Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

aynı seyler banada oluyor benımde ocak 1 beklenen..kasıklarımda deli gibi bi agrı..bunalıyorum..menepoza gırecek gıbı niye bilmem..sonraagrı bı sol kasıgımda bı sag kasıgımda yer deıstrıp duruyor..adet sanıcısı dıye dusunup ümidimi kestim ...ama bilemiyorum tabi

fermi burda bende çok şey sordum pek kimse cvb vermedi.bazı insanlar üzerinde yoğunlaşma var her neyse daha batına var inan hamile kalmak istediğimiz için yaşıyoruz bunları.bende batıma 5 gün önce test yaptırdım sonuç koca sıfır bugün beklenmeyen bat ve günler öncesi adet olucak gibi ağrılar ve bir ıslaklık tam geldi diyorum sonuç gelen giden yok şuan göğüs yanlarım ağrıo ve akıntım var kan testinde ne gatif alınca çok üzüldüm erken oldugunu bildiğim halde artık idrarda cumaya kadar olmazsam cuma sabah yaparım

sanırım bencede..hamıle kalanlar hep umıtlerını kesıp rahata bıraktıklarında oluyor..evet hamılelık belırtılerı muhakkak var..vucudun degısıyor..bızde okuyup..kendımızdede varmıs gıbı hıssedıp dalıyoruz hayallere...tabi alanda verende Allah..inşallah olacak

gerçket verende alanda allah onun için kafaya takmadan günlerini geçirmek stres çok etkiliyor bebek için değil mutluluk için birlikte olmak gerek.senin beklenmeyen bat nedir

beklemedeyiz bacım dediğin gibi. BAT benim de 4 ocak lakin bende de hiç belirti yok...

canım benim yaa ee ne güzel sende belirtiler var az yada cok.benm bat 3 ocak ama bende hiç bişey yok.off offf erkenmi aceba belirtinin olması için diyorum yada ne zaman belirti olmaya baslar .. bende galiba bişey yok.cok süper düzenli çalısmıstık oysaaa yoksa ben kısırmıyım ((((

hayırlısıyla atlatırsın inş. canım Rabbim sana bağışlasın.inş. hersey yoluna girer gönlün ferahlar.ALLAH YARDIMCIN OLSUN :)

canım anlatsana anannenin fikirlerini

kızlar ben kesin hasta olcam kasıklarımda onun agrıs varrr bide saçma bşy yaptım işyerinde saat 3 de wc ye gittim.. eve geldim 4.30 da tst yaptımm tabik negatif ama diyorum gebelik olsa silik çıkardı sanki

mulbery cnmm dikat et bebişde kendinede.. inş çarşamba kalp atışını duyarsın:) bizde hala ikinci çizgi çıkcakmı çıkmıycakmı diye bekliyoruz adet olcaksakta olalım beöl belirsilik kötü

gerçket verende alanda allah onun için kafaya takmadan günlerini geçirmek stres çok etkiliyor bebek için değil mutluluk için birlikte olmak gerek.senin beklenmeyen bat nedir

canım ben anlamıyorum bat falan da adet bekledıgım tarıh 1 ocak..bu 3.ayım...kasık agrıları cekmeye baslayınca yıne umudum kırıldı..daha ne kadar devam ederım bılmıyorum..bırakayım saymayayım olursa olur diyorum ..ama yine kendimi sayarken,,eczanelerde buluyorum..senin durumun ne

çiçeklara canım nasılsın....
senle BATtaşız.....belirtilerin varmı....
varsa ne gibi belirtiler var....paylaşırmısın.....

caanımm yaa bendeki belirtiler demeyelimde
sadece hani böyle yumurta çatlarken bi agrı olur yaa aynen o ağrıları devam ediyo.
bende fazla ümitlenmek istemiyorum ama beklemekten başka çare yok.
birde biz bu ay sadece 3-4 defa şeettik olurmu bilmem ama ya tutturduysak hesabı beklemedeyim bakalım :1.

sende neler var??

kızlar sızde oluormu bılmıyorum ama hanı adete yakın rahımdeee agrı oluyor yaa sankı assagıya cekılıyormus gıbııı ara ara bende olmaya basladıı galıba gelıcek kırmızılar umıdı kestım ben

hehe famusay görmesin valla senin bu yazını topa tutar:) canım adet belirtileri hamilelik belirtileriyle nerdeyse aynı zaten.hamilelik belirtilerinde de var kasık agrısı.onun içiin hemen ümitsizlie kapılma.bende hiççç belirti yok onu napıcaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…