Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

slm kızlar

dün yine kan testi yaptırdım. değerlerim 2 katına yükselmiş. ama bizde kan uyuşmazlığı vardı. martta ilk gebeliğimde düşükten sonra bana bir iğne vurmuşlardı kan uyuşmazlığı için. şimdi bugün bir test daha yaptık onun için. kan gruplama testiymiş adı. bebeğin kan uyuşmazlığından etkilenip etkilenmediği incelemek içinmiş. bide doktor ultrasonda kesenin görünmenmeyeceğini dah erken olduğunu söyledi. sizce bunlar normalmi.

bebek20 cnm mesajını okudum ama 100 mesaj olduktan sonra özel mesaj yazabiliyormuşum.

hepinizi özledim akşam olsa da kaynatsak azıcık.bu arada hala adet olmadım ve hiçbir ağrım sızım yok.ne belimdene başım da ne de kasıklarımda sadecegöğüslerim şiş ucu da sızlıyor o kadar.ya kırmızılar ya bebiş:)

hadi güzel haberler ver bize famusay..
bendede hala tık yok..

sağol canım allah senin de gönlüne göre versin inşallah..şimdi bişey sölicem inanamazsın az önce yemin ederim adamın biri kapının zilini uzuuun uzun çaldıktan sonra melodik olarak kapıyı tıklatmaya başladı korkudan ödüm koptu,hemen koştum kapıya kimsiniz dedim benim dedi.siz kimsiniz dedim bu arada kapı deliğinden bakıyorum ayy pardon bn yanlış geldim bn A4 de oturuyodum dedi gitti:) direk aklıma sen geldin:KK9:

hehehe.inanmıyorum yaa.Allah sonumuzu hayır etsin:) kötü bi durum ama o an aklıma ya kapıyı acarsa napıcam bıcagı saplasam katil olurum ben saplamasan ya o bana saplarsa eşimi arasam napıcak sanki, polisi arasam onlar gelene kadar ben öbür tarafı boylarım gibi seyler geldi.Allah kötülerden uzak tutsun hepimizi.

hepinizi özledim akşam olsa da kaynatsak azıcık.bu arada hala adet olmadım ve hiçbir ağrım sızım yok.ne belimdene başım da ne de kasıklarımda sadecegöğüslerim şiş ucu da sızlıyor o kadar.ya kırmızılar ya bebiş:)

he he heee bebiş geliyorrrrrr

testim yoktu bu sabah yapıcak işe geldim hemen.
akşm iş çıkışı alıcam yarın sabahta bakarım o zamana kadar gelen giden olmazsa:)

hadi inş. senden de bebiş haberi alırız ya topic tavan yapar bu ay herkes hamiş kalırmıs ne güzel olurrr :KK70:

ya kızlar şimdi tuvalete gittim bnden gene kahverengi gibi bişeyler gelmiş,ne bu şimdi? geçen pazar biliyosunuz 2 kere geldi böle bişey,ondan sonra hiç bişey yoktu.adet oluyorum heralde:44: hadi geçen pazarkilere yerleşme kanaması dedik,bu kadar zaman geçti bu ne oluyo şimdi? yardımcı olun nolur:KK16:

ya kızlar şimdi tuvalete gittim bnden gene kahverengi gibi bişeyler gelmiş,ne bu şimdi? geçen pazar biliyosunuz 2 kere geldi böle bişey,ondan sonra hiç bişey yoktu.adet oluyorum heralde:44: hadi geçen pazarkilere yerleşme kanaması dedik,bu kadar zaman geçti bu ne oluyo şimdi? yardımcı olun nolur:KK16:

dur biraz daha bekle bakiim. bak ben hala bekliommm..
gerçi bekle bekle ortada sonuç yok.

benim bi fikrim yok ama inş. adetin baslamıyodur yaa :KK43::KK43:

valla bilmiyorum kızlar beklemekten başka çare yok.hiç böle adet başlangıcım olmadı ama herşeyinde bi ilki vardır:26:

cnm seni ümitlendirmek istemem ama geçen hafta benimde böyle akıntılarım oldu.kahverengimsi. tmm adet oluyorum dedim ama o gün adet olamdım. bir diğer gün gene aynısı oldu. gen bir şey yok. bunlar yerleşme kanaması olabilir.

cnm seni ümitlendirmek istemem ama geçen hafta benimde böyle akıntılarım oldu.kahverengimsi. tmm adet oluyorum dedim ama o gün adet olamdım. bir diğer gün gene aynısı oldu. gen bir şey yok. bunlar yerleşme kanaması olabilir.

hadi yaa allah allah:44: ama sabah test yaptım markası fortel negatifti bata 4 gün var,çok kafam karıştı:44:

evet 25 tl.bi de negatif çıkınca param boşa gitmiş gibi hissettim:KK9:

ya şimdi bende test yapmasam mı diyorum. aslında benim bat 23 aralıktı ama dün kahverengi bikaç damla geldi sonra da bişiii gelemdi işte. kızlar da dio ki test yap. bende şimdi diyorum acaba bat gunum geçsin ölee mi test yapsam.

ya şimdi bende test yapmasam mı diyorum. aslında benim bat 23 aralıktı ama dün kahverengi bikaç damla geldi sonra da bişiii gelemdi işte. kızlar da dio ki test yap. bende şimdi diyorum acaba bat gunum geçsin ölee mi test yapsam.

ayy bilemedim ki şimdi yaa ama bekle istersen en azından adet olman gereken gün yap testi:KK76:

X