Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

özledim kızlar sizleri yaa..
haftasonu giremedim..
geçmişi okudum biraz..
bu arada güzel haberlerle gelsin bu hafta bizlere..

canım benim sağol valla ben de kendim için çok heyecanlıydım:))eğer gün içinde adet olmazsam eve giderken alırım yarın sabah yaparım acaba akşam mı yapsam kızlar ama bütün gün çay ya da ıhlamur içiyorum teneffüslerde yani testi etkileyebilir mi acep

haklısın galiba üşütmüş olabilirim anlatamam bunu ama bi uyandıgımda belim havada uyyodum nasıl yaptıgımı ben bile anlayamadım.sırt üstü yatmısım ama belimi kaldırmısım cok değişik bi pozisyon.bi de her uyandıgımda eşiminde benm de üstümüz acık artık kim acıyor bilemiorum o mu ben mi :) sabah anlattım belim havada uyudugumu da gülmekten ölüodu ya.zaten benm uyku hallerim baslıbasına macera sorma gitsin.

kız o ne biçim uyuyuş Allah canını almasın:))))

ablacım adacayı düşüğe sebep oluyor diye biliyorum doktorlar cay kahve kola tarzı seyleri yani kafeinli içecek ve yiyeceklerden uzak durulmasını tavsiye ediyorlar cay içilecekse bile acık içilmeli diyorlar teste etki edermi bilmiyorum ama bebişe ediyormus. Allah korusun.yaa ben istemedim istemedim ilk denemede olsun istiyorum şimdide.bu ay olmazsa kendimi nasıl hissedicem bilmiyorum.yıllardır bekleyenler nasıl beklior maşallah büyük sabır.
valla ben cok deli uyurum, sayıklamalarım cok meshurdur bi de benim :) önceden otellerde falan calıstıgım için mi nedir genelde o tarza sayıklıyorum.cerez ve kültablasını aynı yere koymayın,resepsiyonda olmaz restauranta gecin gibi şeyler.bi kere de ben tam dalmısım uykuya eşimde üşüdüm demiş bende bogazlı kazagımı getirirsen ısıtırım seni diomusum kac kere tekrarlatmıs ya :KK70: sonra da millete anlatıp gülüolar halime :)

Günaydın kızlarr:)

Yoğun bebek çalışmalarımıza devam ederken bu ay değişik olan şu göğüslerim normalde adetten 15 gün önce şişerdi ve acırdı. ama 26sında adet olucam ne şişti nede acıyor göğüslerimm:)))
inşallah hamişimdirrrrr dua edinn :KK4:

famusay cnm certain markamı testin hep hata veriyor oo marka kesin ondan yapmıssındır..
işyerindeyim rahat giremiyorum kıslar evde herkese tek tek yazacam:)

minikgelin görüşemedik haftasonu hiç giremedim..
sen moralini bozma sana biraz daha var. bende hala belirti felan yok.
en erken test ne zaman yapmalıyım?

minikimmm napıyon nasılsın?
canım senin bat nezaman ?
hiç belirtin falan yokmu?
:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
iyiyim cnm bnm batım 27 aralık...belirti aşırı şişim gaz var bolca gögüslerim agrıyor agzım hep kuru.. kasık agrısından çok sızısı var okdr.. ama ateş tabloma görede çok ümitli deilim saanki :KK43:bugun moralsiz uyandım valla:)

minikgelin görüşemedik haftasonu hiç giremedim..
sen moralini bozma sana biraz daha var. bende hala belirti felan yok.
en erken test ne zaman yapmalıyım?

ya hafta sonuda ben çok girdimmmmm keşke gelseydin laflardık özlüyorum valla sizlerden birinizi görmeyince:)
valla cnm ben bu cuma test yapcam 4 gün önce yanii.. baya erken biliyorum ama merak ediyorum bide 3 gebelik testim var evde durunca beni rhatsız ediyor yapmam lazım:)senin bat nezman cnm ..2-3 gün öncesinde yapabilirsin..ama sabredersen adetin gecse daha iyi:)

GÜNAYDIN KIZLAR
bugünkü ateş tablom
http://www.fertilityfriend.com/home/38c0ae

http://www.fertilityfriend.com/home/38c0ae]My Ovulation Chart

minik gelinimmm üzülme canım ateşin normal gidiyor bir problem yok

benim bat 26 aralık bende bekliyorum.minik gelin bendede test var bugün yap yap diyor içimdeki ses :)
cnm çok erken bugun hiç çıkmas valla ben 4 gün kala yapcam onda bile çıkmama olasılıgı yüksek azcık daha bekle cnm bnmm:)

GÜNAYDIN KIZLAR
bugünkü ateş tablom
http://www.fertilityfriend.com/home/38c0ae

http://www.fertilityfriend.com/home/38c0ae]My Ovulation Chart

minik gelinimmm üzülme canım ateşin normal gidiyor bir problem yok

nebilim ya hep mıymıy tablom aynı dereceler arsında gidip geliyor... hamilelerin tabloları genelde yüksek benimki 36.0-36.1-36.2 arası gidip geliyor.. neyse az daha sabırrr 5 gün sonra tablo tam belli eder kendini:) seninki iyi cnm yüksekte sabit kalmışşşş inş hiç ama hiç düşmez:)

slm kızlar haftasonu giremedim geçmişi okumaya çalıştım ama hepsini okuyamadım maşallah kaynatmışsınız yine. benim bat 15 aralıktı hala olmadı ve ben test yapamıyorum korkumdan:KK43:( tek çizgiyi gördükçe sinirim bozuluyor. beklemek daha heyecan verici :)))

slm kızlar haftasonu giremedim geçmişi okumaya çalıştım ama hepsini okuyamadım maşallah kaynatmışsınız yine. benim bat 15 aralıktı hala olmadı ve ben test yapamıyorum korkumdan:KK43:( tek çizgiyi gördükçe sinirim bozuluyor. beklemek daha heyecan verici :)))

hiç test yapmadınmı bacım valla iyi sabırlısın bende bekleyebilsem öyle keşke:)ama yap artık belli olur tesste:)

X