Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

Balsurat,canım tamamdır

HAMİŞ OYEK ______ 1 Mayıs
DRAJEE______________2 Mayıs
Leylimley _____________ 2Mayıs
Hilanur________________3 Mayıs
HAMİŞ Kayram2006____ 4 Mayıs
Maviorman_____________5 Mayıs
HAMİŞ Deniz 1634______ 7 Mayıs
Benssenb______________7 Mayıs
HAMİŞ Marina00______7 Mayıs
Miral__________________8 Mayıs
Bebeğim28_____________8 Mayıs
Funda72_______________9 Mayıs
Bidibidi_______________10 Mayıs
Aştikom_______________11 Mayıs
Lugesya_lin___________11 Mayıs
Eylül_________________13 Mayıs
Bebekim123___________13 Mayıs
Mugebenip_____________14 Mayıs
S.ozozel_______________14 Mayıs
Giznur_________________14 Mayıs
Zeko34________________15 Mayıs
SUDENAZ222__________15 Mayıs
Kızılcık_______________15 Mayıs
BEYAZ MELEK_________15 Mayıs
Loveactually____________18 Mayıs
Aylint_________________18Mayıs
Kokteyl_______________18 Mayıs
Shoksheke____________20 Mayıs
Tuğba_a______________20 Mayıs
Sudenaz77____________20Mayıs
Gizemx_______________22 Mayıs
Latifeelif______________22 Mayıs
Rehavet_______________22 Mayıs
Aysbar ______________23 Mayıs
eDuS________________23 Mayıs
Balsurat _____________23 Mayıs
İsranur_______________24 Mayıs
Apexnsaip____________24Mayıs
Muzurperi_____________24 Mayıs
*sennur*______________25 Mayıs
Arzuhalim_____________27 Mayıs
Kasem_______________27 Mayıs
Melankolia_____________28Mayıs
Senemcik______________29 Mayıs
Ceylan 83_____________30 Mayıs
Karakız82 ____________30Mayıs
Balımnur_____________
Seka________________
BeReN35____________
Lugesya_lin __________
Angel...baby__________
JENNİFER LOPEZ_____
Edamecrin_____________
Cereneren_____________
Sahre_________________
Melek32_______________
FİRUZE______________

23 haftalık bebeğimi rahim yetersizliğinden kaybetmiştim ya şimdi rahimi büzecekler bende korkuyorum:1no2:

canımm çok üzüldüm... inşallah bi dahaki bebişin tez zamanda olur ve hiçbi sorun yaşamazsın... hamileliğin de daha hayırlı olacaksa dikiş işlemi tedavinden sonraki ilk uygun zamanda olsun. çabucak bebişini kucağına al inşallaha.s

İnşallah.Bu gebelikte beni üzen en çok olay kız oluşuydu.Ama Allahtan gelen birşey birşey diyemiyoruz.Allah oğluma ömür versin de aslına bakarsan Allah'ın işine karışmış gibi olacağım ama cinsiyet belirlemeye göre hamile kalmaya çalışıyorum
Şimdi bana kızacaksınız değil mia.s

canım istesen de karışamazsın Allah'ın işine, rahat ol, içerde ne olup bitiyo bi o bilira.s bi de kız/erkek farketmez sağlıklı ve hayırlı olsun...
düşününce döllenme zaten inanılmaz bi mucize! bilim adamları olasılık hesabı yapınca imkansız diyolar ama Allah isteyince oluveriyo işte..
Allah gönlüne göre versinyerimseniben

Haklısın hayatım ama biz insanlar doyumsuzuz.Allah herkesin gönlüne göre versin tabii benimde.

ay hokus pokus desek te şu listedeki herkesin adı birden pembeye bürünse ne süper olur dimi fıstıklar

evetttttttttt.O zaman sırf bu listedekilerin değil tüm dünyada çocuk isteyip de sahip olamayanların kini yapardım ben olsaydım.Ha birde Allahın isteyip verdiği ve o minikleri sokaklara atan anneleride yok ederdimKötü Kazen

Bana şimdilik müsade alışverişe gidiyoruz dönünce görüşürüz sizi seviyorum:1hug:

tabi canım allah isteyen herkese nasip etsin onlara kıyıp aldıracak olanlara da vermesin ben bu listedeki herkes istiyo bebiş diye öyle yazmıştım yanlış anladılsa eğer üzülürüm ben sadece güzel bi şeyler söyleyip hepimiz moral bulalım diye sevinelim diye yazmıştım yoksa isteyen herkesin biran önce bebişlerine kavuşmasını bende isterim apexnasipcim

:)) aminna.syerimseniben

amin canım iyi dileklerin ve duaların kabul olur inşallah,hepimiz için Allah en hayırlısını versin.

ayy ne güzel hayal etmesi bile...ben aslında klasik olacak ama,bebekle ilgili bişey alıp hediye paketi yaptırıp vermeyi düşünüyorum.ama nasıl eşimle birlikte çalışıyoruz sabah akşam beraberiz...bi şekilde yolunu bulurum herhalde Allahım o günü bize gösterir inşallahta güzel şeyler yaparım.sizlerinde değişik fikirleri varsa paylaşalım arkadaşlar,belki farklı şeylrde olabilir..Şeniz

hayatım ben yalnış anlamadım seninde yalnış birşey yazdığını okumadım ben sadece doğurup sokağa atan annelere çok kızıyorum çünkü bizler o kadar istememize rağmen allah onlara veriyor ve onlar kıymetini bilmiyor bunu anlatmaya çalıştım ama sanırım kendimi yalnış ifade ettim:1hug:

yeni aklıma geldi arkadaşlar da,eşim koyu fenerbahçeli,geçenlerde minicik fener renklerinden bebek çorabı almıştım verdim hiç şaşırmadı.gerçi ölesine beğendiğim için almıştım.ama hiç aklına öle bişey gelmedi sanırım güzelmiş dedi.

Benim eşim Çanakkalede çalışıyor.Eğer hamile kalırsam ona telefon açacağım ve hayatım çok üzgünüm regl oldum diyeceğim ve geleceği gün doktordan randevu alacağım doktora gitmemiz lazım kanamam çoğaldı diyeceğim ve doktorda haberi aldığı zaman ben zaten biliyordum diyeceğim:dance:

ben de. ve ben de eşimle çalışıyorum ama geçenlerde ondan habersiz iki tane minicik yenidoğan şapkası aldım, hani şu tepesi düğümlülerden, evde görebileceği bi yere koymayı düşünüyorum, yastığının üstü ya da kravat çekmecesi gibi.. ama bak o da fenerli ve bu keşke gelseymiş aklıma:çok üzgünüm: feneriumdan bişe alsaymışım:1rolleyes: neyse işte öyle bişeler var aklımda:1rolleyes: hakkaten şöle farklı bi fikre değişirim bu fikri, yok mu başka:uhm:

bi de eşim fenerli de de üçüz olalımm:roflol:

harika bir fikir bence bunu uygula:roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…