcıme aldım bo.. Oldu bırkac defa ve ıttırme yöntemıyle. Ama tam rahat ıcıme alamıyorum . Ve z.yagsız yapmıyorm zaten ve anestol kullandım. Enson testım negatıf cıktı. Adette olmadım hala bana dua edermısın hem gebelık hem vajı ıcın. Ne mutlu sana bır bebeğin olucak. Umarım cok zekı sağllıklı güzel bır evlat olur :)

inş cnm ck sağol... hayırlısıyla darısı sana da olsun inş hayırlı bir evlat... vaji konusunda da bn şu an ne noktada olduğumu bilemiyorum işte tekrar en başa dönmekten korkuyorum... ilk 3 ay yasak dediler zaten ilişki... sonrasında da doktora danışacam durumu anlatacam işte zeytinyağı yada prezervatif olmadan yapamıyorduk zaten çk fazla da yapmadık... inş sn de ilişki olayına tez zamanda alışırsın arkadasım ve hayırlısıyla evlat sahibi olursunuz inş:)

inş cnm ck sağol... hayırlısıyla darısı sana da olsun inş hayırlı bir evlat... vaji konusunda da bn şu an ne noktada olduğumu bilemiyorum işte tekrar en başa dönmekten korkuyorum... ilk 3 ay yasak dediler zaten ilişki... sonrasında da doktora danışacam durumu anlatacam işte zeytinyağı yada prezervatif olmadan yapamıyorduk zaten çk fazla da yapmadık... inş sn de ilişki olayına tez zamanda alışırsın arkadasım ve hayırlısıyla evlat sahibi olursunuz inş:)
. Arkadaşım msjini yeni gördüm k.bakma. Amin duaların beni mutlu etti canım. Seninde hamilelegin hayirli olsun umarım sağlıklı hayırlı bir evladin olur. Ben suan büyük ihtimal adetim. Sonra denemelere devam ins.
caniyi rahatlıkla yenip gebe kalmayı Rabbim hayırlısıyla herkeze nasip etsin

Arkadaslar , ben de bu sorundan muzdarip birisi olarak Konyada bi merkeze gittim.İsmini bir başka formda yazdım ama reklam yapıyo gibi geldi o yüzden şimdi yazmıyorum ama özelden yazarsanız özel mesaj hakkım yok ama mail adresinize mail atabilirim. Burada yaklasik 10 seansta bu sorunumdan kurtulmami sagladi Ahmet Bey'i herkese siddetle tavsiye ediyorum. Vajinismusla ilgili odevler yani egzersizler aslinda seansin yaklasik 5-10 dakikasini kapsiyor geri kalan bolumde ise , kisinin kendisi ile ilgili farkindalik saglamasi, onun vajinismus sorununu yasamasina neden olan etkenlerin ortadan kaldirilmasina yonelik calismalar gerceklestiriliyor. Hickimse durduk yere Vajinismus olmadi herkes ailesinin yetistirme tarzi , cinselligi kotu, pis ve korkutucu birseymis gibi algilamasi yuzunden bu rahatsizliga yakalandi. En önemlisi ben sorunumun kaynağını kafamda bitirmiş oldum. Dolayisi ile bazı mesajlarda yer alan 3seansta yok 2 günde vb fiziksel sorun cozulse bile ruhsal anlamda vajinismus olunmasina sebep olan etkenlerin ortadan kaldirilacagina inanmiyorum. Bakin isim vermiyorum ama mutlaka haberlerde görmüşsünüzdür ben bu sorunu 5 dakikada cozerim diyen birisi bu yuzden insanlar uzerinde deney yapma sucundan ifade vermek zorunda kaldi. O yuzden ne 5 dakika ne 3 seans ben fiziksel cozumle birlikte psikolojik cozumun de gelmesi gerektigine inandigim icin 10 seansi tercih ettim ve sonuc aldim. Bugun vajinismustan belki 3 seansta kurtulunabilir ama cinsellikle ilgili olumsuz algi degismezse bu yarin bir gun yon degistirerek cinsel isteksizlige ya da baska sorunlara neden olabilir .O yuzden travmatik bir sonucla karsilasmamak adina bence iyi dusunulup degerlendirilmesi gereken bir surec. Ilgilenen arkadaslar icin benim özelden mesaj atma hakkım yok ama sizler bana yazıp istediğinizi sorabilirsiniz.Burada telefon da paylaşamıyorum ama internetten aratınca çıkıyor zaten.Ben memnun kaldım ama sabırla yavaş yavaş aşılması gereken ve kesin bir süreç olduğu konusunda hiç şüpheniz olmasın.Çok sıkıntılı zamanlar geçirdikten sonra sonucu görünce tamam herşeye değmiş diyorsunuz.Bu arada seans sayısına göre toplam ücret değişiyor ama öyle çok afaki rakamlar da çıkmıyor.Herkese bol şans dilerim

X