Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

minikgelin nerdesin canım benden açık pembe 2 damla kan geldi :))
ay fıstıkkkkkk saç boyalarına bakıyordum dalmışım oralara:) adet günün nezamandı ve 2 damla kan nezaman geldi..inş yerleşme kanamasıdır.. devamı gelmediyse ki öyledir kesinnnn..ay beim bu aralar hafısam sıfırlanmış inan hep unutuyorummmmm bat tarhlerinizi:)
dün yaptım çıkmadı 15 gün olsun bakalım yoksa hep hayal kırıklığı perşembe kan testi yaptıracağım dua edin

allah yardım etsin belemk çok zor heleki okdr bekleyip test yapıp negatifi görünce bide üstne adet olmayınca çok kötü oluyor.. inş geç döllenme oluyordur şuanda göbüşünde:)

amin hep iyiyi düşünmeye çalışıyorum göbeğime dokunup sanki oradası diyorum

)))))) ben yaptim kabardi )) umutlaniyim mi simdi.yok yok ben en iyisi umutlanmiyim

canım daha 20 gün var bat a ama yerleşme kanaması değildir. çünkü ben bunu önceden yaşadım doktorda yerleşme kanaması demişti sonra adet olunca tutunamamıştır dedi. o yüzden umutlanmama gerek yok herhalde

ben de dun yaptim kabardi ama daha once hic yapmadigim icin bir sonuca varamadim , aslinda hamisler denese anlariz

bende her ay acaba hamilemiyim diyordum hamile kaldığım ay ise hiç aklıma gelmedi süpriz oldu bence çok düşünmeyin bırakın kendi haline rabbim yazmıştır hayırlısını

günaydın kızlar;adet ağrım var;geleceği zaman hissettiğim o garip his yine var.Sanırım yine hamile değilim;her ay 2-3 gün öncesinden hissettiğim adet hazırlığı öncesi durumu hissediyorum.

günaydın kızlar
haftaya kötü başladım denebilir.
7 aralık batım.
sonuçları erken alan arkadaşları görünce bu sabah test yapmaya karar verdim.geçen ay eczaneden almıştım.poşet içerisinde zaten.
açıp bakmamıştım.çekmecede duruyordu.
lavaboya gittim testi poşetten çıkardım. ne göreyim test açılmış, yapılmış geri kutuya konmuş.akşam aldığım eczaneye gideceğim.sabah sabah sinirlerim bozuldu

şu anda bu konuyu okuyan veya sonradn okuyacak olan arkdaşlarıma birşey sormam lazım.Allah rızası için bir bilgisi fikri olan paylaşsın.cumartesi sabahı saat11.30 da çatlatma iğnemi vuruldum.36 sat sonra ilişki önerdi doktor.ilişki gerçekleşti.doktorum başka bir gün ilişki önerdiysedeheyecandan duymadım,duyduysam da unutttum.nolur bana yardım edin.sizler de nasıl olmuştu?şimdi ben bir daha ne zaman ilişki kurmalıyım

aaaa;ne biçim iş bu...Eczaneciye çıkış biraz.
ben de denedim cnm bu sabah maalesef tek çizgi.bata daha var;fakat bugün adet ağrım var;his olarak da o moda girdim.

aaaa;ne biçim iş bu...Eczaneciye çıkış biraz.
ben de denedim cnm bu sabah maalesef tek çizgi.bata daha var;fakat bugün adet ağrım var;his olarak da o moda girdim.

sürekli gittiğim eczane.şok oldum sabah sabah. ama akşam diyeceklerimi biliyorum onlara ıyy ellerimi yıka yıka tiksindim testten falan
senin de 7 aralık mıydı canım? 2 gün var daha ama belki çıkar diye umut ediyorum.
gerçi hiç belirti yok. :44:
umarım hamişizdir.
umarım o ağrılar bebişin ağrısıdır. bekleyip göreceğiz. hakkımızda hayırlısı olsun.

ıyyyk...durumu anlayabiliyorum cnm.
inşallah bebiş ağrılarıdır ama ağrılarım genel ağrı.normalde gebeyken nasıl oluyo bilmiyomrum.öyle bir ağrı ki aynı adet ağrısı.

günaydın kızlar güzel bir hafta geçirmenizi diliyorum. umarım hepimiz için güzel haberlerle dolu bir hafta olur...

benim bat :7 aralık
ayın 3 ünde cumartesi günü sabah idrar testi yaptım ilk başta tek çizgi çıktı.
bende yattım uyudum. Prodüktör marka almıştım. 30 dakika içinde çıkan 2. çizgi silik bile olsa sonuç pozitiftir. Ve Doktor testi kadar güvenilir yazıyor üstünde.
Uyuduğum için 30 dakika içindemi yoksa daha sonra mı çıktı silik çizgi onu bilemiyorum.
Ama bir haftadır mide yanmam ve ağrım var.
Hayatımda hiç midem ağrımamıştır ilk defa oluyor.
Geçen hafta salı günü de kasık ağrım vardı bütün gün öldüm ağrısından.
Türk kahvesini çok severdim. Geçen haftadan beri içemiyorum içim almıyor.
Cumartesi günü sabah gittim kan testi yaptırdım. bugün saat 16.30 da sonucu alcaz.
Bakalım artık Allah nasip eder inşallah hayırlısıyla.

inşallah pozitif çıkar canım. Allah hayırlısıyla bekletmeden nasip etsin inşallah.
batdaşız seninle. kan testi yaptırsammı diyorum bende.beklemek ne zor ya.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…