Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

canım benimde oluyor bazen ,benim psikolojik gecikiyor hep.nezaman test yapıyorum negatifi görüyorum hooppp geliyor kırmızılar.yinede ümidini kaybetme ama istersen bir iki gün daha bekle gelmezse bir kan testi yaptır.hayırlısı olsun,allah gönlüne göre versin canım

yani hamile kalırsam kızım olcakmış tabiinşallah hamile kalırım

kızlar hiç karbonat testı yaptınızmı?* idrarını bı kaba yapıyosun dıbe cokerse gebe deilsin kabarırsa hamılesın........ ben daha öncelerı yapmıştım hep dıbe cokmuştu...bu sefer kabardı ilk defa..adetıme daha 1 hafta var..ara ara mıde yanması yaşıyorum..acaba bu karbonat olayı doğrumu..merak iştee:))) daha önce yaptıgımdan farklı olunca umutlanıyor insan hiç kabarmamıştı cunku ılk defa kabardıı:)

ümit fakirin ekmeği naparsın hemen herşeyden işkillenir oldum,adetim de olacaksa bi an önce olsa yoksa ben ümitlenip durcam...
bi iki gün dayanıcam(tabi hala kırmızı yoksa) direk gidip kan testi yaptırıcam...
Allah hepimizin gönlüne göre en hayırlısını versin...

canım gebelik testlerine göre hamileyim.ama karbonat testine göre değilim...dibe çökmüştü

naber canım nasılsın

aslm canım nasılsınnn??

ay iiyim kızlar tam yazdım eşim biden yanıma oturdu sayfayı kapayamadım görrdü hamilelikle ilgili konu okuyorum diye kızdııııı niye yoruyosun kendini falan dedii... bende en azından çabalıyorumm senin gibi kös kös oturmuyorum dedim sinirlenip:)aslında haklı çok kaptırıyorum kendimi.. internette sadece bu sayfayı açmak için giriyorum hoş deil ama insanın elindede deil:)

Son düzenleme:
yaaa bana bir cevap lütfennn yeni hamileler kimler çok merak ettim

merhaba ben yeniyim ama uzun süredir sayfayı takip ediyorum benim 8 yaşında bir kızım var iki yıldır korunmuyoruz ama çocugumuz olmadı doktora gittim bana klomen verdi bittikten sonra gittim bana yumurtamın 19mm oldugunu belli günlerde ilişkiye girmemi söyledi ve şimdi adetime bir hafta var dün dayanamayıp test yaptım ilk çizgi hemen çıktı 3-5 saniye sonra ikinci çizgide silik göründü ve kayboldu ama kasıklarımda aşırı şişme ve aşırı akıntım var bide çok uyuyorum benim gibi sorun yaşayıp hamiş kalan varmı bende hamilemiyim Allahım inşallah evlat sevgisini herkeze yaşatır...

yaaa bana bir cevap lütfennn yeni hamileler kimler çok merak ettim
ay bacım aklıma gelmiyo isim olarakkkkk
yoksa gördüm sordugunudaaa isimler aklımda deil yazcaktım yoksa:) aslında bizim listeyi.. hergün gücellesek iyi muberyy sınıf başkanımızzz :)aralık ayından sorumlu:)

cnm çok erken test yapmıssın ... inan kan testini bile doktorlar yapmıyor.. ben bikere lazere gitcem diye adetime 1 hafta kala gitmiştim nolur nolmaz varsa riske atmıyayım diye ama doktor çıkmaz erken gelmissin enerken 5 gün kala çıkar onda bile kesin sonuc olmaz demişti...bence biraz sabret inş hamişsindir:)

canım gitmedim.ben batımın geçmesini beklicem...artık çarşamaba falan giderim...

mrb mullberry bende bu akşam test yaptım çok açık pembe çıktı ama belli oluyor.senin nasıl çıktı çok mu koyu açık mı?senle benim aynı zamanda galiba adetimiz.hamilemiyim acaba?sabah ilk idrarlada yapıcam.senin markası neydi ?benim nova 3,5 tl.

minikgelin nerdesin canım benden açık pembe 2 damla kan geldi :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…