Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

biliyorum bn de güvenilir bi test olduğunu,ondan bn ümidi kestim de eşim hala umutlu,bakalım nolcak:KK9:
cnm 25 tllik olan fortelden aldın demi

bende bugüne randevu almıştım 2 hafta önce. kan testi yaptırırım diyordum Allahım nasıl bir gün dedim sabah çünkü hastaneler kapalı. beklemem isteniyor anladım bunu.

hadi yaaaaaa bekle bekle bebişimiz daha bugunlerde yerleşiyor... dpo nun 7-8 inde bebiş rahime yerleşiyormuş balım:)pazara kdr bekliyelim biz bu arada sen nezaman evlendin kız yeni evliyim demişsin ya :)

selam kızlar dün eşimle eczaneye başka bişey almak için gittik,aa bide ne göriyim fortel gebelik testi kabak gibi gözümün önünde dayanamadım aldım sabah yaptım ve tek çizgiyi gördüm:) ohhh bi rahatladım bi rahatladım anlatamam alt tarafı 2 gün bekledim dengem bozuldu dayanamadım testi yapınca çok rahatladım şimdi rahat rahat kırmızıları bekliyorum:) bu ilk deneme olduğu için koymadı sanırım,önümüzdeki maçlara bakıcaz artık:KK9: bu arada bata 4 gün var eşim hala umutlu,inanma sen o testlere adet görmeden ümidimi yitirmem bn diyo:KK9:

ben de eşine katılıyourum daha bat a daha dört gün varmış.baksana bana tek çizgiyi görmeme rağmen adet olmadım diye umudum var yine de

ay kızlar gerçek gerçek adet sancılarım başladı ama kanama falan yok ortalıkta. birde acayip halsizimm . üff allah inşallah hayırlısını verir. geçmiyorr günler biran önce 26 aralık olsun yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

cnm 25 tllik olan fortelden aldın demi

hadi yaaaaaa bekle bekle bebişimiz daha bugunlerde yerleşiyor... dpo nun 7-8 inde bebiş rahime yerleşiyormuş balım:)pazara kdr bekliyelim biz bu arada sen nezaman evlendin kız yeni evliyim demişsin ya :)
kuzum orayada yazdım 6 ay oldu:)

günaydın potansiyel anneler :KK3::KK3::KK3:
benim rglim bitmedi hala, ctesi olmuştm. sizi okudukça çalışmalara başlamak için sabırsızlanıyorum :KK1::KK1:

kuzum orayada yazdım 6 ay oldu:)

anam sen daha yeni gelinsin kıs:) peki kaç aydır deniyorsun varyaaaaaaaaaaaa hemen yapmanız iyi olmuş eşim diyor bilsek beöle olcagını hiçkorunmazdık ciddende öleee keşkeler fayda etmiyor.. ama en iyisini yapmıssın valla:)

ay kızlar gerçek gerçek adet sancılarım başladı ama kanama falan yok ortalıkta. birde acayip halsizimm . üff allah inşallah hayırlısını verir. geçmiyorr günler biran önce 26 aralık olsun yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

ay Allah iyiliğini versin "gerçek gerçek adet sancılarım başladı" öldüm gülmekten,kendimizi kandırmaya alışmışız ya bacım,gerçeği var sahtesi var:))))

:):): hafta sonu başlarsın çalışmalara yapabilirsen 1 gün arayla hergün yap bacım biz beceremiyorus öle düzneli olmayı:)

kocacım kaçar vallahi hiç gelemez sanki o performansa :KK1::KK1: ben de bari baştan boş yere çok yormıyım diyorum, çünkü 14. gün falan yumurtluyorum genelde sekmiyor, öncesi ve sonrasıyla ortalama 1 haftalık sürede kampa alırım, has odadan dışarı salmam :KK17::KK17::KK17:
şaka bir yana, işten geç gelip stresli ve koşuşturmalı bir hayat yaşıyor olunca, düzenli ilişki bile zor oluyor. bakalım bu ay neler olucak :21::21::21:

anam sen daha yeni gelinsin kıs:) peki kaç aydır deniyorsun varyaaaaaaaaaaaa hemen yapmanız iyi olmuş eşim diyor bilsek beöle olcagını hiçkorunmazdık ciddende öleee keşkeler fayda etmiyor.. ama en iyisini yapmıssın valla:)
canım ilk evlendiğimizde zaten 15 gün falan vajinismus yaşadım:KK17: doktora gidecektim ama kendi kendime yendim bunu tabi balayı falan gitti :KK39: sonra karar verdik korunalım diye bu kararımız 1 hafta sürdü sonra eşim bana korunmayalım milletin çocuğu olmuyor bak dedi bizde öylece bıraktık ama ben ne ovulasyon bilirim ne bişey hatta ateş nasıl ölçülür bu ay öğrendim. şunu söliyim adam akıllı ilk bu ay oldu

dur dur daha var durrrr bebek oturyordur karnışına onun agrısı:)

ay Allah iyiliğini versin "gerçek gerçek adet sancılarım başladı" öldüm gülmekten,kendimizi kandırmaya alışmışız ya bacım,gerçeği var sahtesi var:))))

ilahi bacımmmmmmmmmmmmmmmmmmmm gerçegi var sahtesi var :):):):): süperisn cidden resmen kendimizi teselli eidyoruz neyapalım bari son günlerimiz keyifli geçsinnn:)

neyse cnm daha biz bilyoruz hangi gün nezamna adet olcagını ona göre bakarız çizgiye takılmayız:)yada çizgiyi çek bşy olmaz cnmmmm mühim olan ateşlerini dogur göstermesiii:)

cnm fortel test güvenilir diyorlar.. ama daha 4 gün var adetine ondan kesin kesin hamile deilsin demek zor çünkü kırmızılar gelmedi henuz :):):)

oh ohhhhhhhhhhh:KK24::KK8:iyi yapmısısn cnmmm benimde enerjimi boşaltmam lasımmmmmmmmm şöle bagırasım var bolca yada zıplaya zıplaya oynayasım:)Ama adet olayım öyle zıplarımm nolur nolmaz:)

maşallah güzelim sende de iyi enerji var:)
enerjin hiç bitmesin tatlım..

kızlar merhabalar benim kırmızılar geldi çok fenayım çoookkkk ümitlenmiştim neyse hayırlısı olsun bu ay preseed ve incir kürü yapıcam hatta incire bugün başladım.artık umudumuz ocak ayına geçiyorum....:KK43::KK43::KK43:

canım ilk evlendiğimizde zaten 15 gün falan vajinismus yaşadım:KK17: doktora gidecektim ama kendi kendime yendim bunu tabi balayı falan gitti :KK39: sonra karar verdik korunalım diye bu kararımız 1 hafta sürdü sonra eşim bana korunmayalım milletin çocuğu olmuyor bak dedi bizde öylece bıraktık ama ben ne ovulasyon bilirim ne bişey hatta ateş nasıl ölçülür bu ay öğrendim. şunu söliyim adam akıllı ilk bu ay oldu

eferim bacım kocan iyi yapmışşş korunmamakta... snein hamiş kalamda bu aralar yüksek söylüyeyim:) çünkü yeni evlenip hiç korunmayanşar 6-7 ay olmadan hamiş oluyorlşar:):):) ben 1 sene keisn yapmam dedim... 1 sene evde oturdum tam yapayım derken işe girdim ve çok bekiyordum bu işi.. neysee baktım bşyleir yoluna koymayı beklersen çok ertelenecek başladıkkkk çalışmalara asında niyetim 1 sene çalışıp işime alışıp yazın başlamaktı ama iyiki öyle olmamışşş bunada şükür:)

maşallah güzelim sende de iyi enerji var:)
enerjin hiç bitmesin tatlım..
:):): sıkıntı enerji yaptı birikince bacum:):)::)

kızlar merhabalar benim kırmızılar geldi çok fenayım çoookkkk ümitlenmiştim neyse hayırlısı olsun bu ay preseed ve incir kürü yapıcam hatta incire bugün başladım.artık umudumuz ocak ayına geçiyorum....:KK43::KK43::KK43:

of ya bugunlerde kimse iyi haber vermiyor çok üzüldüm bacım inş 2012 nin ilk ayı bebiş gelir:)

dur dur daha var durrrr bebek oturyordur karnışına onun agrısı:)

ay ağzın bal yesin minik :)) inşallah öyle olurrr

ilahi bacımmmmmmmmmmmmmmmmmmmm gerçegi var sahtesi var :):):):): süperisn cidden resmen kendimizi teselli eidyoruz neyapalım bari son günlerimiz keyifli geçsinnn:)

istemek başarmanın yarısıymış.bizzde elbet bigün istediğimize ulaşıcaz allahın izniylee. :))
gülmesinn kıs vallaaa kendimi dinlemektenn bihall oldumm :KK55:

of ya bugunlerde kimse iyi haber vermiyor çok üzüldüm bacım inş 2012 nin ilk ayı bebiş gelir:)[/QUOTE]

desteğiniz için çoookkk teşekkür ediyorum umarım bugünden sonra hep güzel haberler olur :)))

X