Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

canım çok çok geride duruyor kan sonucuna göre evet hamileyim yada değilim diyeceğim kısmet artık

topiğin hepsini okuyamadım sende durum nedir canım

5 günüm var adete cnmm...
gögüslerimin yanları agrıyor.. gaz var.. belim kasıklarımda sızı var batma yok.. dizlerim agrıyor..öle aartılı bi belirtim yok sadece sürkeli karnım agrıyor 1 haftadır.. bugunde kasılarımda sızı var.. bakakalım az kaldı inş hamişizdir:)

5 günüm var adete cnmm...
gögüslerimin yanları agrıyor.. gaz var.. belim kasıklarımda sızı var batma yok.. dizlerim agrıyor..öle aartılı bi belirtim yok sadece sürkeli karnım agrıyor 1 haftadır.. bugunde kasılarımda sızı var.. bakakalım az kaldı inş hamişizdir:)

innş hamişizdir canım belirtilere fazla takılma bence bende çok takılmıyorum :))

bat a 1 kala geldimm :)))))))))))

napıysnzzzzzzzz hamiş haberne çok sevndmm

rabbim sağ salim kucğna almtyı nasip etsin

innş hamişizdir canım belirtilere fazla takılma bence bende çok takılmıyorum :))
bu ay farklılık hisediyorummmmm bilmiyorum hayırlısı bakalım bekleip görcez:)

bat a 1 kala geldimm :)))))))))))

napıysnzzzzzzzz hamiş haberne çok sevndmm

rabbim sağ salim kucğna almtyı nasip etsin

hoşgeldin cnmmmmm ben olsam test yaoardım:)herkes eböle diyorum :)

kızlar ben yatıryom iyi geceler sabh iş var uyku saatim geldi:)
sabah güzle haberlerle gelirsiniz inş:)hepimizin morali güzel olur inş:)

hunini yerim senin delüüüüüüüüüüüüüüüüü:))))))

canım benim ya inanılmaz pozitif enerji veriyorsun bana sagol canım acaba psikolojikmi etkileniyorum yoksa gerçekten bu ayki belirtilerim çokmu belirgin bilemiyorum bu ay cidden farklı şeyler hissediyorum hissettikçede hem seviniyorum hem korkuyorum aklınıza geldikçe bana dua edin olurmu lütfeeen

uyyyyyy kurban olurum sana canım burdayım ayıptır söylemesi hürrem sultanı izliyorum da :)))))))ama geldim sen yoksun

benimde favori dizim o izlerken pc.yi kucagımdan indirmiyorum gerçi ne annem yine çocugunu kucagına aldı der hep ancak gerçekten bi çocugum olunca indiririm kucagımdan sanırım:))

bugünlük benden bukadar kızlar kaçıyorum ben kızlar biraz kitap okumak istiyorum belki unutturur bu huni durumunu öpüyorum hepinizi sevgileeer

canım ilgin için çok teşekkür ederim ama kan testi yaptırmadım kesinliği yok yani yarın yaptırcam kısmet olursa
ben kısaca belirtilerimi yazayım sizde yorumlayın bakalım
1. göğüslerim dolgun ve rengi koyulaştı
2. kasıklarım dolgun ve batmalar oluyor
3. pazar gününden bu yana ara ara gözüm kararıyor düşecek gibi oluyorum
4. sık idrara çıkıyorum gece bile uyanıyorum hiç uyanmazken
5. bu gün ayrıca tanıdıkla öpüşmek için duvara dayandım kasımlarım üzerinden sonrasında mide bulantısından öldüm tabi bu belirtiyse
6. çok sık acıkıyorum
7.bel ağrısı
evet şimdilik kadar yorumlarınızı bekliyorum....

tekrarlıyorum teyyy teyyyyyy kızlarrrr hamilemiiiizzzzz vaaaaaaaaaaaaaar:))))))))))

cnmm inş beişgeç döleniyordur ondan teste çıkmamıştır.. hemmmm adet tarihin gectikten sonra fortele gerek yok milet onu adete 5-6 gün kala ögrenmek için alıyor sen dün yaptın şöyle 3 gün daha bekle bi tets daha yap hatta sabredebilirsen tam 1 haftanı doldur.. gidipte 25 tl verme fortele....bebetimev certain gebelik testleri korkulu rüyam bacım eczaneden gebelik testi isteyince direk bu iki marka olmasın diyorum:)unutmamm hayatta isimleirniii mazisi kötü bende:)

inşallah bebektir.ben de öyle yapacam zaten canım haftaya pazartesiye kadar ne idrar ne de kan tahlili hiç birini yapmayacağım canım

canım benim ya inanılmaz pozitif enerji veriyorsun bana sagol canım acaba psikolojikmi etkileniyorum yoksa gerçekten bu ayki belirtilerim çokmu belirgin bilemiyorum bu ay cidden farklı şeyler hissediyorum hissettikçede hem seviniyorum hem korkuyorum aklınıza geldikçe bana dua edin olurmu lütfeeen

merak etme hiç aklımdan çıkmıyorsunuz sadece kendime değil hepimize salih sağlıklı evlatlar diliyorum allahtan

gııııııııııız "pozitif"benim göbek adııım:))))))

sabah ilk beni msjımı göreceksiniz kızlarrr
bugün hiç giremedim dersten sonra eltimin evine gittim sohbet bu saatte bitti
kötü haberle başlıyprum akıntım bütün gün devam etti ve şu an kesildi
şiddetli bel ağrılarım adet olacağımı gösteriyor
ben yavaştan tasımı tarağımı toplamaya başlıyım malum ocak ayı topiğine terfi edecek gibiyim

X