Vajinismus Tedavisi İçin Yarın Murat Ulusoy'a Gidiyorum

slm kızlar.bende hergün hemde günde defalarca uğruyorum buraya.sakın boşluyorum sanmayın beni.asla işim bitti burdan ayrıldım sanmayın.ama bişey soran olmayınca bende yazamıyorum haliyle.ben başaralı 4 haftayı geçti herşey yolunda.bişey soran olursa cevaplamak için hep takip ediyorum sayfayı.bu arada ilknur kesin tarihi almadı sanırım.

merhaba kızlar bir semelik evliyim hala bakireyim yardım edinnnn eşim inanılmaz anlayışlı ben ondan daha sabırsızım bu illletten kurtulma konusunda sizden haberler bekliyorum lütfennn

Son düzenleme:
merhaba kızlar bir semelik evliyim hala bakireyim yardım edinnnn eşim inanılmaz anlayışlı ben ondan daha sabırsızım bu illletten kurtulma konusunda sizden haberler bekliyorum lütfennn

hoşgeldin arkadaşım..murat beye gitmeyi düşünüyosun sanırım

senin adına çok sevindim canım
zamn geçtikçe çok çok daha iyiye gidicek emin olabilirsin[/QUO
inşallah canım.bende öyle olacağına eminim artık.

fazla zaman geçirmeden murat beye gitmeni şiddetle öneririm canım

kızlar gidemeyeceğimi zannediyordum ama eşim heyecan yapmim diye kandırmış beni. murat ulusoya gittimmmmmm veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

başardımmmmmmm başardımmmm başardımmmm oldu kızlar işte bende yazdım sonunda şükürler olsun murat ulusoya ve bu siteye geçen hafta murat beyin yanındaydık inanılacak gibi değil tam 1 günde BAŞARI.....

her türlü sorularınıza cevap verebilirim yanınızdayım kızlar. özellikle smachse arkadaşım bu yazdıklarım senin için canım.
kesinlikle 6 haziran için rahat ol, kafanda en ufak bir soru işareti bile olmasın. sonuç belli; her ne kadar murat bey kabul etmesede %100 başarı.

ve şampiyonlarda biziz

1 gün içinde neler yaptıkiii kiiii ayrıntılı yazarmısınn

1 gün içinde neler yaptıkiii kiiii ayrıntılı yazarmısınn

canım şöyle anlatim kısaca doktor bey zaten özel bir yöntemle çalışıyor. ben diğer sayfada çok yazamıyorum bunları ordakiler biraz karşılar çünkü doktora gidilmesine. neyse canım doktor bey hipnoterapi seanslarıyla egzesizleri birleştirmiş. seans sonraları egzersiz yapıyorsun yine ama inan nasıl yaptığına sen bile inanamıyorsun. 3 seans terapi sonrası birliktelik gerçekleştirdik eşimle hemde defalarca. süre olarakta şöyle söylim belki inanmazsınız ama sabah 9.30 da ilk terapiye girdim öğlen 3 te biz başarmıştık. anlayacağın 1 gün bile değil aslına bakarsan. hep derdim ki doktora gitmden önce bu adamın elinde sihirli bir deynekmi var nasıl çözüyor. gerçektende sihirli deynek varmış. kaç gündür rüyada gibiyim inan. asla olmaz dediğim şeyler oldu. şimdi sıra bebiş denemelerinde. tabi biraz eşimle cinselliğin tadını çıkardıktan sonra.

ilknurcum arkadaşım tebrik ederim.üzerinden ne kadar ağır bir yük kalktı dimi?izmit arkadaşımızın da dediği gibi herşey zamanla daha da düzelecek daha da güzel olacak emin ol.inşalla sende bende ve bütün arkadaşlar burdan bebek haberlerimizi de yazarız.eee artık sıra smachse de......

canım senin adına çoks evindim
iyikide kandırmış eşin:)))
ne kadar kolay olduğunu gördün dimi
herşeye değer bu mutluluk
yeni gelinliğin tadını çıkar artık:)))

yine aqlıyorum yine aqlıyorum... sizin bu başarı hikayeniz burnumun direqini sızlatıyooo, canımmm benimm çok sevindimm adınıza, allah başka dert sıkıntı vermesinnn, ama ben çok heycanlıyımmmm.......

yine aqlıyorum yine aqlıyorum... sizin bu başarı hikayeniz burnumun direqini sızlatıyooo, canımmm benimm çok sevindimm adınıza, allah başka dert sıkıntı vermesinnn, ama ben çok heycanlıyımmmm.......

canım 1 hafta sonra kendin için ağlıycaksın ama MUTLULUKTAN..heyecan hepimizde vardı,çok normal.artık sıra sende,haftaya seni tebrik edicez

çok sağol canım benim. anlatılmaz bir duygu gerçekten öle bir yük kalktı ki yürüyüşüm değişti kendime güvenim geldi. işallah dediğin gibi bebek haberlerimizide böyle paylaşırız. teşekkürler arkadaşım

canım senin adına çoks evindim
iyikide kandırmış eşin:)))
ne kadar kolay olduğunu gördün dimi
herşeye değer bu mutluluk
yeni gelinliğin tadını çıkar artık:)))

teşekkürler canım yaaa gerçekten bunun içinmi 5 yılımı harcadım diyorum ama napalım. hayırlısı böleymiş demekki. allah başka dert sıkıntı vermesin hiçbirimize. tadını çıkarmaya çalışıyorum zaten bende yeni gelinliğin. bu başka bir duyguymuş. hepinize teşekkürler. özelliklede sana izmit sabrın ve samimiyetin için canım benim

öyle iyi anlıyorum ki seni bende ağlardım hep başarı mesajlarını okudukça, ben ne zaman yazıcam diye gözyaşı dökerdim. sakın ama sakın heyecanlma canım hatırlıyomusun bana artık oluruna bırak herşeyi demiştin bende sözünü dinledim soru sormadım kimseye. sende bana güven sakın heyecanlanma 7 haziranda başka bir dünyanın kapıları açılacak sana çünkü. küçük bir kız gibi gittiğin kuşadasından genç bir kadın olarak geri döneceksin. ben çok inanıyorum sende inan çünkü muhteşem bir doktor seçtik kendimize. öncelikle şanslı olduğumuzu burdan bile anlayabilirsin. haddiiii güveniyoruz sana kupayı kaldıracaksın canımmmmm

artık mutluluk gözyaşları olsun hayatında inşallah
az kaldı sabret inanki sende mutlu olacaksın
heyecanlı olman normal ama bunu kötü düşünce olarak kendine sakın çevirme
olumlu ol hep az kaldı

ben sana dedim dimi
herşey bu kladar basit aslında biz zorlaştırıyoruz
beyinlerimiz bunu almıyo nedense
ama sonuç olarak hepimiz mutlumuyuz evet mutluyuz
ne demek canım benim her türlü sorununda yanında olmaya çalışırım

evet aynen öle canım beyin denen şey garip biraz. kafamızdabitiyo herşey. ve evettt çokkk mutluyuz. ve bir sorun olursa tabiki sorarım canım teşekkürler. kızlar bu arada hergün bende girip bakıyorum soru soran falan varmı diye olmayıncada yazmıyorum sakın yanlış anlamayın hergün düzenli takipteyim. hepiniz öpüldünüzzzzzzzzz

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…