Vajinismus Tedavisi İçin Yarın Murat Ulusoy'a Gidiyorum

ayyaz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2010
110
7
arkadaslar merhaba aranıza yeni katıldım.fıkırlerınıze ihtiyacım var yarın sabah dr ulusoya gıdıyorum ama cok korkuyorum muthıs heyecanlıyım ya basaramazsam korkusu var 5 yılllık evlıyım bu arada aranızda ulusoyla bu işi basaran varmı :çok üzgünüm:

merhaba ayvaz.bende eski bi vajinismus hastası olarak fikrimi belirtmek istedim.geçen sene netten araştırıp bulmuştum bnde murat ulusoyu telefonla görüştüğümde görüşme ücreti olarak 4000 lira istedi.bana biraz para tuzağıymış gibi geliyor ama bilemiyorum.senden ne kadar istedi acaba.

canım biraz tuzlu bir miktar istiyo ben ankarada lina kadın sağlığı diye bir merkeze gittim 5 saatlik yoldan 3 seansta çözdüler ve senin vericegin paranın 4 de 1 kadar bir ücret ödedim karar senin kararın allah yardımcın olsun bende çektim 7 ay bu illeti Allah biran önce kurtulmayı nasip etsin

benden 4500 lira istedi canım ben son care olarak gordum ama cok tedırgınım yarın sabah 9 a randevu verdı

amin canım insallah kurtulurumda verdıgım para bosa gıtmez

bnce biraz daha kapsamlı bi araştırma yapsaydın çünkü ulusoy tek seans garantisi vermiyor.sanırım sen nevşehirlisin ordan ulusoyda aydın nazillide.bide eelifesin önerdiği yeri bi araştır derim bn.

ne kadarlık evlisin canım hiç parmak egzersizi falan yaptınmı burda vajınusmusu tecrübelerimizle yenelim diye bir bölüm var orda birçok kişi hatta dün biri kendi kendine yendi o sayfaları hiç inceledinmi?

yok canım muglalıyım ben sehırı yanlıs yazmısım bırde bana yakın oldugu ıçın sectım ulusoyu bakalım artık yarın neler olucak insallah diyorum insallah sıze haberdar ederim

pekii canımm bekliyorum güzel haberlerini.inşallah en yakın zamanda sende yenceksin bunu:)

ne kadarlık evlisin canım hiç parmak egzersizi falan yaptınmı burda vajınusmusu tecrübelerimizle yenelim diye bir bölüm var orda birçok kişi hatta dün biri kendi kendine yendi o sayfaları hiç inceledinmi?

5 yıllık evlıyım parmak egzersizı mum bunları cok denedım 5 yıldan beri tukendım artık bu iş için çok paralar harcadık olmuyor son ulusoyu cok övdüler son care dedım

5 yıllık evlıyım parmak egzersizı mum bunları cok denedım 5 yıldan beri tukendım artık bu iş için çok paralar harcadık olmuyor son ulusoyu cok övdüler son care dedım

evet canım inşallah orda tedavi olursun tedirgin olma çok kolay olacak iyi haberlerini bekliyoruzopuyorumnanaktan

eelifes cok tesekkur ederim canım geri kurtularak donerım insallah
saol aydınlattıgın için

bn bide kendimden bahsedeyim sana.bnde 2 yıllık evliyim daha 2 ay önce çözdüm bu sorunumu bn parmak egzersizi falan hiçbişeyi yapamıodum elleyemiodum çünkü hiç.hatta dediğim gibi ulusoya gtmeyi düşündük ama oda çok tuzlu geldi.derken bi anestezi dryla konuştum ve belden anestezi ile bu şekilde birçok hastayı iyileştirdiğini söledi.banada cazip geldi bu fikir çünkü bn ilk andan çok korkuodum.ve yaptırdım anesteziyi ilk ilişkimiz o şekilde oldu sonraki denemelerimizde yavaş yavaş kasılmalarım kesildi şuanda yenmiş durumdayım.hatta allah izin ederse hamile kalmayı istiorum inşş sende yenceksin :))

anladım canım gercekten cok zor bı durum bunu ysamayan bılemez insallah en kısa zamanda hamıle kalırsın ben 2 kere hamıle kaldım ıkısıde dustu bende sans olsa zaten bu kadar olur yanı bu halımle hamıle kalıyım bıde dusureyım

tedavı ıcın cok pahalı bır para ıstıyor 4 mılyar.ama gercekten basaran ınsanlar var.senın adına sevındım bende gıtmeyı kafama koydugum gun vajıyı yendım.vajısız saglıklı gunler senı beklıor yarından ıtıbaren

gercektenmi bu sozlerın benı cok mutlu ettı bılıyomusun gercekten bıtıcekmı dusunmesı bıle bı mucıze

ahhh kıyamamm yaa canım.gerçekten merak ediorum sonucunu ne olcak die mutlaka paylaş olurmu bol şanslar sana:teselli:

evet canı ınsanın cektıgı sıkıntıların yanında 4 mılyar fıs kalıor saglık once....en sevdıgın ınsanlan kardes gıbı yatıosun hergun bugun olacakmı dusuncen oluor.ama yarın yuce rabbım sana o gusel duyguyu tatıracak ınş.sonra hamıs kalcan :)burda onada sevınecegız.ben 5 ay cektım kurtulalıda 6 ay oldu.parmak bıle yapamıodum.tum cesaretımlen 1 gunun ıcınde yaptım :)))cok pis bır hastalık ceken bılırrr.tedavıden gelınce haberdar et ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…