Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

hamişşşş belirtilerini anlat bize haaaa bi de bu idrar testini adet gecikmesinin kaçıncı günü yaptın

canım adetim1 hatfa geçince yaptım çıkmadı bugun 21.gün ve sonuç bu :KK1:

belirti olarak aslında sanırım ben en çok göğüslerimden şüphelendim öle çok acıyoduki bi tuhaflık vardı belli..en çokta sabah yataktan kalkarken çok canım yanıodu..
onun dışında dün gece falan başım çok ağrıdı.
bide bu hafta sürekli çiğköfte yedim bol acılı ve limonlu ama öle böle değil bayaa yedim eşim sende bişey var sanırım dedi..
onun dısında dedikleri gibi kasık batmalarım çok azdır abartıldıgı gibi değildi.
2 gün önce ilişkiye girerken eşimle kahverengi bi leke geldi ben hastalanıyorum sandım ama hemen geçti.
dün akşamda hafif sarı sümüksü bi akıntı geldi zeytin kadar ama o kdr devamı olmadı bu kdr kızlar ben hiç kondurmadım ama oldu işte :)

kız ben kaçırdım mı yoksa hamile misin?hadi inşallh

yok kız 1,5 ay önce ameliyat oldum yumurtalık kisti ameliyatı( dermoid kist önemli bişey değil) onun için kontrolum var da akıntılar beni endişenlendirdi ameliyat yüzünden olabir belki de diye aklıma geldi zaten pazartesi gidicektim ama eşim çok ısrar etti belki önemli bişey vardır git dedi.bakalım bgn ak koyun kara koyun belli olcak:KK52:

zaten çok tuhaftı ilk o çizgi çıktı ve öbürü netleşene kadar o koyulaştı bile gözlerime inanamadım gerçekten..insallah darısı başınıza kızlar..umudunuzu kaybetmetmeyin..
benim adetim düzensiz son aylarda.adetim geçtikten sonra (7gün geçince) test yaptım çıkmadı..bugun adetimin geceli 21.günüm.bugun de ölesine yaptım testi sonuca göre akşamına adet olabilmek için soğan suyu yapıcaktım.öle umutsuz yaptım ki testi nerdeyse gözüm kapalı damlattım sanki sora damlatır damlatmaz baktım çizgi çıkıyo gözlerim yerinden çıkıcak sandım..:KK1:
çok şükür rabbime gerçekten çıktı 2.çizgim.
herkese 2.çizgisini nasip etsin allah..

belki de geç döllenme olmuştur ondan çıkmamıştır 7 gün sonra yaptığın testte.ilk bebeğin mi? eşine söledin mi? nasıl sölicen?sürpriz yap:)

yok kız 1,5 ay önce ameliyat oldum yumurtalık kisti ameliyatı( dermoid kist önemli bişey değil) onun için kontrolum var da akıntılar beni endişenlendirdi ameliyat yüzünden olabir belki de diye aklıma geldi zaten pazartesi gidicektim ama eşim çok ısrar etti belki önemli bişey vardır git dedi.bakalım bgn ak koyun kara koyun belli olcak:KK52:

egemen çok merak ettim bak şimdi. hadi hayırlsı canım..
kaçta gidicen doktora bakiim..

belki de geç döllenme olmuştur ondan çıkmamıştır 7 gün sonra yaptığın testte.ilk bebeğin mi? eşine söledin mi? nasıl sölicen?sürpriz yap:)

bende öle düşünüyorum canım..
eşim sabah işe gitmek için çıktı 2 dk sonra yaptım testi sonucu görünce hemen aradım geri dön dedim noldu dedi çabuk geri gel dedim baktı ağlıyorum hemen kosa kosa geldi.kapıdan içeri girdi testi uzattım sarıldım oda başladı ağlamaya sonrada gülmeye basladı canım benım yaa =) şoka girdi adam bi anda :)
ilk bebeğim olucak insallah canım allah nasip ederse..
9aydır bekliyodum bu çift çizgiyi ben allah yüzümüze baktı..:KK1:

eşim sabah işe gitmek için çıktı 2 dk sonra yaptım testi sonucu görünce hemen aradım geri dön dedim noldu dedi çabuk geri gel dedim baktı ağlıyorum hemen kosa kosa geldi.kapıdan içeri girdi testi uzattım sarıldım oda başladı ağlamaya sonrada gülmeye basladı canım benım yaa =) şoka girdi adam bi anda :)

çok güzel söylemişsin,unutulmaz bi an:) allah şükür sana nasip etmiş,bize de nasip eder inşallah:) sağlıcakla gelsin meleğin:KK16:

ben geldim.umarım herkes iyidir mutludur hamişdir :) öncelikle yeni hamiş olan arkadaşlarımızı tebrik ediyorum.gözünüz aydın Hayırlısıyla kucagınıza almayı nasip etsin Rabbim.darısıı tüm isteyenlere olsun inş.

kızlar galiba hamileyim okadar net belirtiler hissediyorumki anlatamam daha önce hissettiğim acaba dediğim şeylerden gerçekten farklı dün 36.4 çıkan ateşim bu sabah 36.7 çıktı ateşimde yükseldi yani destekliyor hamilelik fikrimi agzımda metalik bi tad midemde yanma gece uyuyamama gögsümde mavi damar ve daha çok gögüs uçlarımda acıma var yine rüyamdada değişik birşey gördüm buraya kadar çok güzeldi anlattıklarım amaa bugün doktor kontroüm vardı doktora gittim doktor bana ne dese iyi sizin korunmanız lazım şekerin çok yüksek bu şekilde olursa ya düşük karında bebegin ölmesi yada çeşitli hastalıklar görülebilir bebekte benim diyabetim var namı diğer şeker hastalıgı fena degil şekerim ama özellikle tam 1 haftadır şekerim 400 civarında hiç düşmedi kulagımda enfeksiyon olunca kızlar bişe sorucam çevrenizde diyabetli olupta çocuk doğuran birileri varmı duygularım çok karıştı:KK43:( net belirtiler hissettiime seninemiyorum bile

kuzum inş. sende hamişsindir ve sorunsuz rahat bi dönem gecirirsin inş.

egemn sen bugün doktora gidicektin demii yani bugün belli olcak inş. bebişimiz.senden de hayırlı haberi sabırsızlkla bekliyorum.

famusayy ablacım sen iyden iyde hamişsin ha kac gün oldu hala gelemedi kırmızılar bebiş geliyorr :KK70:

ecntrk inş. hamişsindir sende ya belirtilere cok takılmayalım.cok erken belki de kendini göstermek için gizleniyordur :KK70:

inş. bu ay hepimiz hamiş kalırız

lütfen güzel haberlerle dön ve buradan haber ver bize bak merakta bırakma

bu sevinç gözyaşlarını Rabbim hepimize nasip etsin

ben geldim.umarım herkes iyidir mutludur hamişdir :) öncelikle yeni hamiş olan arkadaşlarımızı tebrik ediyorum.gözünüz aydın Hayırlısıyla kucagınıza almayı nasip etsin Rabbim.darısıı tüm isteyenlere olsun inş.

kuzum inş. sende hamişsindir ve sorunsuz rahat bi dönem gecirirsin inş.

egemn sen bugün doktora gidicektin demii yani bugün belli olcak inş. bebişimiz.senden de hayırlı haberi sabırsızlkla bekliyorum.

famusayy ablacım sen iyden iyde hamişsin ha kac gün oldu hala gelemedi kırmızılar bebiş geliyorr :KK70:

ecntrk inş. hamişsindir sende ya belirtilere cok takılmayalım.cok erken belki de kendini göstermek için gizleniyordur :KK70:

inş. bu ay hepimiz hamiş kalırız

ayyyy annem kurban olayım dillerine sağol inşallah öyledir valla kaç gün oldu ben de bilmiyorum ki.normalde geçen ay tam da bugün adet olmuştum.ama hani çatlatma iğnesi hikayesi var ya bende o hikayeye göre cumartesi ya da pazar olmalıydım hala olmadım:)))))))))))))))yani dördüncü gün falan kıııııııııııııııız nolur dua et canım benim.gelmesin şu kırmızılar,hiç birimize gelmesin yeter daaaaa

duyguyildiray hamile olmana çok sevindim.....
üzüldüm.....biz neden o çift çizgiyi göremiyoruz diye....
Allahım ne olur bizede nasip et.....
ne olur bizimde yüzümüzü güldür......
dün akşam namazını kıldıktan sonra tüm topiğe dua ettim.....
inşallah Rabbim dualarımızı en kısa zamanda kabul eder.

duyguyildiray hamile olmana çok sevindim.....
üzüldüm.....biz neden o çift çizgiyi göremiyoruz diye....
Allahım ne olur bizede nasip et.....
ne olur bizimde yüzümüzü güldür......
dün akşam namazını kıldıktan sonra tüm topiğe dua ettim.....
inşallah Rabbim dualarımızı en kısa zamanda kabul eder.

olucak canım inşallah biz de yaşıcaz o duyguyu..umudunu kaybetme..bak arkadaş 9 ay beklemiş,mevlam nasip edicek elbet birgün..bnde bugün sabah namazında çok dua ettim,bu topiktekilere ve herkese:KK16:

Günaydın kizlar Ege'm heycanla aksam guZel haberlerini okumak icin bekliycem:)duygu cnm hAyirli olsun 21 günlük gecikmeyle pozitifi görmüşsün heycanli dir ya senle umudumuzu kaybetmemeyin gördüm negatif testleri sallamamak lazım :) tsemai cnm özledim nerelerdesi :) benim az isim var gelcem:)

ayyyy annem kurban olayım dillerine sağol inşallah öyledir valla kaç gün oldu ben de bilmiyorum ki.normalde geçen ay tam da bugün adet olmuştum.ama hani çatlatma iğnesi hikayesi var ya bende o hikayeye göre cumartesi ya da pazar olmalıydım hala olmadım:)))))))))))))))yani dördüncü gün falan kıııııııııııııııız nolur dua et canım benim.gelmesin şu kırmızılar,hiç birimize gelmesin yeter daaaaa

dualarım hepimiz için ablacım.Rabbim herkesin gönlüne göre versin inş.

minikim hoşgeldin nasılsın bugün ??

X