Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

elifcim çok sevindim doktor daha erken falan dedmi tedavi için işallah eşindede problem yoktur bebişin gelir en kısa zamanda sende kafana takma emi en önemlisi bu ibliyosunki

merhaba sevcancım.Bulbukcuğum 30 yaşındayım artık ve 6.ayımız bu ay o sebeple istediğimi söyledim,hatta ben yaşımın geçtiğinden bahsedince kızdı eltisinin 46 yaşında yeni bebeği olmuş,yumurtalıklar iyi durumda olduğu sürece yaş problem değildir kafana takma dedi.

Bulcuk benimde 5.ayım 23 aralık reg oldum bende..
Ama doktora gittim dayanamadım çünkü..
Herşey normal dedi.Kis yok dedi iltihap bile yokmuş bugün yarın olur dedi..Allah verirse olur inş.. 1 sene olmassa gelin diyo doktorlar..inş önümüzdeki ay hamile kalırız amin..

Allah tez zamanda hayırlı sağlıklı evlatları verir inşallah bize arkadaşım.Benim de bu ay 6.ayım artık ve benim de 21 aralıktı,yakın tarihlerimiz.İnşallah müjdeyi tez zamanda veririz birbirimize.Allah herkese versin.Eşin sperm tahlili yaptırdı mı?sonuçlar nasıl?yaş kaç bu arada?

Tarihlerimiz çok yakınmış arkadaşım, ben 23 yaşındayım eşim sperm tahlili yaptırmadı sadece ben gittim doktora sorunmu var acaba diye allahıma şükürler olsun ki bişey çıkmadı tatlım..

aybala42 ve trackeki okudumda yazdıklarınızı benimde 5.ayım sat13 aralık bende dr gittim hiçbişey yok dedi 1 yıl olmazsa tedaviye başlıyorlarmış bakalım hepimiz için hayırlısı olur benim ilk defa bu ay 2 gün geçti hiç böylr bişey olmazdı 3.günün gecesinde regl oldum kesin hamileyim dedim çünkü ilk defa gecikme oldu die kısmet değilmiş demekki bide sorayım size 30.gün adet olunca yumurtlamayı nasıl hesaplıyosun kafam karıştı da bide anneme sordum hani kızlar anneye çekermiş ya annemde 6.ayında kalmış içim rahatladı biraz bakalım doğru çıkacakmı inşallah üçümüzde aynı zamanda hamile kalırız inşallah ayrı şehirlerde aynı mutluluğu yaşarız iyi seneler diliyorum arkadaşlar

canım benim de aynen seninki kibi 3 gün gecikti kesin hamileyim dedim ama malesef adet oldum.bende kızımda 6. ayımda hamile kalmıştım. şimdi ikinciçocuğumu isyiyorum.5.ayım bakalıminşallah olcak.zaten gecike adtler hamilelik habercisiymiş.yumurtlama gününü netten yardım alarak öğrenebilirsin

iyi dileklerin için teşekkürler canım.benim annemde 6.ayında hamile kalmış işte 5.ayın bitimi falan.Allah aratmadan tez zamanda sağlıklı hayırlı evlatlar versin hepimize.İnşallah 2009 un ilk hamişleri biz olur ve buradan müjdeyi tüm dostlara veririz.öpüyorum .

Canım iyi dileklerin için çok teşekkürler nasıl mutlu oldum anlatamam.Benim annem 3 ay sonra hamile kalmış..
inş.dediğin gibi olur hamile haberlerimizi birbirimize müjdeleriz

eeee tabi müjdeleri vercez pozitif düşünce gücüylü yapmak istediklerimizi çağırıcaz :):):)):):)nasıl iyi laf ettim canlarım dimi dün gece uyuyamadım hesap kitap yapıyodum yumurtlama günlerimi eşim dediki noldu bu seferde yanlış zamanlardamı ........ :):):):)):):)tam komedi hayatımız valla gelmeden uğraştırıyolar ya

aaaa bu arada ne diyicem aymuelcim sen bizden tecrübelisin hangi günler daha önemli napca nedcez akıl ver moarl ver ya bize ben şu yumurtlama günlerini denince kafam karmakarışık oluyo çok okuyorum heralde hepsi birbirine girdi anlayacağın :):)):) öpüyorum canım bun aradaende istanbuldayım ama şu bilgilerinizi nasıl ekranda gösteriyosunuz ben bir türlü becermedim valla öpüyorum hepinizi

benimde aslında kafam karışıyo biraz ilk hamileliğimde doktorum bana adetinin 12. ve 17. günleri ilişki olsun demişti.ama birgün arayla olcağını söylemedi bizde ogünler günde iki defa ilişki oldu.yani oay hamile kaldım.yani şimdi gün aşırı diyolarya ya yumurtlama günlarimizi kaçırıyorsak.tamam spermler açısından daha mantıklı ama ben öyle hamile kalmıştım.şimdi hergünmü gün aşırımı anlamadım.(bide kızlar birleşmeden sonra mümkünse uyuyun sabaha kadar hiç kalkmayın.)

KIZLARRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR forum altlara düşmüşşşşşşşşşşşşşşşşş olmuyor böyle,Nurrrrrrrrrrrrr,gizemx,Asyacan,sevcan,burcuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu nerdesinizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz?

kızlar benim de beşinci ayın ilk defa bu ay 8 gün geciktim sonunda iki gün leke geldi 3. günden itibaren hastalanmcamaya başladım nedir bu anlamadım da zaten ama ben de bu hafta doktora gitmeyi istiyorum dayanamıycam yani :))) hadi bakalım derler ya"kırkımız karışsın"

arkadaşlar merhaba öncelikle hepinize iyi yıllar dilerim.ben siteye bu gün üye oldum, bi konuda yardımınıza ihtiyacım var ben 11 aydır bebek istiyorum fakat olmuyor çünki pko'luyum.yumurtalıklarım hiç yumurta üretmiyordu bu ay en büyüğü 19mm olmak suretiyle 8 adet yumurta oluşmuş.yarın çatlatma iğnesi vurulucam.kısacası aranızda çatlatmayla hamile kalan varmı yada pko lu olupta hamile kalan varmı beni bilgilendirirseniz çok sevinirim

herkese iyi akşamlar....

amannnnn maşallah ilaçsız 8 yumurta nasıl oldu?Benim ilaçla anca 2 yumurtam oldu? özel bir şey mi yaptın? hepsi 19mm miymiş?

KIZLARRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR forum altlara düşmüşşşşşşşşşşşşşşşşş olmuyor böyle,Nurrrrrrrrrrrrr,gizemx,Asyacan,sevcan,burcuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu nerdesinizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz?

burdayız canım biz sürekli diğer topikte hep varız aramıza katıl sendwe ortam güsel kafan dağılır

EVET arkadaşlarım bugün içimin sıkıntısından ne yapacağımı bilemedim dışarıda çıkmıştım eczaneden gebeliği 5-7 gün önceden gösteren testen alıp yaptım malesef sonuç ((( zaten kızlar biz korunmayı bırakalı benim kasımdada yumurtlama olmamıştı yani o kaygan yumurtlama olduğunu gösteren yumurta akı kıvamındaki şey gelmemişti bu ayda olmadı bunu çok merak ediyorum sizdede olmadığı oldumu böyle olunca o ay hamile kalınmıyomu yani_?_

bide bilenler için soruyorum dr dan randevu aldım ilkdefa gidicem aranıda bilen varmı TÜRKİYE HASTANESİ DR .NEVRA TOPALİSMAİLOĞLU bilginiz varsa lütfen yazarmısınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…