Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

bacım topigi açsakta burdayız :) bu ay bitsin öle gececez:)
ben diyorumkii öle bi siim olsun hep orda duralım heray topik açmayalım.. her ayın sonunda listeyi güncelleriz sadece..
mesela sallıyorum şimdi bi kaç isim
KANKALARLA 2012
BEBİŞLİ 2012
SABREDENLER KULÜBÜ 2012

3.cü isimi ben sevdim sanki:)

SABREDENLER KULÜBÜ 2012 bu güzelmiş.......
bizler sabır abideleriyiz.....

iyiyim tatlım sen nasılsın buayda fazla takılmamayı deneyim dedim ama olmuyor :KK70::KK70: tatlımm bu ay umutluyum senden cok vesvese yapma gelcek bebişin inşallah
iyiyim canım nasıl olayım valla... kanama daha yeni bitti...
neyine umut bağlayayım bilmiyorum...
benim umudum yok bu aydan maleseff...

iyi dielim iyi olsun cnmmm sen nslsın bakim:)

iyiyim bende canım ne olsun adet olmuşsun bi bakıma zamanında geldiğine sevindim en azından bebek var ya da yok diye kendini strese sokmadın....

yeni topiğimizi minikgelin açma aşamasında SABREDENLER KLUBÜ 2012
Ocağı şubatı martı bırakın koşun geli gariiiii!....

güzellll :))) sabreden anne adayları da olabilir hadi aç topiği oleeyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

SABREDENLER KULÜBÜ 2012 bu güzelmiş.......
bizler sabır abideleriyiz.....

iyiyim bende canım ne olsun adet olmuşsun bi bakıma zamanında geldiğine sevindim en azından bebek var ya da yok diye kendini strese sokmadın....

oflu bacım aynennn tam günümde oldugum için sevindi inan beklemek daha kötü en azından hamile deilim biliyorum eminim bundan:)

cnm benim kimyasal gebelikten sonra cabuk hamıle kalanlar var yaww tatlım benm 7 aydır olmuyor senn kadr umutsuz değilm en azından biliyorsun ki hamıle kalabılıyorsun bu ay olmazsa bı dahakı ay sen panik olmaz stres yapma yeter cnm

bu arada ben neden adet olmuyorum ki baş ağrılarım arttı iyice bugün akıntımda var biraz

cnm benim kimyasal gebelikten sonra cabuk hamıle kalanlar var yaww tatlım benm 7 aydır olmuyor senn kadr umutsuz değilm en azından biliyorsun ki hamıle kalabılıyorsun bu ay olmazsa bı dahakı ay sen panik olmaz stres yapma yeter cnm

kimyasal değildi işte... bebek 1.5 aylıkmış...
:KK50:

kudurtmayın beni akşam akşammm cuma günü negatif çıkan test 4 günde pozitifmi olacak :))))))) ahhhh bir hamişşş olsam kocaman bir pizza ısmarlıycam kendime hehehehe:KK52::KK52:

bekli geç döllenme olmuştur........inşalllaahhhhhhhhhhhh hamişsindir.......
ve hamişlik başlar......diyet biter.........
pizzalar mideye inerrrrrrrrr :)))) :KK1:

X