Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

canım ben haftaya yapıcam yazılıları ama daha şu eokula 2.yazılıları girmem gerek yöneltmeler doldurulacak ay sonuna kadar 3.yazılılar yapılacak okunacak davranışlar verilecek ama ben miskin miskin oturmuş kk ya takılıyorum ne güzel dimi ha bide bu bebek ne zaman gelcek diye oturdum bekliyorum:)))

CANIM İNŞALLAH HAMİLESİNDİR...DENİZ 1634 TE İLK OLARAK GÖĞÜSLERİNDE BİR ŞEYLER OLDUĞUNU SÖYLEMİŞTİ.ŞİMDİ HAMİŞ..

Ağzından bal akıyor..İnşallah ondaki şikayetler nelerdi hatırlıyormusun?Peki benim için daha erken değilmi belirtileri vrmesinde:bbo:

kızlaaaaaaaar günaydın.nasılız bugun....güzel günle diliyorum hepinize.umut dolu sevgiyle kalınç

Canım onu bende araştırdım.Bildiğim kadarıylar kız spermler 4 5 gün kadar yaşıyormuş.Yani ovalasyon gününden 4 5 gün önce girilen ilişkide kız olma olasılığı yüksekmiş.Bende şaşırdım çünkü bende spermlerin 72 saat yaşadığını biliyordum.

valla biraz özel olacak ama ovulasyondan 6 gün önce 2 şer gün aralıklarla ilişkiye girdik..hergün olması sperm kalitesini azltırmış diye okumuştumda.....

firuzecim rabbim gönlüne göre versin kimseye aratmasın hayırlı evlatlar versin..benim ilk ay denemem ama olmayacak biliyorum..sen tedavi görmüyormusun..tüp bebek falan..

yaa kızlar dedim yaa ben ateş ölçümü yaptım ama hiçbir değişiklik olmadı ateşimde diye demekki belirgin bir artış olmuyor bende..üzülünce eşim dediki belli olmaz bak ovulasyon gününde bile çıkmamış hiç belki olur dedi...adetime 8 gün var ve ben genelde 10 gün öncesinden hissetmeye başlarım..göğüslerim çok acımaya başlar hafiften kasıklarımda ağrılar başlar...hiç bir şey hissetmiyorum..bir mucize olurmuş allahım nasıl sevinirim yaaa..

kızlar bide benim adet dönemlerim çok ağrılı geçer doktora gitmiştim önceden bişey yok dedi ama kimiside diyorki kesin kist vardır,yada yumurta kalındır çatlarken zorlnaıyordur...çocuğun olmasına engel olabilir diyor.bunlar kulaktan dolma bilgilermi yoksa ağrıların gerçekten bunlarla ilgisi varmıdır.doktorada gideceğim zaten yakında ama sizede sorayım dedim

kizlar Ben De Yarin Adet Olmam Gerek.aslinda Karnim Ağirmaya Başladi Yumurtaliklarim Da Hafif Bi Sanci Var.yorgun Ve Halsizim.sanirim Adet Olacağim Kizlar.

yaa kızlar dedim yaa ben ateş ölçümü yaptım ama hiçbir değişiklik olmadı ateşimde diye demekki belirgin bir artış olmuyor bende..üzülünce eşim dediki belli olmaz bak ovulasyon gününde bile çıkmamış hiç belki olur dedi...adetime 8 gün var ve ben genelde 10 gün öncesinden hissetmeye başlarım..göğüslerim çok acımaya başlar hafiften kasıklarımda ağrılar başlar...hiç bir şey hissetmiyorum..bir mucize olurmuş allahım nasıl sevinirim yaaa..

kızlar bide benim adet dönemlerim çok ağrılı geçer doktora gitmiştim önceden bişey yok dedi ama kimiside diyorki kesin kist vardır,yada yumurta kalındır çatlarken zorlnaıyordur...çocuğun olmasına engel olabilir diyor.bunlar kulaktan dolma bilgilermi yoksa ağrıların gerçekten bunlarla ilgisi varmıdır.doktorada gideceğim zaten yakında ama sizede sorayım dedim

canım evet doktora görünmende fayda var, çikolata kisti olabilir. kuzenim yaşadı bu sorunu, çok sancılı olurdu adetleri başından beri, son zamanlarda süresi de uzamıştı, tedavi oldu, şimdi bi kızı var:) ama çikolata kistiyse hamile kalma ihtimalini oldukça düşürür hatta ileri aşaması tedavi edilene kadar geçici kısırlık nedenidir. dr ihmal etme umarım bişe yoktur ve bu ay gebe kalırsın. zaten en iyi tedavisi aslında gebelikmiş, eritirmiş.

Ya bu arada benim de adet belirtilerim çoktaaan başlamış olmalıydı, göğüslerim hassaslaşmaya başlar benim de senin gibi ve 4 gün kaldı adet gününe, hiç adet belirtim yok! canım inşallah ikimiz de hayırlısıyla hamileyizdir:dance:

CANIM İNŞALLAH HAMİLESİNDİR...DENİZ 1634 TE İLK OLARAK GÖĞÜSLERİNDE BİR ŞEYLER OLDUĞUNU SÖYLEMİŞTİ.ŞİMDİ HAMİŞ..

Ağzından bal akıyor..İnşallah ondaki şikayetler nelerdi hatırlıyormusun?Peki benim için daha erken değilmi belirtileri vrmesinde:bbo:

canım günaydın.bende ayın 30 unu bekliyorum ama hiçbir belirti yok.Çok üzgünüm çoook

benimde 29 mayıs canlarım eğer olursa hamişlik doğum günüme denk gelicek eşime benden hediye olur inşallah

:nazar:HAMİŞ OYEK ______ 1 Mayıs
DRAJEE______________2 Mayıs
Leylimley _____________ 2Mayıs
Hilanur________________3 Mayıs
:nazar:HAMİŞ Kayram2006____ 4 Mayıs
Maviorman_____________5 Mayıs
:nazar:HAMİŞ Deniz 1634______ 7 Mayıs
Benssenb______________7 Mayıs
:nazar:HAMİŞ Marina00______7 Mayıs
Miral__________________8 Mayıs
Bebeğim28_____________8 Mayıs
Funda72_______________9 Mayıs
Bidibidi_______________10 Mayıs
Aştikom_______________11 Mayıs
Lugesya_lin___________11 Mayıs
Eylül_________________13 Mayıs
Bebekim123___________13 Mayıs
Mugebenip_____________14 Mayıs
S.ozozel_______________14 Mayıs
Giznur_________________14 Mayıs
Zeko34________________15 Mayıs
SUDENAZ222__________15 Mayıs
Kızılcık_______________15 Mayıs
BEYAZ MELEK_________15 Mayıs
Loveactually____________18 Mayıs
Aylint_________________18Mayıs
Kokteyl_______________18 Mayıs
Shoksheke____________20 Mayıs
Tuğba_a______________20 Mayıs
Sudenaz77____________20Mayıs
Gizemx_______________22 Mayıs
Latifeelif______________22 Mayıs
Rehavet_______________22 Mayıs
Aysbar ______________23 Mayıs
eDuS________________23 Mayıs
İsranur_______________24 Mayıs
Apexnsaip____________24Mayıs
Muzurperi_____________24 Mayıs
*sennur*______________25 Mayıs
Balsurat _____________25 Mayıs
Arzuhalim_____________27 Mayıs
Kasem_______________27 Mayıs
Melankolia_____________28Mayıs
Senemcik______________29 Mayıs
Ceylan 83_____________30 Mayıs
Karakız82 ____________30Mayıs
Balımnur_____________
Seka________________
BeReN35____________
Lugesya_lin __________
Angel...baby__________
JENNİFER LOPEZ_____
Edamecrin_____________
Cereneren_____________
Sahre_________________
Melek32_______________
FİRUZE______________

kızlar beni listeden silin maalesef adet oldum ve artık bu sevdadan vazgeçtim oluruna bırakacam sıkıldım bu bekleyişten YÜCE RABBİM hepinizin yolunu açık etsin kucaklarınıza bebişleri versin dilek kapılariniz açık olsun

kızlar beni listeden silin maalesef adet oldum ve artık bu sevdadan vazgeçtim oluruna bırakacam sıkıldım bu bekleyişten YÜCE RABBİM hepinizin yolunu açık etsin kucaklarınıza bebişleri versin dilek kapılariniz açık olsun

Canım üzülme, belki de oluruna bırakmak daha doğru.. düşünmeyince daha çabuk oluyo diyenler duydum.. inşallah tez vakitte müjdeyi ver bize, ok?a.s

Aylinttt canım ben adeti yanlış yazdırmışım 23 mayıs olarak değiştirirmisin a.s

Kızlar benım gecen adetımın bıtımınden 2 gün sonra göğüs agrılarım başladı ve hala devam ediyorve adete 8 gün kaldı.Bu gidişle adet olana kadar agrıcak .deli olucam nıye bu ay boyle oldu,önceden 1 hafta kala baslardı

Günaydın Kızlar
Nasılsınız bakalım?Bende tuhaf bir heyecan var neden bilmiyorum içim kıpuır kıpır.Adet olan arkadaşlar üzülmeyin ne olur inanın sayfaları okudukça adet olanları sanki kendi
m adet olmuşum gibi üzülüyorum benim daha 10 günüm var ama sanki içimden bir ses 'kızım sen hamilesin hareketlerine dikkat et ' diye durmadan bir ses uyarıyor gerçi eğer hamileysem bu sefer beni başka dert kaplayacak çünkü doktorum 9. haftada bana dikiş uıygulayacakfisfisfis Neyse sizlere çok alıştım uyanır uyanmaz ilk işim sayfaya bakmak oldu:1rolleyes:

Günaydın Kızlar
Nasılsınız bakalım?Bende tuhaf bir heyecan var neden bilmiyorum içim kıpuır kıpır.Adet olan arkadaşlar üzülmeyin ne olur inanın sayfaları okudukça adet olanları sanki kendi
m adet olmuşum gibi üzülüyorum benim daha 10 günüm var ama sanki içimden bir ses 'kızım sen hamilesin hareketlerine dikkat et ' diye durmadan bir ses uyarıyor gerçi eğer hamileysem bu sefer beni başka dert kaplayacak çünkü doktorum 9. haftada bana dikiş uıygulayacakfisfisfis Neyse sizlere çok alıştım uyanır uyanmaz ilk işim sayfaya bakmak oldu:1rolleyes:

günaydın canım.
ne dikişi uygulicak?
ve bu arada hayırlısıyla müjde ver inşallah:dance:

X