Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

bacım pek sabırsızsın yaa azıcık bekle hemen moralini bozma yaaa dur bir kaç gün geçsin bakma ateşe falan tamammı...

minik gelin erken biliyorum ama dayanamıyorum :)
batın 4 gün geçmiş test yapar çıkar artık canım.
ben oğlumda adetin ilkgünü yaptım çıktı testte sonra kan testi ile kesinleştirmiştik sonucu peki şimdi en erken kan testinmi nezman yaptırmalıyız.

bacım pek sabırsızsın yaa azıcık bekle hemen moralini bozma yaaa dur bir kaç gün geçsin bakma ateşe falan tamammı...

demi moralimi bozdum durduk yere daha kaç gün var.. hem havalarda soguk ondanda etkilenir ateşim ama nebilim işte bigün çok moralli oluyorum bi gün moralsiz:)neyapalım olmassada yapcak bşy yok hayırlısı böle derim saglıgımız yerinde olsunda bebiş zamanı elbet gelir:)

minik gelin erken biliyorum ama dayanamıyorum :)
batın 4 gün geçmiş test yapar çıkar artık canım.
ben oğlumda adetin ilkgünü yaptım çıktı testte sonra kan testi ile kesinleştirmiştik sonucu peki şimdi en erken kan testinmi nezman yaptırmalıyız.

kan testi adete 5 gün kala yapılıyor cnm benim doktorum öle dedi..adetime 1 hafta vardı giitm 5 gün kala gel dedi:)

demi moralimi bozdum durduk yere daha kaç gün var.. hem havalarda soguk ondanda etkilenir ateşim ama nebilim işte bigün çok moralli oluyorum bi gün moralsiz:)neyapalım olmassada yapcak bşy yok hayırlısı böle derim saglıgımız yerinde olsunda bebiş zamanı elbet gelir:)

tabii oluruna bırak boşver bende öyle yaptım artık:))) mazoşist mi oldum ne acı çekmek hoşuma gitmeye başladı. test yapmıyorum biraz daha merak etmek için. belim ve kasıklarımın ağrıması bana mutluluk veriyor. test yapsam negatif çıkacak ve adet sancısı diye üzüleceğim ama bekleyince ya hamileliktense diye mutlu oluyorum canım yandıkçaa:)))))

cnm çok erken bugun hiç çıkmas valla ben 4 gün kala yapcam onda bile çıkmama olasılıgı yüksek azcık daha bekle cnm bnmm:)

nebilim ya hep mıymıy tablom aynı dereceler arsında gidip geliyor... hamilelerin tabloları genelde yüksek benimki 36.0-36.1-36.2 arası gidip geliyor.. neyse az daha sabırrr 5 gün sonra tablo tam belli eder kendini:) seninki iyi cnm yüksekte sabit kalmışşşş inş hiç ama hiç düşmez:)
yanlışşşş ateş ölçme yöntemi topiğine yazmıştım ben orada bana bir tablo gösterdiler hem hamiş hem hiç yükselmemiş

merha aarkadaşlar size güzel haber vermek isterdim ama ne yazıki veremiyorum..
:KK5: sabbah kırrmızılarla uyandım yine geldiler adı basıcaalar.napalım artık umudumuz başka bahara :KK31::KK31::KK31:

ablacım adacayı düşüğe sebep oluyor diye biliyorum doktorlar cay kahve kola tarzı seyleri yani kafeinli içecek ve yiyeceklerden uzak durulmasını tavsiye ediyorlar cay içilecekse bile acık içilmeli diyorlar teste etki edermi bilmiyorum ama bebişe ediyormus. Allah korusun.yaa ben istemedim istemedim ilk denemede olsun istiyorum şimdide.bu ay olmazsa kendimi nasıl hissedicem bilmiyorum.yıllardır bekleyenler nasıl beklior maşallah büyük sabır.
valla ben cok deli uyurum, sayıklamalarım cok meshurdur bi de benim :) önceden otellerde falan calıstıgım için mi nedir genelde o tarza sayıklıyorum.cerez ve kültablasını aynı yere koymayın,resepsiyonda olmaz restauranta gecin gibi şeyler.bi kere de ben tam dalmısım uykuya eşimde üşüdüm demiş bende bogazlı kazagımı getirirsen ısıtırım seni diomusum kac kere tekrarlatmıs ya :KK70: sonra da millete anlatıp gülüolar halime :)

canım adaçayı değil ıhlamur içiyorum.çayı da zaten hep açık içerim.içmeden de olmuyor bacım 45 dk.konuş konuş boğazım kuruyor.sayıklamalarına güldüm,deli sen de:))))

Günaydın kızlarr:)

Yoğun bebek çalışmalarımıza devam ederken bu ay değişik olan şu göğüslerim normalde adetten 15 gün önce şişerdi ve acırdı. ama 26sında adet olucam ne şişti nede acıyor göğüslerimm:)))
inşallah hamişimdirrrrr dua edinn :KK4:

inş. hamişsindir canım..

famusay cnm certain markamı testin hep hata veriyor oo marka kesin ondan yapmıssındır..
işyerindeyim rahat giremiyorum kıslar evde herkese tek tek yazacam:)

yaa sen gelmişsin ama ben göremedim :KK43::KK43::KK43:

GÜNAYDIN KIZLAR

bugünkü ateş tablom
http://www.fertilityfriend.com/home/38c0ae

günaydın hoşgeldin sende. valla ates tablosundan anlamıyorum ben daha öle seyler yapmıyorum.belki önümüzdeki ay baslarım :)

:KK5: sabbah kırrmızılarla uyandım yine geldiler adı basıcaalar.napalım artık umudumuz başka bahara :KK31::KK31::KK31:

hayırlısı olsun inş. hakkında umut ocak ayına yeni yılaa

canım adaçayı değil ıhlamur içiyorum.çayı da zaten hep açık içerim.içmeden de olmuyor bacım 45 dk.konuş konuş boğazım kuruyor.sayıklamalarına güldüm,deli sen de:))))

ablacım okudum ıhlamur içtigini ama bitki cayıdır bişey olmaz die adacayı içenler varmıs onlarda görsün die yazdım.düşüğe sebep oluyomus..haklısın valla ögretmenlik zor meslek ama keske bende olabilseydim... sayıklamalarıma yurttayken arkadaslarım falan cok dalga gecermiş konusturmaya calısır konustururlarmıs aslında ben uyanık gibiymişim gözlerimi acar sabit bi noktaya bakar konusurmusum :) ama sabah olunca hiç bişeyi hatırlamazdım :)

geçmiş olsun canım önümüzdeki aya inşallah.yakında ben de bu cümlenin aynısını yazacağım galiba

X