Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

hayatım ben yalnış anlamadım seninde yalnış birşey yazdığını okumadım ben sadece doğurup sokağa atan annelere çok kızıyorum çünkü bizler o kadar istememize rağmen allah onlara veriyor ve onlar kıymetini bilmiyor bunu anlatmaya çalıştım ama sanırım kendimi yalnış ifade ettim:1hug:

yok hayatım öyle bişiy düşünmeyeceğini biliyorum kimsenin ama ben hani sen öyle yazınca birden bencillik ediyomuş gibi hissettim kendimi ondan tekrar bişiyler yazayım dedim anlıyorum tatlım seni birden üzülmüştüm yanlış anlaşıldım diyea.s.

kıssslar bende yeni başladım çalışmalara kürtaj oldum dün ilk günümdü ama hazır hissetmiyom daha korkuyorm yine ölürse diyee duaedin hamiş kalcakmıyım acaba

kıssslar bende yeni başladım çalışmalara kürtaj oldum dün ilk günümdü ama hazır hissetmiyom daha korkuyorm yine ölürse diyee duaedin hamiş kalcakmıyım acaba

canım üzüldüm.. ama tam anlayamadım, istemeyerek mi küretaj? ve neyin ilk günü??:uhm:

Kızlar benım gecen adetımın bıtımınden 2 gün sonra göğüs agrılarım başladı ve hala devam ediyorve adete 8 gün kaldı.Bu gidişle adet olana kadar agrıcak .deli olucam nıye bu ay boyle oldu,önceden 1 hafta kala baslardı

BU ÇOK İLGİNÇ BİR DURUM CANIM YA.NORMALDE HAMİLELİK BELİRTİSİ OLAN GÖĞÜS HASSASİYETİ DÖLLENMEDEN EN ERKEN 3,4 GÜN SONRA GÖRÜLÜRMÜŞ.VALLA ALLAH SABIR VERSİN ÇEKİLİR ŞEY DEĞİL.HEMEN AKLIMA ACABA GEÇEN ADETTEN ÖNCE DÖLLENME OLDU DA ÜSTÜNE Mİ GÖRDÜN DİYE BİR SORU GELDİ?NE DERSİN OLABİLİRMİ BÖYLE BİR ŞEY???

kızlar beni listeden silin maalesef adet oldum ve artık bu sevdadan vazgeçtim oluruna bırakacam sıkıldım bu bekleyişten YÜCE RABBİM hepinizin yolunu açık etsin kucaklarınıza bebişleri versin dilek kapılariniz açık olsun

ÜZÜLME HAYIRLISI OLSUN!!!RABBİM NE ZAMAN NASİP EDERSE O ZAMAN OLACAK İNŞALLAH HAZİRAN NASİBİNDİR..İNŞALLAH YAZ HAMİŞİ OLURSUN CANIM

Günaydın Kızlar
Nasılsınız bakalım?Bende tuhaf bir heyecan var neden bilmiyorum içim kıpuır kıpır.Adet olan arkadaşlar üzülmeyin ne olur inanın sayfaları okudukça adet olanları sanki kendi
m adet olmuşum gibi üzülüyorum benim daha 10 günüm var ama sanki içimden bir ses 'kızım sen hamilesin hareketlerine dikkat et ' diye durmadan bir ses uyarıyor gerçi eğer hamileysem bu sefer beni başka dert kaplayacak çünkü doktorum 9. haftada bana dikiş uıygulayacakfisfisfis Neyse sizlere çok alıştım uyanır uyanmaz ilk işim sayfaya bakmak oldu:1rolleyes:

CANIM DENİZ 1634 İLK ÖNCE GÖĞSÜNDE BİR ATEŞ OLDUĞUNU SÖYLEDİ.BEN DE NASIL YANİ GÖĞÜSTE ATEŞ OLUR MU DİYE DÜŞÜNÜP İNTERNETTE ARAŞTIRDIM.VÜCUT ISISI ARTTIĞI İÇİN O GÖĞSÜNDEN HİSSETMİŞTİ.İÇİNDEKİ HEYECAN İNŞALLAH SEVİNCE DÖNÜŞÜR DAHA DOĞRUSU HEPİMİZİN SEVİNCİNE DÖNÜŞÜR İNŞALLAH..BEN DE OKULDAN GELİR GELMEZ AÇIP BAKIYORUM BU ARALAR ÇOK YOĞUNUM PEK İLGİLENEMEDİM BURAYLA AMA AKLIM HEP SİZCE ...İÇİMDE BİR UMUT BİR KIPIRTI SENDEN DE BU MÜJDEYİ ALACAĞIMI SÖYLÜYOR ....İNŞALLAH

Aylin T Canim çok Sağol Vallahi Bana Iş Birakmamişsin Yine Liste Süper Olmuş Ellerine Sağlik..

Ceylan Bayiliyorum şu Pozitifliğine Hokus Pokusta Nereden çikti?alemsin çok Güldürdün Beni.istersen Canim Listenin Hepsini Hokus Pokusa Gerek Kalmadan Pembişe Boyarim Ama Pembişleri Nasil Hamiş Yaparim Onu Bilmiyorum..bu Arada E Okul Tam Başimiza Dert Oldu Ya Sorma..(aslinda Burada Bu Kadar Yazişana Kadar O Yazililari E Okula Girerdik Ama Burasi Beni Mutlu Ediyor E Okul Mutsuz Ediyor Girmek Istemiyorum) Branşin Ne Canim?

ay aynen benimde öyle ya tembel tembel oturuyorum hıh ben oturunca bebek gelecek ya ondan bi miskinlik çöktü üstüme nerdeyse bütün gün netteyim okul olmasa branş ingilizce canım senin ne

:nazar:ayy bu ayın hamişleri birer birer pembe oluyo hade darısı başımıza, hamişleri kutluyorum 2 hafta kaldı bana heyecanla bekliyorum çalışmalara devam ediyoruz hepimiz için hazırlısı diyorum arkadaşlar

ayy bu ayın hamişleri birer birer pembe oluyo hade darısı başımıza, hamişleri kutluyorum 2 hafta kaldı bana heyecanla bekliyorum çalışmalara devam ediyoruz hepimiz için hazırlısı diyorum arkadaşlar

arkadaşlar bu takvimleri nası yapıyorsunuz? adet tarihimi görüntülemek istiyorum bende

Aylin T Canim çok Sağol Vallahi Bana Iş Birakmamişsin Yine Liste Süper Olmuş Ellerine Sağlik..

Ceylan Bayiliyorum şu Pozitifliğine Hokus Pokusta Nereden çikti?alemsin çok Güldürdün Beni.istersen Canim Listenin Hepsini Hokus Pokusa Gerek Kalmadan Pembişe Boyarim Ama Pembişleri Nasil Hamiş Yaparim Onu Bilmiyorum..bu Arada E Okul Tam Başimiza Dert Oldu Ya Sorma..(aslinda Burada Bu Kadar Yazişana Kadar O Yazililari E Okula Girerdik Ama Burasi Beni Mutlu Ediyor E Okul Mutsuz Ediyor Girmek Istemiyorum) Branşin Ne Canim?

gizemcim zevkle yapıyoruma.s yeni hamişler duasıyla:dance:

ben de. ve ben de eşimle çalışıyorum ama geçenlerde ondan habersiz iki tane minicik yenidoğan şapkası aldım, hani şu tepesi düğümlülerden, evde görebileceği bi yere koymayı düşünüyorum, yastığının üstü ya da kravat çekmecesi gibi.. ama bak o da fenerli ve bu keşke gelseymiş aklıma:çok üzgünüm: feneriumdan bişe alsaymışım:1rolleyes: neyse işte öyle bişeler var aklımda:1rolleyes: hakkaten şöle farklı bi fikre değişirim bu fikri, yok mu başka:uhm:

hep aynı hayallerimiz.bebişlerde aynı hevesde valla kızlar...:smiley-cool:

ay hadi ya ne güzel bir haber

marina00 canım seni çoooooooooooooooooooooook tebrik ederim
darısı biz olmayanların başına.
allah ım ananlı babalı büyütmek nasip etsin.sağlıklı saatli,uzun ömürlü ve hayırlı evlat olsun

X