Vajinismus Tedavisi İçin Yarın Murat Ulusoy'a Gidiyorum

sen nerelerdesin canım
hiç uğramıyosun neler yapıyorsun

ilknurcum korkma tedirgin olma
inan korkulacak bişey yok sakin ol
kendine cesaret ver bende yapacam de
buradakilerden neyim eksik de
inan bende 5 yılın sonunda yendiğim için o kadar büyük kayıplarım vardı ki
bende senin gibiydim ama bitti
9 aydır çok rahatım
hiç endişem yok seninde olmasın
bak az zaman kalmış kendini güzel fikirlerle motive et
kötü düşünceleri at bi kenara
ben inanıyorum ki sende başaracaksın
buraya kocamannnnnnn BENDE BAŞARDIM yazacaksın

Benim hikayem geçmiş sayfalarda var canım beklediğimden çabuk oldu ve şikayetim yok çok şükür... Darısı başınıza...

sen nerelerdesin canım
hiç uğramıyosun neler yapıyorsun

Valla bayadır uğramadım siteye bebek için uğraşıyorum hala tık yok düşükten sonra doktoroda gitmedim ne bileyim bebeği çok takınca olmuyomuş ya ondan internete girmiyodum bayadır sen neler napıyosun cancazım senin hayat nasıl inşallah güzel gelişmeler vardır

Son düzenleme:
Daha önce çok yazdık arkadaşlar içinizde tereddüt olmasın gerçi dile kolay aynı şeyleri bizde gitmeden önce yaşadık ve inanın giden arkadaşlar da sağolsunlar hep destek oldular. ama ordan dönünce kuş gibi rahatlıyacaksınız dertler geride kalacak geçen zamana üzülecek ne kadar yıpranmışız diyeceksiniz hala borç ödüyorum ama helal olsun son kuruşuna kadar hepinize sevgiler...

sendemi düşük yaptın canım ya
çok çok geçmiş olsun bende geçen ay düşük yaptım
8 haftalıkken gelişimi olmadığı için düşük yaptım
ama hayırlısı olsun
sıkma canını gerçekten kafaya çok taktığın zaman olmuyo
stres en büyük engel kendini rahat bırak
takdiri ilahi allahım ne zaman nasip ederse o zaman artık
çok öptüm seni güzel haberler alırsan banada haber ver

kızlar moralim çok bozuk ne zamandır giremedim siteye yazamadım. benim randevu 27 mayıs değilmiş eşim o gün için konuşmuş ama doluymuş malesefki.10 haziranda gidicem galiba. kesin bişeyde söleyemiyorum offfff oooffffff

şimdi en yakın benimmi yani...

olsun canım üzülme şurda ne kadar zaman varki
bu kadar zaman bekledin azcık daha beklersin
canını sıkma sen

şimdi en yakın benimmi yani...

ne zaman canım

ne zaman canım[/QUOTE]

qünaydın kızlar.... 6 hazirannn, 5 haziran da evlilik yıldönümümüz :)

olsun canım canını sıkma.5 yıl beklemişsin 1 ay mı bekleyemeyeceksin.göz açıp kapayıncaya kadar geçer.şöyle düşün,daha yıllarca bu durumda bekleyebilirdin ama şimdi sadce 1 ayın kalmış olacak.biraz sabret ve gelecek güzel günlerini düşün....

kızlar bugün mutluluktan öte o kadar huzrluyum ki anlatamam.çünkü adet dönemim falan araya girince başa dönmekten korkmuştum ama hiç öyle olmadı.zaman geçtikçe herşey daha da kolaylaşıyomuş meğer.dün gitgel olayını da başardık.herşey çok kolay ve güzeldi.artık tek dileğim bebek...

canım benim, çok qüzel sizin paylaşımlarınız bizim cesaretimiz. allah bebek beklentinide en hayırlı zamanda versin inş.

canım benim, çok qüzel sizin paylaşımlarınız bizim cesaretimiz. allah bebek beklentinide en hayırlı zamanda versin inş.

amin canım isteyen herkese versin inşallah.cesaretli olun,kendinize güvenin.inanın o zaman işiniz çok çok kolay olacak

qünaydın kızlar.... 6 hazirannn, 5 haziran da evlilik yıldönümümüz :)[/QUOTE]

ne güzel bir gün geç kutlarsınız sizde
demekki bu seneki evlilik yıldönümü çok farklı olacak desene
bizimkide öle olmuştu eylülde yenmiştim
ocaktı evlilik yıldönümümüz
süperdi ya:)

allah en kısa zamanda anne olmayıda nasip etsin hayatım
çok sevindim senin adına
herşeyin daha güzel olması dileklerimle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…