Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

bişey söliycem deli demeyin bana ama benim ağzım çoook kuruyor kızlarrr su içip duruyorum haliyle wc den çıkamıyorum

ben bulamadım.....
arama motoruna yazdım çıkmadı...
bacım hamilelik belirtisinde var acaba niye göremedinki

kudurtmayın beni akşam akşammm cuma günü negatif çıkan test 4 günde pozitifmi olacak :))))))) ahhhh bir hamişşş olsam kocaman bir pizza ısmarlıycam kendime hehehehe

ehuehu hani bana hani bana piza:) yok yok 11 kilo vereyim sonra ödül olarak yeirm bende
kıslar şimdi ben rejime başlıyorum ya kesin hamile kalırım:)heray hamile olcam diye sallamadım yedim içtim şiştimm şimdi tersini yapıyorum ya tersi olur kesin

ağzın kuruyor çünkü : tatlım hamile çıkınca pizzayı minikle banada ısmarla
kuzucummmm daha 4 gün oldu negatifi yedim ümitlenirsem adetim iyice gecikiyor zaten belimde bacaklarımda ağrı var hem göğüste şişkinlik oluyormuş bende yok

oflu cnm ben kimyasal gebelik sandım demek 1.5 aylıkmış melek olmuşş... inş bu ay hamiş olcan cnmmm rabbim nasip etsinn.. hamile haberi alıp düşürmek çok kötüdür kesin

canım benim sağol yazdığın için evet bugün beşinci gnüydü yarın hemen alayım.kız ya bu ay hamile olursak acaba yumurtlamaya ya da gebeliğe zararı olmaz mı?

canım benim sağol yazdığın için evet bugün beşinci gnüydü yarın hemen alayım.kız ya bu ay hamile olursak acaba yumurtlamaya ya da gebeliğe zararı olmaz mı?

yok cnm yok tam tersine faydası varmışş..
en başlıca görevi hormonları düzeltiyormuş yüksekse normal seviyeye,düşükse normal seviyeye getiriyormuşş.. kistleri eritiyormuşşş.. ben kolay kolay böle şeyler içmem ilk kesz aklıma yattı hatta bunla ilgili topik var 2000 sayfa yazı ve kulanlar var cnmm..baksana benim adet düzenszligimi düzeltti ve karnım agrımıyor hafif sızı var okdr.. eskiden olsa ilk gün yatardımmm işe bile gitmezdim b işe gittim:)faydasının olduguna inanıryorum. normalde yumurtlama zamanı akıntım olmaz bu ay resmen bir peçete dolusu akıntım geldi ve ogun ovulasyon testinde çift çizgiyi gördüm:) bence başla içine sinmiorsa araştır internetten ama başlıycaksan yarın al hemen başla:)

canımın içisin teşekkür ederim balım hemen yarın alacağım inşallah,ben daha önce içtim ama hayıt tohumunu değil de suyunu içtim.suyu hazır satılıyor yine aktarlarda tadı inanılmaz berbat ama çayını içmedim.suyu benim adetlerimi düzenlemedi ama sancımı tamamne aldı dediğin gibi.bi de otunu içeyim belki adetimi düzenler.sen nasılsın daha iyi hissediyor musun?

yeniyıl hediyem gelmedi...bu ayda diğer aylar gibi hüsranla sonuçlandı ...umarım diğer bekleyenler güzel sonuç alırlar herşeyin hayırlısını diliyorum herşeye rağmen...

yeniyıl hediyem gelmedi...bu ayda diğer aylar gibi hüsranla sonuçlandı ...umarım diğer bekleyenler güzel sonuç alırlar herşeyin hayırlısını diliyorum herşeye rağmen...

üzülme canım yani üzül de çok üzülme:))kendini harap etme sakın,Rabbim büyük elbet vardır vakti zamanı

yok cnm ben deleyip içiyorum suyunu bilmiyordum:) buseferde demleyerek iç istersennn belki daha faydalı olur:)ruh halmm biraz daha iyi işyeri okdr canımı sıktıki adet olduguma çokta üzülmedim inan.. normalde adet oldum diye oturup aglayıp erkenden uyumam lazımken ben buralardayım:)

meselafe benimde gelmedi cnmmmmiş ocaga nasip olur:)
ksılar yeni topige gelin hadiii sabredenler kulübü 2012:)

kızlar bişey sorcam...
normalde adet sancım felaket oluyodu
halileykende felaket agrıyodu
ama bu ay hiç sancı yok
o zaman ben yumurtlamadımmı bu ay?
kızlar bi yardım edin nolur?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…