Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

kızlar sızde oluormu bılmıyorum ama hanı adete yakın rahımdeee agrı oluyor yaa sankı assagıya cekılıyormus gıbııı ara ara bende olmaya basladıı galıba gelıcek kırmızılar umıdı kestım ben

canım bendede adet ağrısı var ya ateş yarın düşer kırmızılar gelir. ama hayatımda ilk defa kahverengi lekelenmem oldu bir ilke daha imza attım :)))

benim beklenmediğim bat bugün canım

selaaaammm
kızlar bişe sorucam şimdi size klomen kullananlar mutlaka çatlatma iğnesi vuruluyor mu..
yoksa istisnai durumda varmı.
mesela yumurtaları büyütüp kendi kendine çatlamasını sağlamak gibi bi ihtimal var mııııııııı:26:

merhaba kızlar, ben yeni katıldım aranıza bende 3 Aydır uğraşıyorum ama hep negatif bu ay ovilasyon testi almadım en son 6 kasımda oldum,
ama bu ay için akıntım yok çok erken gerçi ama çok sıkıldım bu negatiflerden, allah hepimize 2012 ocağında versin :)

canım bendede adet ağrısı var ya ateş yarın düşer kırmızılar gelir. ama hayatımda ilk defa kahverengi lekelenmem oldu bir ilke daha imza attım :)))

bacım ben bu ayan bşy anmaıdm gitti özlelikle senden:) bence şuanda bebiş var göbüşünde ateşin yüksek lekelenmen oldu eeee daha nolsun buna ragmen bebek gelmesse ben bundan sonra hiç belirtilere takılmıycam:)

canım ben kullanamdım ama doktorum istersen vereyim çoğul gebelik olma durumu var demişti ona sormştum iğne varmı diye olmayabilir dedi
benimde kuzenim kullanmıştı onada iğne yapmamışlar

canım ben kullanamdım ama doktorum istersen vereyim çoğul gebelik olma durumu var demişti ona sormştum iğne varmı diye olmayabilir dedi
benimde kuzenim kullanmıştı onada iğne yapmamışlar

sağol canım çok teşekkür ederim..
doktoruma sormayı unuttum
aslında çarşamaba kontrole gidicem bakcak doktor
yumuşlarım büyümüş mü die
hayırlısı allah'tan...

kızlar ben kesin hasta olcam kasıklarımda onun agrıs varrr bide saçma bşy yaptım işyerinde saat 3 de wc ye gittim.. eve geldim 4.30 da tst yaptımm tabik negatif ama diyorum gebelik olsa silik çıkardı sanki

kızlar bakın size ne dicem .
ben ilk hamileliğimde adetim tam 7 gün geçmişti evde idrar testi yaptım ve kocaman bir tek çizgiydi.
ama 10. gün testi tekrarladıgımda anında görmüştüm ikinci cizgiyi.

hamilelik belirtilerinin adet belirtisinden hiç bir farkı yok yani en azından benim için öyleydi.
ben çooookk koşturdum aha şimdi hastalandım işte diye wc ye.
ne bi kere midem bulandı ne uyku halim oldu hele hele göğüs ağrısı acısı hiiiiç olmadı.
o yüzden bence belirtilere fazla takılmamak ve adet gününü beklemek.
bat ı gelmeden idrar testinde nagatifi görenler lütfen ama lütfen üzülmesin.
hele minikgelin özelliklede sen.

biz elimizden geleni yaptık yapıyoruzda gerisi Rabbim'in bileceği iş.
Rabbim cümlemize hayırlı zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah inşalllahhhhhhh

ama önemli bişey zerre kadar akıntım yok kupkuruyum. ya adet olacaksam olsam artık valla sinirim bozuluyor böyle. keşke hiç ateş ölçmeseydim çok moralim bozuk şu an. sinirimden ev temizliyorum bu saatte. aspirin falan içsem hemen sökülür adetim aslında ama acabalar var işte. evde test yok olsa yapacaktım. cumaya kadar bekliycem bakalım

benimde beklenmeyen bat bugün senin gibi perşembe kan testi yaptırdım sonuç sıfır.bence acele etme ve ayrıntılara takılma canım +2 daha koy çarşambadan sonra olmazsak perşembe sabah beraber test yapalım olur mu

inş cnm inşşşş niyeyse son günler geçmiyor bizde iyicene heycanlanıyoruz.. rabbim nasip etiştir inş nediyim bi an umutlu bi an mutsuzum

vala cnm al bendendeokdrkeşke ateş ölçmeseydim sinirerim bozulduu.. sürekliii elimde dijital derece ateş ölçüyorum..aspiirn alma cnm daha adet günün bugun seninnnn hani haftalarca geçse anlarım aspirin almanıda şimdi alma cnmm..off hayırlısıyla ya bebek haberi alalım yada adet olalım böle bekleme sinir bozuyor

haha topa tutmasın beni..tabiki biliyorum uzun zamn bekleyenlerı....ama herkesın derdı bı yerde kendıne oluyor..üzüntülerini paylasıyorum..ama bu da benım 3 aylık sıkıntımı gecırmezki..herkesin hakkında hayırlısı...

canım benim yaaa cok saol Allah razı olsun içime su serptin valla.herkeste varda niye bende belirti olmuyo diye düşünüyodum.hayırlı inş.

aaa ne ayıp ben yokken hepsi buradaaaaaaaaa!kızlar doktora gittim klomen verdi,yumurta takibi ardından çatlatma iğnesi...işte bildiğiniz senaryo bir daha sahnelenecek:))

aaa ne ayıp ben yokken hepsi buradaaaaaaaaa!kızlar doktora gittim klomen verdi,yumurta takibi ardından çatlatma iğnesi...işte bildiğiniz senaryo bir daha sahnelenecek:))

sonuncu kez olur bebiş gelr inş bu ay bacişşşşşşş:) ben azcık yemek yapam net açık okycam yazdıklarınızı

canım ben cumaya kadar bekliycem artık yüzsüzleştim hastaneye gitmek istemiyorum o gün yaparız oldumu

geçmişi okurken yarın test yapmaya heveslendiğini gördüm.rahat dur kız!bak varsa da çıkmayabilir boşuna moralini bozmuş olursun.adetin iki gün geçsin hiç değilse.

tabi haklısın Rabbim hayırlısını en yakın zamanda verir inş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…