Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

teşekkür ediyorum kızlar tecrübelerinizi paylaştığınız için ayrıca bir şey sormak istiyorum genelde belirtiler nasıl oluyor mesela regl olamadığınız dönemde aşırı kasık ağrısı normalmidir?

evet canım çalışınca zor oluyor. Ben evlendiğimde hemen istiyordum çocuk ama eşim istemedi. Hemen düşündüğüm için çalışma hayatıma son verdim çünkü çocuğumla sadece ben ilgilenmek istiyorum. Çalışmaya zorunlu olunca da mecburen idare etmeyi öğrenmek zorunda kalıyorsun. Tedirginlik bende de var bazen vazgeçsem mi acaba diye düşünüyorum :26:

Tüm arkadaşlara teşekkür ederim iyi dilekleri için.
Dualarınıza ihtiyacımız var.
Allah sonuna kadar gitmek nasip etsin inşallah.
Sizlere de nasip etsin Allah hayırlısıysa..

Canım regl görmeye başladığımdan beri sadece 2 kez 6 günlük gecikmem olmuştu biri geçen yıl diğeri bu yıl onda da aşırı derecede kasıklarım ağırıyordu sanki birileri yumurtalıklarımı avuçlamış aşağı doğru çekiyordu hatta hamileyim sanmıştım. Regl belirtileriyle hamilelik belirtileri aynıymış. Bunun haricindeki Regl günü gecikmeden yaşadığımız belirtiler bence kesinlikle psikolojik sen bence bi idrar testi yap eğer negatif çıkıpta hala hastalanmıyorsan 2-3 gün daha bekleyip kan tahlili yaptırabilirsin.

devlet memuruyum ben de..çalışmaya devam yani...
Çocuk herşeyi değiştiriyor, ilişkinin boyutunu, hayat şeklini, aile ilişkilerini...Bunlar beni korkutuyor ama insanın içinde bir canlı büyütmesi çok heyecan verici Bir yeğenim var, 5 aylık. Onu sevdikçe daha çok çocuk ister oldum

benim de yeğenim var 9 aylık hayat ışığım o benim bütün annelik duygularını onda yaşıyorum. Evet canım çocuk olunca hayat tamamen değişiyor tereddütlerim olsa da ve istemeyeceğim şeylerin başıma geleceğini bilsem de anne olma duygusu daha ağır basıyor.

sea cnm hayırlııı olsun darısı başımııza inş:)

kızlar iş ile çocuk nederece gider tam fikrim yok ama etrafımda çok örnek var.
kuzneim 6 se üniv okudu güzelde işi vardı evlenince arka arkaya iki cocugu oldu..daha 1.yi dogurdu 4. aylıkken begi ikinciye hamile kaldı..bunalıma girdiiiii sadece cocuklarla ilgileniyor.. hep diyor keşke işimi bırakmasaydım bunalıma girdim diyor.. gercekten tamen çöktü hayattan zevk almıyor...
ama benim tüm arkadaşları çalışıyor ve bekleri var yada hamileler.. bdensel olarak biraz yorucu amaa moral olarak çok iyiler..
ben dogu yapsam kaynanam bakcak.. işe giderken yolumun üstünde.. oraya bırakcam. iş dönüşü alcam..haaa bakıcıya bırakmak zorunda olsam işten çıkardım.. ama şartlarım çok rahat işim iyiiii kaynanam mis gibi bakar...işi götürebidigim yere kdr götürcem.. ama baktım ikisi birarada olmuyor tabiki bırakırım işimi ....kesin konuşmayı sevem dünya hali beli olmuyor çünkü:)
ben 1 sene evlendim evde oturdum resmen bunalıma girdimm... gercekten hayattan kopuyorsunnn enerjin az oluyor... endimi sanki hizmetçi gibi hisediyordum ev işi yemek ütü bulaşıkk.... ha şimdide yapıyorumm ama evde oldugum gibi yıpratmıyorum kendimiii :)

kısacası herşeyi akışına bırakmak lazımmmm... kimisii sadece bebegine bakarak mutludur kimiside iş ve bebekle.. herkesin ruh hali farklı tabi:)ama bebek güzel şey herşekilde büyür düşünmeyin nolcak bakabilirmiyi falan diye düşünmeyin:) arkadaşlarım hep diyor bebek olmadan önce boşuna amaçsız yaşıyormuşummm:)

Kızlar dün akşam kan tahlili sonucumu aldım.
Beta-Hcg : 58
hemen doktorumu aradım.
Gözünaydın gebesin 10 gün sonra kontrole gel ve saçını boyatma dedi
canım çok sevindim.tebriklerrrrr
canım spermler içerde uzun süre kalıyor eğer bi sorun yoksaç.bi arkadaşım yumurtlamadan 4 gün önceki ilişkiyle hamiş kaldı
canım sen hamiş kalabilirsin bu durumdan...

Son düzenleme:

İSİM
BAT
DURUM
fidankaa
30 Kasım

hulyabaskurt
1 Aralık
Hamişşş
mavusbebek
1 Aralık
Kırmızı kart
su4184
1-2 Aralık
Kırmızı kart
gull-aslan
2 Aralık
Kırmızı kart
aysunayy
2 Aralık
Kırmızı kart
seraprap
3 Aralık

haticeee
3 Aralık
Kırmızı kart
ozler86
3 Aralık

baharer
4 Aralık

sheima80
4 Aralık

perilous
5 Aralık
Kırmızı kart
sinhus
5 Aralık

depresyonnn
6 Aralık

mulberry8092
6 Aralık
Hamişşş
pdr55
6 Aralık

sub
6 Aralık

angelif
6 Aralık

deryalcın
7 Aralık

kepi3
7 Aralık

didos86
7 Aralık

sea.1013
7 Aralık
Hamişşş
prensesra
7 Aralık

saremsinsen
7 aralık

seastarh
7 Aralık

slna
8 Aralık

mugus1980
8 Aralık

eknhanifsay
8-9 Aralık

nevercare
9 Aralık

accident
9 Aralık

Sdfclb
9 Aralık
Hamişşş
Umutsunuz
9 Aralık

sakaaar
11 Aralık

mrysyr
11 Aralık

cadicuk
11 Aralık

niluferr
12 Aralık

orkide2
12 Aralık

Sesevda
12 aralık

nilufereren
13 Aralık

Sama
13 Aralık

Yesil33
14 Aralık

sementa33
15 Aralık

yezal
16 Aralık

ozlemk
16 Aralık

aleyyna
17 Aralık

mzuhal
18 Aralık

Fdeda
18 Aralık

saranhaeyo
19 Aralık

yasib2538
20 Aralık

ddeerryya
20 Aralık

ikizler5
20 Aralık

beklenti
20 Aralık

gamzelal
21 Aralık

olimbera
23 Aralık

sedosumm
23 Aralık

egemn
25 Aralık

glsshh
24 Aralık

ecntrk
26 Aralık

gocmenkuslar
26 Aralık

cewo
27 aralık

minikgelin
27 Aralık

gece_07
27 Aralık

Gull_aslan
29 Aralık

neslisesu
31 Aralık

mavusbebek
31 aralık

Aysunayy
31 Aralık

Ciceklara
31 Aralık

Hayırlısı diyorum artık...İş yoğunluğum hafiflediği zamanlarda, devamlı kendimi dinliyorum gün içinde. Ağrı var mı, batma var mı diye :44: Aslında yapmamak lazım. Bu ay ilk ayım, evlendiğimizin ilk aylarında ben korundum hapla, sonra ara ara eşim korundu, bazen takvim yöntemi falan uyguladık. Düzenli adet gördüğüm için, iyi kötü anlayabiliyordum yumurtlama zamanımı. İlk defa korunmasız devam ediyoruz ve ben de hemen hamile kalacakmışım gibi bir kanı oluştu. Halbuki böyle bir şey yok. Sanırım ilk ay hamile kalanların oranı %25miş.
Oluruna bırakmak lazım herşeyi.

Bebek olsa da işten ayrılmam. Lisans,yüksek lisans bitirdim. Doktorayı da sırf iş ve çocukla yürümez diye bu dönem başında yarım bıraktım. Daha yeterliliğe girmemiştim. iyi bir işim var, ve ben çalışmazsam kafayı yerim Kendi annem oturduğum şehirde hatta alt sokakta ama önümüzdeki aydan itibaren yeğenime bakıcak, biricik tosbikim o benim Teyzem var bir de, çok samimi bir iki komşumuz var, birileri bakar diye düşünüyorum.
İnşallah tabi, Rabbim sağlıklı bir evlat verirse.

kızlar günaydın
yarın bat.ım. bu sabah test yaptım. negatif
bir haftadır ateş ölçüyorum. 36,5 36,3 lerde seyreden ateşim bu sabah 35,4 olmuş.
yarın kırmızı kartı yerim herhalde.

günaydın canım..hayırlısı olsun.bende hamıs değilsem umudumuz ocak ayında bulusuruz benm testte negatifti ya, ben artık adetten bi gün önce hamis kalma ihtimalı cok yüksek dıye duymustum.onun için cabalıom dün iliski tamam.kırmızılar gelmezse bide yarın sabah oldu mu tamamdır:) hayırlısı olsun hakkımızda.
bence kırmızılar gelmeden sende dene kuzum öptüm byyy

benimde psikolojik olabilirmi kızlar off o zaman çok üzülürüm (((((((((((((((((((

adaşım mrb cnm benimde batım dundu ve beklemedeyım bende senın gb belirtiler inşallah psıkolojık değildir diyorum cnm senın batın ne zaman en son 1 kasımmış batın ama kaç gunde bir regl oluyorsun neden test yapmadın gectiyse gunun yap bir test rahatla cnm inşallah bebişin senınledır cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…