Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

sinhus canım adet sabahı ateşin 37.0.çok yüksek..
baş dönemesi mide bulantısı..
bence hamilesin kuzum hadi İNŞALLAH...

kızlar günaydın
yarın bat.ım. bu sabah test yaptım. negatif
bir haftadır ateş ölçüyorum. 36,5 36,3 lerde seyreden ateşim bu sabah 35,4 olmuş.
yarın kırmızı kartı yerim herhalde.

çok sevindim benimde 3 tane BATtaşım var.....hadi hayırlısı inşallah dördümüzde hamiş kalırız....kızlar irtibatı koparmayalım...battaşız nasıl olsa....

Kızlar dün akşam kan tahlili sonucumu aldım.
Beta-Hcg : 58
hemen doktorumu aradım.
Gözünaydın gebesin 10 gün sonra kontrole gel ve saçını boyatma dedi

hemen doktorumu aradım.

tebrik ederim canım.Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.
batdaşmışız seninle.belirtilerin var mıydı canım?
bende belirti yok, bu sabah idrar testi yaptım negatif, bu ay da olmadı galiba. yarın olmazsam kan testi yaptıracağım.

SEA CANIM TEBRİK EDERİM SENİ
RABBİM KUCAĞINDADA GÖSTERSİN İNŞALLAH.
KIZLAR GÜNAYDINLER OLSUN HEPİMİZE..
fidankaa
seraprap
ozler86
baharer
sheima80
sihnus
yukarıdaki canlar adet gününüz geçmiş hani bize haber???
hepinizden çook güzel haberler bekliyoruz
daha fazla merakta bırakmayın bizi.

merhabalar tekrar :)
arkadaşlar ben en son 1 kasım 2011 tarihinde regl oldum ve şimdi adet sancılarım olduğu halde herhangi bir kanama yok ayrıca halsizim onun dışındada pek bir şikayetim yok bu arada doğum kontrol hapı kullanıyordum en son ağustos 2011 de bıraktım 21 ağustos regl oldum 24 ağustosta bitti sonra 22 eylül 2011 oldum 25 eylül bitti daha sonra 1 kasım oldum ve 5 kasım da bitti ve hala bir şey yok. merak ediyorum acaba kasık ağrılarım feci acaba regl olacakmıyım yoksa hamilemiyim cevaplarsanız sevinirim ?

Selam Sinemcim, aramıza hoşgeldin... Bence bir idrar testi yapabilirsin, büyük ihtimalle sana ışık tutacaktır. İnşallah hamişsindir

canım aslında çok istiyorum ama korkuyorum yaptırmaya ya negatif çıkarsa diye bu arada geçen ay gününde olamamıştım çünkü kist yırtılması olmuş yaklaık 8 gün gecikmişti adetim ama şimdi öyle bir sorunum yok allahtan ama hastalanacakmışım gibi ağrım var devamlı bakıyorum acaba oldunmu diye yada diye diyorum vucut kendini ancamı topluyor onun dışında kendimi çok şişmiş hissediyorum ama göğüslerimde falan herhangi bir sızı yok zaten ne biliyim başka bir belirtide yok

Günaydıınn kızlaarrr mutlu sabahlar herkese

Aramıza hoşgeldin Sinemcim. İstersen bir idrar testi yap eğer hamişsen silikte olsa çizgi çıkar sanırım. Umarım bebişin seninledir canım

Herkese merhabalar :) :80:
Bir süredir okuyordum topiğinizi ama yazsam mı yazmasam mı bilemedim. :78: ben de 1 buçuk yıldan fazladır evliyim. Aslında bir süre daha belkemeyi planlıyorduk bebiş için ama ne olduysa eşim bu ay korunmıcam dedi Son adet tarihim 19 kasımda, bat da 17-18 Aralık civarı. Yumurtlama dönemindeki kasık ağrılarım geçtiğimiz cumartesi başladı, ama akıntımın yoğunlaşması pazartesi oldu. Yoğun iş tempomuzdan düzenli birlikte olamıyoruz. Zaten eşimin de benim de yumurtlama gününe denk getirerek beraber olma çabamız olmadı. C.tesi birlikte olmuştuk
Kasık ağrılarım hafif hafif devam ediyor ama üşütmüş de olabilirim. Bu ay özellikle hamile kalmak için uğraşmamış olsak da içimde bir acaba uyandı. 26 aralıkta 27. yaşımı bitirip 28e giricez, eşim de ben de ve artık zamanı gibi hissediyorum. Bakalım neler olacak
Bekleyen herkese Rabbim hayırlısını versin.

Merhaba canım aramıza hoşgeldin ben de 19 kasımda regl oldum, aynen 17-18 gibi bekliyorum. Battaşız seninle gün aşırı çalışma yaptık biz yumurtlama günü bilmem ne hiç takipte bulunmadım Dün baktım da bazı hesaplamalarda ayın 3 ü bazı hesaplamalarda ayın 4 ü ovülasyon gözüküyor. sperm içimizde 48-72 saat canlı kalabiliyormuş eğer doğruysa birlikte olmadığımız zamanda döllenme olur diye umuyorum :26: umarım bu ay bebişlerimiz bizimle olur

Hoşbulduk
Umarım dediğin gibi olmuştur :) Bir yandan da tedirginim hamilelik konusunda. Çalışıyorum,7 gibi evde oluyorum, bunları düşününce zor geliyor ama bunlar hayatımda hep olacak. Bir şekilde başarmam lazım idare etmeyi

günaydın kızlar... batım 7 aralık.. ateşim 36.5-36.7 arası gidiyor. yalnız bu sabah uyandıktan sonra 10-15 dk sonra ateşimi ölçtüm. ama yataktan kalkmamıştım. 36.3 çıktı. moralim bozuldu çok. sonra eşimi işe geçirdikten sonra tekrar yattım. 1 saat falan uyuyakalmışım. bu sefer gözümü açar açmaz ölçtüm ateşimi ilk defa 36.9 u gördümmmm... aaa bi de uyanmama yakın uykumun arasında sol kasığıma sanki bıçak saplanmış gibi oldu. hatta o nedenle uyandım... bu ay herşeyini oluruna bırakmıştım. ateş ölçümü dışında hiçbir şeye dikkat etmiyordum. ama ateşimi 36.9 görünce birden içimde kelebekler uçmaya başladı... ateşimin ikinci uykudan sonra yüksek çıkması da hamilelik belirtisi olabilir mi? bu arada şunu da söyleyeyim daha önce de bazı günler aynı şekilde küçük şekerlemeler yaptıktan sonra ateşimi ölçtüğümde en fazla 36.7 çıkmıştı ateşim... umutlanmak istemesemde içim bir tuhaf oldu kızlar... ay neyse çenem düştü... yarın olaaa hayrolaaaaa... dua edin kızlarrr...

hemen doktorumu aradım.

Tebrikler arkadaşım inşallah sonuna kadar mühafaza edersin bu durumunu dualarımız seninle, bizimde bat tarihlerimiz yaklaşıyor bakalım hayırlısı ne olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…