Vajinismus Tedavisi İçin Yarın Murat Ulusoy'a Gidiyorum

ilknurcum merhaba. senin adına çok sevindim. bende 9 aylık evliyim hiç egzersiz felan yapamıyorum. bu sorundan kurtulmak istiyorum. evliliğim çok yıprandıı:KK43: eşim bambaşka biri oldu çıktı. bir ara murat beyden randeu aldım. hatta regli dönemime geliyodu. doktor bey bi ilaç söledi. neyse karar verdik gitcez ama içime bi korku düştü ya çözülmezse 1,5 günde . nasıl geri dönerim. mahvolurum. hem orda kalmak için ok vaktimde yok. doğuda görev yapıyorum. işi bırakıp nasıl gideicem felan dedim uzarsa çokm kalamam dedim vazgeçtim. yaz tatili geliyo o zamana kadar çözemezsem murat beye giderim diye düşünüyorum. ama ya çözemezsem ya ben çok zor bi vakaysam felan diyorum. bana biraz anlatırmısın çözebilirmiyim sence.

ilknurcum merhaba. senin adına çok sevindim. bende 9 aylık evliyim hiç egzersiz felan yapamıyorum. bu sorundan kurtulmak istiyorum. evliliğim çok yıprandıı:KK43: eşim bambaşka biri oldu çıktı. bir ara murat beyden randeu aldım. hatta regli dönemime geliyodu. doktor bey bi ilaç söledi. neyse karar verdik gitcez ama içime bi korku düştü ya çözülmezse 1,5 günde . nasıl geri dönerim. mahvolurum. hem orda kalmak için ok vaktimde yok. doğuda görev yapıyorum. işi bırakıp nasıl gideicem felan dedim uzarsa çokm kalamam dedim vazgeçtim. yaz tatili geliyo o zamana kadar çözemezsem murat beye giderim diye düşünüyorum. ama ya çözemezsem ya ben çok zor bi vakaysam felan diyorum. bana biraz anlatırmısın çözebilirmiyim sence.

canım öncelikle kafanda hiçbir soru işareti olmasın çünkü çözemezsem diye bişey yok. bak benim 1 hafta oldu ama şu anda normal rayına oturdu herşey. ilk günlerdeki o tedirginliklerde geçti artık. inanması çok güç ama gerçekten benim 1 günde bitti. tabiki burdan ne yazarsak yazalım etkili olmuyor. çünkü bende inanamıyordum aynen sizin gibi. senin bide şöle bi şansın var bu sorunu erken kabullenip çözüm yolları arıyorsun. ben tam 5 senemi kaybettim. eğer egzersiz yapamıyorsan ne yap ne et git derim. ben egzersiz yapmayı bırak onun düşüncesi bile bacaklarımı kapatmama neden oluyordu ama murat bey sayesinde ve bu site sayesinde başardım. ben çözeceğine kesinlikle inanıyorum. gidebiliyorsan daha erken git çünkü inan çözüm çok uzun sürmeyecek. başka sorun olursa hiç çekinme yardımcı olmaya çalışırım. kendine iyi bak

ilknurcum çok sağol cnm. 1 temmuza kadar burdayım daha erken gidemem maalesef:KK43: o zamana kadarda yine deneyecez inş gerek kalmaz. çünkü ben tam giriş noktasına kadar geliyorum ama sonrası gitmiyo sanki:). ama olmazsa murat ulusoy dan başka çarem kalmaz. inş gitmedende çözerim. ama gitmeme gerek olursa inşş orda çözüp geri gelirim. tekrardan teşekkürler cnm. bişi gelirse aklıma yine seni rahatsız ederim. bide gitme durumumda nerde nasıl kalıcam onu sorarım belki sana cnm.görüşürüz yine:2:

ilknurcum çok sağol cnm. 1 temmuza kadar burdayım daha erken gidemem maalesef:KK43: o zamana kadarda yine deneyecez inş gerek kalmaz. çünkü ben tam giriş noktasına kadar geliyorum ama sonrası gitmiyo sanki:). ama olmazsa murat ulusoy dan başka çarem kalmaz. inş gitmedende çözerim. ama gitmeme gerek olursa inşş orda çözüp geri gelirim. tekrardan teşekkürler cnm. bişi gelirse aklıma yine seni rahatsız ederim. bide gitme durumumda nerde nasıl kalıcam onu sorarım belki sana cnm.görüşürüz yine:2:

işallah gitmene gerek kalmadan kendi kendine çözersin canım ama çözemezsende korkma nasıl olsa çözümü olmayan bişey değil üzme boşuna kendini. istediğin zaman istediğini sorabilirsin görüşürüzzzz

kızlar bugün smachse murat beyin yanında dua edelim oda kurtulsun artık bu illetten. off hemen başarı mesajını atsa çok merak ediyorummmm

Son düzenleme:
kızlar 100 mesajın dolmasına çok az kalmış özelden soru sormak istediğim kişiler var ama soramıyorum bu yüzden. şimdi biraz saçmalarsam kusura bakmayın dolsun şu 100 mesajda rahatlimmm:KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:

kızlar bugün smachse murat beyin yanında dua edelim oda kurtulsun artık bu illetten. off hemen başarı mesajını atsa çok merak ediyorummmm

bugün benim de ilk içimden geçen buydu ilknur,çok dua ettim smachse için.gerçi hepimiz biliyoruz onun da mutlu haberle döneceğini ama;yine de dualarımız onunla olsun.inşallah yarın mutlu haberi verir bizlere.....

smachse canım,murat bey den gelen başarı maili senin sanırım.ilk tebrik eden ben olayım canım.çok sevindim.allah başka dert vermesin inşallah.zafer senin:KK19::KK19::KK19:

bayanlarsiz egzersizle denediniz mi yoksa direk doktor mu ne yaptırıyor ki murat ulusoy ne kadar alıyor

arkadaşlarım ben basit vakayım yani p..s boyutunda aparat alıyorum fakat p...se sıra gelince olmuyor bu basit vaka oluyormuş acaba ne yapsam dooktora mı gitsem bu kadar yol katetdimkendi kendime param gitsin istemiyorum napcam ya off

arkadaşlarım ben basit vakayım yani p..s boyutunda aparat alıyorum fakat p...se sıra gelince olmuyor bu basit vaka oluyormuş acaba ne yapsam dooktora mı gitsem bu kadar yol katetdimkendi kendime param gitsin istemiyorum napcam ya off

canım sen zaten p...s boyutunda aparat alabiliyorsun hemen doktoru düşünme derim. dediğin gibi gerçekten büyük yol katetmişsin ben doktora gittim ama ben egzersiz lafını duyunca bile bacaklarımı kapardım senle alakam yoktu yani. biraz daha cesaret ben inanıyorum kendi başına yeneceğine. çok az kalmış zaten hemen pes etme :KK34: :KK34: :KK34: :KK34: :KK34:

X