Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

iyiyim cnm bnm batım 27 aralık...belirti aşırı şişim gaz var bolca gögüslerim agrıyor agzım hep kuru.. kasık agrısından çok sızısı var okdr.. ama ateş tabloma görede çok ümitli deilim saanki :KK43:bugun moralsiz uyandım valla:)

ya hafta sonuda ben çok girdimmmmm keşke gelseydin laflardık özlüyorum valla sizlerden birinizi görmeyince:)
valla cnm ben bu cuma test yapcam 4 gün önce yanii.. baya erken biliyorum ama merak ediyorum bide 3 gebelik testim var evde durunca beni rhatsız ediyor yapmam lazım:)senin bat nezman cnm ..2-3 gün öncesinde yapabilirsin..ama sabredersen adetin gecse daha iyi:)

biliyorum cuma test yapcağnı hadi hayırlsı açıkcası senin için meraktayım:)
benim bat cumaya :) bakalım artık..

umarım bu hafta hamile sayısı çok olur.
bende mide yanması var çok fazla 6 gün kaldı ama meraktan ölücem düşünmeden yapamıyorum.

24 aralıkta benim beklenmeyen adet günüm. 2 gün önce ve 2 gün sonra olmadurumları çokca olduğundan.. valla bu bekleyiş.. 22 23 24 25 26 27 gibide gerçekleşebilir... öffffffffffff beklemek ne zor...

ee hadi kızlar sohbet edekte zaman geçsin batlar belsin güzel haberler gelsin allahın izniyle inşallah kızlar eşleriniz ne iş yapıyor :KK24::KK24::KK24:

X