Vajinismus Tedavisi İçin Yarın Murat Ulusoy'a Gidiyorum

arkadaslar ben burayi sürekli takip ediyorum en sonunda yazmaya cesaret edebildim.birbirinize olan yardimlarinizi hayranlikla okuyorum..ne mutlu size...benimde sorunum malesef ayni.artik ne yapabilecegimi bilmiyorum..dr.murat ulusoy ile görüstüm terminimi verdi, fakat cok korkuyorum ya olmassa diye burda okuyorum ama bi türlü icime sinmiyor sanki..lütfen lütfen bana yardimci olun arkadaslar...ne yapabilirim...:85:

canım ben tam anlayamadım murat beyden tarihmi aldın. eğer öyleyse hiç korkmana gerek yok sonuna kadar güvenle içine sinsin. çünkü başarmayan diye bişey yok. bende inan okuyodum ama bir türlü inanmak istemiyordum ama inan yazılanların hepsi gerçek. benim 15 gün olacak cuma günü allaha şükür hiçbi sorunum yok. artık bebek bile düşünmeye başladım. başka bir konuda sorun olursa çekinmeden sor birileri muhakkak cevaplar.

cnm cok tesekkür ederim cvp verdigin icin...inanki okadar yalnizim ki..kimseye derdimi anlatamiyorum konusamiyorum cok sükür rabbime esim cok anlayisli ama ben dayanamiyorum artik 2,5 senelik evliyim ha bugün ha yarin derken artik dagildim kendimi toparliyamiyorum allahimmm nolur beterinden koru ama bu dertte olan arkadaslarimizada yardim et...evet gün aldik bi kac ay sonraya ben ingilterede yasiyorum o yüzden dahada cok korkuyorum ya hersey bosa giderse diyorum birkez daha hayal kirikligini kaldiramam cünkü...

merhaba arkadaşım.önceki sayfaları okuduysan bende 1,5 ay oluyo yeneli.ne istiyorsan merak ettiğin ne varsa sorabilirsin.aslında randevunu almışsın,ben senin bu derdi kuşadasında bırakacağına eminim sende emin ol.ben bırak ilişki yaşamayı düşüncesine bile katlanamıyodum mesela.ama şimdi o kadar rahat bi ilişki yaşıyorum ki bu günleri yaşayacağımı tahmin bile edemezdim.sende korkmadan stres yapmadan gönül rahatlığıyla git kuşadasına.pişman olmayacaksın emin ol.....

allahim ya iyiki girmisim bu siteye allah sizden razi olsun..dünden beri üyeyim ama icime su serptiniz.arkadasim ben sunu cok merak ediyorum.simdi ben mesela baslarda cok istekliydiim ama bu hastalik ortaya cikinca sogumaya basladim herseyden kendimden sogudum resmen..korkuda diil sanki böle reflex kilitlenip kaliyorum resmen...aglama krizlerine giriyorum biseyden zevk alamiyorum ama esimi cok ama cok seviyorum...inanki okadar bunaldim..yani doktor murat tam olarak ne yapiyor cok merak ediyorum cünkü az para diil ama yeterki olsada keske iiyilessemde 10 binde istese verirdim ama iste süphe hep var yani diyorum ki evet herkeste oluoda ya ben hipnoz olmassam ya rahatlayamassam ozmn ne olcak?yardim edin lütfen..

bide cok merak ettiigim birsey daha var arkadasim..kendini insan nasil hissediyor tedavideyken yada hipnozdan cikinca falan nasil birsey cok merak ediyorum, aklim almio desem yeridir.burda ne hastanelere gittim ne doktorlara hic birsey olmadi o yüzden bu meragim kusura bakmayin nolursunuzz..

canım öncelikle kendini hiç yalnız hissetme çünkü burda hepimiz aynı yollardan geçtik ve birbirimize destek olarak konuşarak rahatladık. çünkü bildiğin gibi bu herkesle paylaşılabilecek bişey değil. aynen dediğin şeyleri bende yaşadım bendede başlarda çok istek vardı ama her başarısız deneyim sonucu bu işten dahada uzaklaştım ve soğudum. benimde eşim çok ama çok anlayışlıydı ama ne olursa olsun insan sürekli kendini suçluyo. hele bide eşlerimiz böyle anlayışlı davrandığında belki sendede oluyodur ben daha çok eziliyordum. her gece eşim yattıktan sonra bu siteye girer bunu yaşayanların veya başaranların veya başarıpta hamile kalanların mesajlarını okuyup ağlardım saatlerce çünkü eşimin yanında ağlayamazdım kızardı bana üzülme ben seninle sırf bunun içinmi evlendim diye. bak randevunuda almışsın için kesinlikle rahat olsun. zaten tam olarak hipnoz değil bilincin açık ve konuşulanları duyup cevap verebiliyosun. mesela bende gitmeden önce çok endişeliydim. bende dikkat eksikliği var ben konsantre olamam ki nasıl olacak bu iş deyip kendi kendimi yerdim. ama oraya gidip murat beyle tanıştığın an belki hayatının değil ama evliliğinin dönüm noktası olacak lütfen inan. herşey o kadar değişiyo ki mesela benim yürüyüşüm bile değişti kendime güvenim geldi. 5 yıllık evliliğim boyunca kendimi suçladım sokakta dolmuşta cafede herhangi bir yerde gördüğüm her kadın için acaba bu yapabiliyomudur, canı yanmışmıdır, nasıl yapmıştır acaba, ben neden yapamıyorum diye düşünürdüm. şimdi o kadar pişmanım ki keşke bu siteyi ve murat beyi 5 yıl önce ,evliliğimin ilk aylarında bulsaydım. ama napalım diyorum hayırlısı böleymiş demekki. yaşanması gerekiyomuş bende yaşadım. şimdi çok mutluyum. günün geldiğinde sende aynı mutluluğu yaşayacaksın lütfen inan. biliyorum şimdi sana ne sölesek bi tarafın inanmayacak çünkü bende öleydim ama rahat ol gününü bekle leylağın dediği gibi günün geldiğinde vaji denen illeti kuşadasında bırak ve hayatına bin kat daha mutlu ve kendine güvenli bir kadın olarak devam et. daha ne diyim canım ya relaxxxxx sorun olursa burdayız unutma yalnız değilsin

canım inan ki hepimiz aynı durumda oluyoruz bu illeti yenmeden önce.ilk zamanlar bende çok istekliydim fakat zaman geçtikçe isteğim azaldı.ilknur arkadaşımızın dediği gibi benim eşim de çok anlayışlıydı,eşimin yanında ağlayamazdım konuşamazdım,çünkü konuştuğum anda gözyaşlarım kendiliğinden akardı.artık son zamanlarda kendimi tanıyamıyodum,eşime sürekli bağırıyodum,kendim sürekli ağlıyor ve senin dediğin gibi hayattan ve hiçbirşeyden zevk almıyodum.ama şimdi öyle değil...beni artık hiçkimse ve hiçbirşey üzemiyo.herhangi bir sağlık sorunu ve ölüm olmadığı sürece beni kimse yıkıamaz artık,çünkü ben hayatta yapamam dediğim bişeyi başardım,tabi murat bey sayesinde.önceki yazılarımı okursan bende diyodum,herkes başarıp gelmiş olabilir ama ya ben yapamazsam diye.fakat öyle olmuyo.zaten ilk hipnozdan çıktığın anda bile o kadar rahatlamış hissediyosun ki kendini kuş gibi oluyosun.korkmuyosun cesaretleniyosun.bu işi başardım ve üzerimden o kadar büyük bi ağırlık kalktı ki sana anlatamam.işte bunlar için sakın kafanda bi şüphe oluşmasın,güvenle git murat beye.sende başaracaksın ve bu sayfaya kocaman harflerle BAŞARDIM yazacaksın ve bizde seni tebrik edicez

canım tedavideyken kendindesin doktor beyi duyuyosun hatta istesen cevap bile verebilirsin.....ilk gittiğiniz seans 1-1,5 saat falan sürüyo.doktor bey bilgi alıyo sizi bilgilendiriyo ve sonra nerdeyse 10 dk bile sürmeyen ilk hipnoz seansı.sonraki randevularınız da yaklaşık bu kadar sürüyo.tabi bu kşiden kişiye farklılık gösterebilir.sen hipnozdayken eşin seni kameradan görebiliyo.ve insana en güven veren tarafı kapıyı size murat bey açıyo,yanında kimse olmuyo.bu da insanı rahatlıyo(en azından beni rahatlatmıştı)eğer bu sorunu illa ki bi doktorla çözücem diyosan canım,tek adres murat bey.inan ki 1,5 günden bile daha az zamanda çözülmüş oluyo bu iş.sakın korkma cesaretli ol ve ben başarıcam diye git kuşadasına.......

su an tüglerin diken diken ve agliyorum arkadaslar....okadar güzel seyler anlatip insana öyle bir cesaret veriyorsunuz ki bu anlatilmaz birsey gözyaslarimi tutamiyorum anlattiginiz seyleri yasar gibiyim o mutlulugu yasadigimi hayal ediyorum su an.ve aynen arkadaslarim sannki hayatinizi anlatirken beni anlatiyorsunuz demekki bu illet böyle birsey ve ben biliyorum artik danisip konusabilecegim arkadaslarim var cok mutluyum ve inaniyorum artik bende basaracagim inaniyorum yapcam sagollun tesekkür ederim sizlere okadar icten anlatiyorsunuz ki herseyi saolun arkadaslarim inaninki yarami hafifletiyorsunuz ve hep beraber basaricagimiiza inanioyrum,rabbim yardimcimiz olsun tesekkür ederim....

su an tüglerin diken diken ve agliyorum arkadaslar....okadar güzel seyler anlatip insana öyle bir cesaret veriyorsunuz ki bu anlatilmaz birsey gözyaslarimi tutamiyorum anlattiginiz seyleri yasar gibiyim o mutlulugu yasadigimi hayal ediyorum su an.ve aynen arkadaslarim sannki hayatinizi anlatirken beni anlatiyorsunuz demekki bu illet böyle birsey ve ben biliyorum artik danisip konusabilecegim arkadaslarim var cok mutluyum ve inaniyorum artik bende basaracagim inaniyorum yapcam sagollun tesekkür ederim sizlere okadar icten anlatiyorsunuz ki herseyi saolun arkadaslarim inaninki yarami hafifletiyorsunuz ve hep beraber basaricagimiiza inanioyrum,rabbim yardimcimiz olsun tesekkür ederim....

tabi ki başaracaksın arkadaşım ben eminim.ben hep burdayım.sormak istediğin ne varsa sorabilirsin.diğer arkadaşlar da olduğu sürece onlar da yardım ederler sana.yeter ki için rahat olsun.

cnm tesekkür ederim insallah...sende mucizemi bekliyorum yaziyor..bebismi bekliyorsunuz??
cnm birde ben murat ulusoyla telefonda görüstügümdede bana cok güven verici konustu, ama inanirmisin böyle düsündükce 1,5 veya iki gün icinde basarabilecegimi bana dünyanin en büyük ve en güzel mucizesi ymis gibi geliyor okadar uzak kalmisim bu mutluluk hayalinden...bazen annem saka yapiyor karnin sismis kizim diyor yoksaaa??
icim kan agliyor onlara gülüyorum ne yaparsin ki baska

henüz hamile değilim canım.benim için ilişki fikri mucizeydi ve mucizem gerçekleşti.1,5 aydır bi rüyanın içinde gibiyim.ikinci mucizem de bebek olcak inşallah.o yüzden bekliyorum yazdım.
bak ben sana kendimi anlatayım.cuma 9.30 da doktorun yanındaydık doktor ilk hipnoz seansını yaptı otele döndük.sonra tekrar gittik falan.doktor bey 2 -3 seans yaptığı için otele gidiş gelişler oluyo fakat hipnoz seansları çok kısa.o gün için en son murat beyin ordan çıkışımız 2.30 du.düşün yani toplasan birkaç saat yapar.ertesi gün yine sabah gittik ve son seansı yapıp otele döndük.öğle olmadan herşey bitmişti.aslında toplasan 1,5 gün bile yapmıyo.murat bey zamanı esnek tutuyo,tabi bu kişiden kişiye farlılık gösterebilir ama genelde 1,5 günde herşey çözülüyo.bu işi başardığında ilk aklına gelen bebek olur göreceksin(eğer istiyorsan tabi)ben hayatım boyunca anne olamayacağım sanmıştım ama artık herşey farklı.herşey senin için de farklı olcak artık.bu arada randevun ne zaman canım

kiyamam ben sana, rabbim sana size hayirli saglikli nur topu gibi bir evlat nasip etsin en kisa zamanda insallah, benim size BASARDIMMM, diyecegim gibi ins. sende anneee oluyorum haberini burda verirsin insallah bizde sana dua ederiz, simdi bile ediyorum arkadasim insallah cok güzel bir anne olursun.evet bende düsünecegim sunu bir atlatabilsem neler neler var aklimda ama iste bakalim...
randevum 09.09.2011 insallah baya gec verdi termini ama olsun bunada sükür....insallah bakalim hayirli haberlerle.....burdan bu destegi aldim sürece sizlerden zaman su gibi akip gecer....

3 ay sonra gidiyosun yani.olsun canım 3 ay da çabuk geçer.benim temmuz ayında 3 yılım dolacak.sen kaç yıllık evlisin bilmiyorum ama daha yıllarca bu dertle yıllarını geçirebilirdin,ama şimdi sadce 3 ayın kaldı.3 ay sonra bambaşka biri olacaksın.mutlu,huzurlu.....artık bi çözümün var. ya o da olmasaydı,bir de öyle düşün.

evet cnm cok haklisin, artik bir cözümü var allahin izniyle insallah ölede olur.baska bisey istemiyorum huzur ve mutluluk o duyguyu yasamak insallah....2,5 senelik evliyim insallah yeni evliymis gibi olcak 3 ay sonra....

mrb kızlar bende aranıza yeni katıldım.2 senelik evliyim. çok zor bir durum rabbim kimseye yaşatmasın. eve sığamıyorum işe sığamıorum. sürekli ağlıyorum. eşim çok iyi anlayışlı ama her hareketinin altında bişey arıyorum. Ne olur yardım edin. birde leylak rumuzlu arkadaşım seninle msnden görüşmek istiyorum msn adresini verirmisin.lütfen inan buna çok ihtiyacım var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…