Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

kızlar bi bakarmısınız nolur kafayı yemek üzereyim benmi hayal görüyorum yoksa o çizgi gerçekten ordamı??mutluluktan halaa ağlamaklıyım gözlerime inanamıyorum:KK43:Eki Görüntüle 311564

holley be holley sonunda bi hamişimiz daha var:) canım hayırlı uğurlu olsun allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin:) taza anne adayı nolur bize çok dua et,hamile kadının duası kabul olurmuş:KK16:

sabah ilk beni msjımı göreceksiniz kızlarrr
bugün hiç giremedim dersten sonra eltimin evine gittim sohbet bu saatte bitti
kötü haberle başlıyprum akıntım bütün gün devam etti ve şu an kesildi
şiddetli bel ağrılarım adet olacağımı gösteriyor
ben yavaştan tasımı tarağımı toplamaya başlıyım malum ocak ayı topiğine terfi edecek gibiyim

tam anlamadım adet oldun mu

günaydın kızlaaar:KK12: ne var ne yok? akşam fazla kaynatmamışsınız geçmişi çabuk okudum:) minkgelin ve famusay içime doğuyo kız siz hamilesiniz bence haa bak demedi demeyin:) çünkü belirtileriz çok bariz:KK8: ben ne güzel heyecanımı kaybetmiştim ama sayenizde yine umutluyum:) bgn 16.30 da doktoruma gidicem yaklaşık 1,5 ay önce sol yumurtalıktan dermoid kisti ameliyatı oldum,açık ameliyat.onun için kontolum vardı zaten,pazar günü adet görmessem pazartesi giderim diyodum ama akıntılardan sonra eşim başımın etini yedi bgn gidicem artık.inşallah ameliyattan dolayı falan bi aksilik yoktur yaa,inşallah akıntılar yerleşme kanamasıdır,dua edelim nolur.bgn herşey belli olcak,feci heyecanlıyım:KK25:

holley be holley sonunda bi hamişimiz daha var:) canım hayırlı uğurlu olsun allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin:) taza anne adayı nolur bize çok dua et,hamile kadının duası kabul olurmuş:KK16:

gozun aydın cnm hayırlı olsun

gözün aydın balım,sen anne olacaksınnnnnn:)))

çok çok çok çok teşeküür ederim canlar..
darısı en kısa zamanda sizlerinde başına insallah..
dua etmezmiyim hiç gördüğümden beri isteyen herkese nasip et die ağlıyorum inanın..
bu teste güvenipte bu kdr sevindim ama insallah yanıtmaz beni.
öğleden sora kan testine gidicem alınca sizede yazarım çokk saolun..

ha bu arada alşam gusül abdesti aldım sonra bi daha da akıntı gelmedi,sabah baktım yine yok.sevindim en azından adet kanaması değilmiş onu anladım:KK31:

çok çok çok çok teşeküür ederim canlar..
darısı en kısa zamanda sizlerinde başına insallah..
dua etmezmiyim hiç gördüğümden beri isteyen herkese nasip et die ağlıyorum inanın..
bu teste güvenipte bu kdr sevindim ama insallah yanıtmaz beni.
öğleden sora kan testine gidicem alınca sizede yazarım çokk saolun..

hadi bakalım inşallah kan testinde de çıkar:) bn eminim kesin çıkar çünkü idrar bu kadar net göstermez yaa,baksana resmen 1.çizgi gibi gayet net:KK16:

hadi bakalım inşallah kan testinde de çıkar:) bn eminim kesin çıkar çünkü idrar bu kadar net göstermez yaa,baksana resmen 1.çizgi gibi gayet net:KK16:

zaten çok tuhaftı ilk o çizgi çıktı ve öbürü netleşene kadar o koyulaştı bile gözlerime inanamadım gerçekten..insallah darısı başınıza kızlar..umudunuzu kaybetmetmeyin..
benim adetim düzensiz son aylarda.adetim geçtikten sonra (7gün geçince) test yaptım çıkmadı..bugun adetimin geceli 21.günüm.bugun de ölesine yaptım testi sonuca göre akşamına adet olabilmek için soğan suyu yapıcaktım.öle umutsuz yaptım ki testi nerdeyse gözüm kapalı damlattım sanki sora damlatır damlatmaz baktım çizgi çıkıyo gözlerim yerinden çıkıcak sandım..:KK1:
çok şükür rabbime gerçekten çıktı 2.çizgim.
herkese 2.çizgisini nasip etsin allah..

ha bu arada alşam gusül abdesti aldım sonra bi daha da akıntı gelmedi,sabah baktım yine yok.sevindim en azından adet kanaması değilmiş onu anladım:KK31:

günaydın herkese:)
tatlım ya bende de biliyosun kahverengi akıntı gelmişti iki gün önce şimdi hiç bişii yok. batım gelsin de bi test yapıcam ya..
belirsizlik de kötü..
bu arada sadece karnımın altında biraz batma var sanki..
başka da bi belirti yok gibi...

zaten çok tuhaftı ilk o çizgi çıktı ve öbürü netleşene kadar o koyulaştı bile gözlerime inanamadım gerçekten..insallah darısı başınıza kızlar..umudunuzu kaybetmetmeyin..
benim adetim düzensiz son aylarda.adetim geçtikten sonra (7gün geçince) test yaptım çıkmadı..bugun adetimin geceli 21.günüm.bugun de ölesine yaptım testi sonuca göre akşamına adet olabilmek için soğan suyu yapıcaktım.öle umutsuz yaptım ki testi nerdeyse gözüm kapalı damlattım sanki sora damlatır damlatmaz baktım çizgi çıkıyo gözlerim yerinden çıkıcak sandım..:KK1:
çok şükür rabbime gerçekten çıktı 2.çizgim.
herkese 2.çizgisini nasip etsin allah..

ayyyy anneeeeeeeeem özür dilerim zaten burada yazmışsın.anaaaaaaaaaaaaam 21. gün mü kız sen ciddi misin?kan testine gitmedin mi?

X