Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

canım çok çok geride duruyor kan sonucuna göre evet hamileyim yada değilim diyeceğim kısmet artık

topiğin hepsini okuyamadım sende durum nedir canım

5 günüm var adete cnmm...
gögüslerimin yanları agrıyor.. gaz var.. belim kasıklarımda sızı var batma yok.. dizlerim agrıyor..öle aartılı bi belirtim yok sadece sürkeli karnım agrıyor 1 haftadır.. bugunde kasılarımda sızı var.. bakakalım az kaldı inş hamişizdir:)

innş hamişizdir canım belirtilere fazla takılma bence bende çok takılmıyorum :))

bat a 1 kala geldimm :)))))))))))

napıysnzzzzzzzz hamiş haberne çok sevndmm

rabbim sağ salim kucğna almtyı nasip etsin

innş hamişizdir canım belirtilere fazla takılma bence bende çok takılmıyorum :))
bu ay farklılık hisediyorummmmm bilmiyorum hayırlısı bakalım bekleip görcez:)

bat a 1 kala geldimm :)))))))))))

napıysnzzzzzzzz hamiş haberne çok sevndmm

rabbim sağ salim kucğna almtyı nasip etsin

hoşgeldin cnmmmmm ben olsam test yaoardım:)herkes eböle diyorum :)

kızlar ben yatıryom iyi geceler sabh iş var uyku saatim geldi:)
sabah güzle haberlerle gelirsiniz inş:)hepimizin morali güzel olur inş:)

hunini yerim senin delüüüüüüüüüüüüüüüüü:))))))

canım benim ya inanılmaz pozitif enerji veriyorsun bana sagol canım acaba psikolojikmi etkileniyorum yoksa gerçekten bu ayki belirtilerim çokmu belirgin bilemiyorum bu ay cidden farklı şeyler hissediyorum hissettikçede hem seviniyorum hem korkuyorum aklınıza geldikçe bana dua edin olurmu lütfeeen

uyyyyyy kurban olurum sana canım burdayım ayıptır söylemesi hürrem sultanı izliyorum da :)))))))ama geldim sen yoksun

benimde favori dizim o izlerken pc.yi kucagımdan indirmiyorum gerçi ne annem yine çocugunu kucagına aldı der hep ancak gerçekten bi çocugum olunca indiririm kucagımdan sanırım:))

bugünlük benden bukadar kızlar kaçıyorum ben kızlar biraz kitap okumak istiyorum belki unutturur bu huni durumunu öpüyorum hepinizi sevgileeer

tekrarlıyorum teyyy teyyyyyy kızlarrrr hamilemiiiizzzzz vaaaaaaaaaaaaaar:))))))))))

inşallah bebektir.ben de öyle yapacam zaten canım haftaya pazartesiye kadar ne idrar ne de kan tahlili hiç birini yapmayacağım canım

merak etme hiç aklımdan çıkmıyorsunuz sadece kendime değil hepimize salih sağlıklı evlatlar diliyorum allahtan

gııııııııııız "pozitif"benim göbek adııım:))))))

sabah ilk beni msjımı göreceksiniz kızlarrr
bugün hiç giremedim dersten sonra eltimin evine gittim sohbet bu saatte bitti
kötü haberle başlıyprum akıntım bütün gün devam etti ve şu an kesildi
şiddetli bel ağrılarım adet olacağımı gösteriyor
ben yavaştan tasımı tarağımı toplamaya başlıyım malum ocak ayı topiğine terfi edecek gibiyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…